Jump to content

Erkeğin Vurduğu Yerde Gül Değil Alçaklık Biter !


Elzem
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Harcayacak hiçbir malı olmayan süt annesi için Hz. Hatice'den yardım isteyen eşinden 15 yaş küçük peygambere bizim maço literatürüne göre kılıbık mı dememiz lazım?

 

Onlar, dövecek kadınlar bulma ihtimalini sevdi!

Erkeğin vurduğu yerde gül değil alçaklık biter!

Bugün, “adamım”, “erkeğim”, “reisim”, “biriciğim” diye geçinen bedevilik hayranı adamın sıkılmış yumruğunun, hedefi kadınsa, o adam alçaktır! Kadına kalkan elin arkasında, cinsel hazımsızlıkla pekiştirilen ucu tatminsizliğe değen sünger sebeplerin olmadığını kimse savunamaz.

Kadın darbını seven yaratıkların beyinleri kıllıdır, zihniyetleri faça yemiştir, bedenleri beyaz çorapla kefenlenecek kadar gereksizdir.

Popüler aksanla yazarsak, bugün entel görünümlü bilgi ve erdem stepnesi nitelikli maçoların bile kadını tartakladığını hırpaladığına şahidiz…

Bugün Allah’la arasının iyi olduğunu, ödenmiş namaz faturalarıyla ispat etmeye çalışan molla maçolar da eşlerini dövüyor, modernim deyip din ve tekme işlerini birbirinden laik operasyonlarla ayıran çağdaş molozlar da.

Şimdi kendi yetersizliklerini kadının sırtına dayadığı tekme tokat vahşetiyle gidermeye çalışan ve Allah’ın boşluk doldurmak için yarattığına inandığım bu tiplerle ben neden eşit oluyorum? Erdem ahlak onur eziği bu tiplerin üstünlüğünü kabul ettiğim gün alçaklığımın altına imza atacağınız gündür. Burada ne seküler kalıpları cinsiyetler üzerinden yayma politikası güdüyorum ne de kin ve öfkenin ipleri kalbimin elinde.

Peygamberimizin Hz. Hatice ile evliliğini düşün! Öyle ki Hz. Peygamber kapısına gelerek kendisinden yardım isteyen sütannesi Halime ve kocası için zengin Hatice’den malından vermesini isteyebiliyor.

Hz. Hatice bunu duyar duymaz, “lafı mı olur” deyip olayın üzerine titriyor ve develere mal yükleyerek onları yolcu ediyor. Şimdi burada kavvam olan kimdir?

Maço mantığına göre, harcayacak hiçbir malı olmayan süt annesi için Hz. Hatice’den yardım isteyen eşinden 15 yaş küçük peygambere bizim maço literatürüne göre “kılıbık” mı dememiz lazım?

Karşısında bulduğu aciz kadına gelince eli havadan inmeyen Maço erkekler, Peygamberimiz

Bakın bakalım Kuran neyi emrediyor!

Hoş bu tipleri ne ayet durdurabilir, ne de Hadis!

Bu tipleri durduracak tek şey, birincisi kesmediği için dövülecek ikinci kadını bulma ihtimalidir.

Bu tipler çoktan seçmeli cinsel öğütücüler olduklarından bütün değirmen taşlarının kendileri için yaratıldığını düşünürler. Bunlara hoşgörü değil horgörü ve onlara boyun eğen kadına da gıcır gıcır bir onur ayarı gerek!

 

Esra Elönü - Haber 7

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu tipler çoktan seçmeli cinsel öğütücüler olduklarından bütün değirmen taşlarının kendileri için yaratıldığını düşünürler. Bunlara hoşgörü değil horgörü ve onlara boyun eğen kadına da gıcır gıcır bir onur ayarı gerek!

 

:thumbsup:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...