Jump to content

Sevilmeyen Düşman Olunan Bir Kişiye Zarar Verdirmek için Yapılması Gerekenler


Guest pyramid

Önerilen Mesajlar

Bir kimsenin üzerine bela gelmesini yahut hastalığa yakalanmasını istiyorsanız o kişi için şunları yapmalısınız.Cumartesi gününe girilen ilk saatlerde Cumartesi günü ayın son günlerine denk gelirse daha etkili olacaktır.Bir kurşun levha almalı ve bu kurşun levhanın üzerine dar yazmalıdır.Daha sonra bu levha üzerindeki yazıya bakışlar sabitlenerek 110 defa arka arkaya dar denir.Sonra zarar görmesi istenen kişinin zarar görmesi için dua edilir .

Yine bu levhanın kişinin evinin ya da iş yerinin içerisine bir köşeye gizlice konulması daha etkili olacaktır.Şems'ül Maarif'ten)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
benim düşmanım olanı ve canımı yakanı Allaha havale ederim ne uğraşışam bide günaha giricem

 

Büyü degilki bu günaha giresin. Allahu tealayi onun ismini anarak ,yardima cagiriyorsun. Allaha siginiyorsun. Rabbimizin ismini anarak dua ediyorsun. Seytanlari cagirip büyü yapmiyorsun. Dua etmek günah degil, aksine sevaptir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya o kişiye yaptığın kahır duası sebebiyle senin hakkın geçerse.Bence böyle şeyleri burda yazmak başkalarının günahına ortak olmaktır.İslamda kısasa kısas vardır.Ama senin yapılmasını önerdiğin dua sonucu Allah o kişiye dar isminin hürmetine bela verecektir.Öyleki nefsi ve kalbi dar ismindeki tecelliyle sıkışmaya başlayacak hayatı zindan olacaktır.Allaha havale etmek daha hayırlıdır bence.Hem derecende yükseliyor böylelikle.İnsanlar çeşit çeşit yaratılmıştır.En hayırlıları düşmanını affeden ona hayır duası edendir.Bu tür şeyleri yapmadan önce ıslah olması için dua edilir.Aksi halde beddua edilir.Sen bunları anlatmadan direkt olarak beddua yapmalarını yazmışsın.Onların günahına ortak olacaksın.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...