Jump to content

Büyü Bozmak İçin Yöntemler


camuro
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Büyü Tedavi Yöntemleri

1- İki kişiyi birbirine yaklaştırmak ya da uzaklaştırmak için yapılan "SICAKLIK veya SOĞUKLUK (ayırma)" büyüsü.

 

a- SICAKLIK BÜYÜSÜ: Kendine büyü yapılan kişi kendisi için büyü yaptılana şiddetli derecede bağlanır. Aşık olur. Gözü ondan başkasını görmez. Her anı onu düşünerek geçer. Bu hastalık halini alır ve eğer büyü bozulmaz yada bu kişiler evlenmezse helak olur.fakat evlenseler bile büyünün bozulması şarttır. Zira büyü yapılan kişinin ruhi ve fiziki yapısıyla oynanmış demektir. Eğer bu düzeltilmezse

- Büyüye maruz kalan kişide kalıcı hastalık meydana gelebilir.

- Bu kişiden doğacak çocukta fiziki yada ruhi rahatsızlık olması galibi ihtimaldir.

- Bu kişiye büyü esnasında cinler musallat edilmiş olma ihtimaline binaen bu cinlerin evdeki diğer fertlerede ve özellikle doğacak çocuğa zarar verme ihtimali yüksektir.

- Bunlar gibi daha bir çok tehlike mevcuttur. Ve hemen tedavi olması lazımdır

 

TEDAVİSİ: Bunun tedavisinde başlıca ilaç ayet el kürsü dür. Hastaya her gün en az bir saat durmadan ayet el kürsü okunmalı (eğer gündüz hasta okutmazsa uyurken okunur), ve bu ayet yedi defa yazılıp temiz bir suyun içine konup bu suyada 170 ayet el kürsü okuyup hastanın sürekli bu sudan kullanması sağlanmalıdır. Su bitince hem yazı hemde okuma yenilenmelidir.

 

b- AYIRMA ve SOĞUKLUK BÜYÜSÜ: Eğer büyü iki kişiyi ayırmak için yapılmışsa aralarında şiddetli geçimsizlik, birbirlerine karşı soğukluk, birbirini domuz vb. hayvan olarak yada canavar olarak görme, cinsen olarak birbirinden uzak durma, birbirlerine karşı tahammülsüzlük, şiddetli geçimsizlik, birbirinden ayrıyken yaptıklarına pişman olup karşıdkinden özür dilemeye karar verip ve hatta ona nasıl aşık olduğunun farkına varmışken yan yana geldiklerinde negatif bir ortamın ansızın ortaya çıkması gibi belirtiler vardır.

 

TEDAVİSİ: Nebe (amme) suresi bir miktar suya okunur. Bu su ile yemek pişirilip hane halkı bu yemekten yer. Buna 7 gün devam edilir. Ayrıca

قَالَ مُوسَى مَا جِئْتُم بِهِ السِّحْرُ إِنَّ اللّهَ سَيُبْطِلُهُ إِنَّ اللّهَ لاَ يُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدِينَ وَيُحِقُّ اللّهُ الْحَقَّ بِكَلِمَاتِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْمُجْرِمُونَ

Ayetide yazılıp evin giriş kapısı ve her odanın kapısı üzerine asılır.İkinci bir formülde deniz suyuna 41 defa (bakara 102 ve isra 82.)

وَاتَّبَعُواْ مَا تَتْلُواْ الشَّيَاطِينُ عَلَى مُلْكِ سُلَيْمَانَ وَمَا كَفَرَ سُلَيْمَانُ وَلَكِنَّ الشَّيْاطِينَ كَفَرُواْ يُعَلِّمُونَ النَّاسَ السِّحْرَ وَمَا أُنزِلَ عَلَى الْمَلَكَيْنِ بِبَابِلَ هَارُوتَ وَمَارُوتَ وَمَا يُعَلِّمَانِ مِنْ أَحَدٍ حَتَّى يَقُولاَ إِنَّمَا نَحْنُ فِتْنَةٌ فَلاَ تَكْفُرْ فَيَتَعَلَّمُونَ مِنْهُمَا مَا يُفَرِّقُونَ بِهِ بَيْنَ الْمَرْءِ وَزَوْجِهِ وَمَا هُم بِضَآرِّينَ بِهِ مِنْ أَحَدٍ إِلاَّ بِإِذْنِ اللّهِ وَيَتَعَلَّمُونَ مَا يَضُرُّهُمْ وَلاَ يَنفَعُهُمْ وَلَقَدْ عَلِمُواْ لَمَنِ اشْتَرَاهُ مَا لَهُ فِي الآخِرَةِ مِنْ خَلاَقٍ وَلَبِئْسَ مَا شَرَوْاْ بِهِ أَنفُسَهُمْ لَوْ كَانُواْ يَعْلَمُونَوَنُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ مَا هُوَ شِفَاء وَرَحْمَةٌ لِّلْمُؤْمِنِينَ وَلاَ يَزِيدُ الظَّالِمِينَ إَلاَّ خَسَارًا

Ayetler okunur. Karı koca ayrı ayrı bu sudan bir leğende banyo yapar. Sular bir araya toplanıp ayak basmayan bir yere dökülür se yapılan büyü bozulur.Bir başka formülde aşağıdaki ayetler Cuma sabahı her hangi bir tatlı şey üzerine 83 defa okunup geçimsiz olan bir aileye yedirilirse aralarında muhabbet hasıl olur. Okumaya başlamadan evvel niyet etmek lazımdır.

يَوْمَ تَأْتِي السَّمَاء بِدُخَانٍ مُّبِينٍ يَغْشَى النَّاسَ هَذَا عَذَابٌ أَلِيم ٌ لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم وَذَلَّلْنَاهَا لَهُمْ فَمِنْهَا رَكُوبُهُمْ وَمِنْهَا يَأْكُلُونَ

2- İnsanın bazı güç ve organlarını (özellikle cinsel fonksiyonlarını) çalışamaz hale getirmek amacıyla yapılan "BAĞLAMA" büyüleri.

Hiçbir tıbbi hastalık yokken bağlanan organ vazifesini yerine getiremez. Bu genelde cinsel organların bağlanması olur. Ama diğer organlara da aynı şey yapılabilir.

TEDAVİSİ: İmam İbn Hacer buyuruyor (Kurtubi) "Yedi adet yeşil sidir iki taş arasında dövüldükten sonra, suyun içine konur ve üzerine Ayet-el Kürsi, Kâfirun, İhlas, Felak ve Nas Sûreleri, araf 117 -122, yunus 79-82, taha 65-69. ayetler okunur. Sihirli hem o sudan içer hem de banyo yapar."

- Bağlı kişi ile beraber ortaya bir miktar su konur. Yasini şerif dokuz defa okunur. Her mübine gelindiğinde hem hastaya hemde suya nefes edilir. Hasta o sudan 3-5-7 yudum içtikten sonra kalan su ile banyo yapar.

- Yeşil naylon bir ipliğe çözülmesi kolay 7 düğüm atılır.her düğüm kimin bağı çözülecekse niyet edilerek 1 fatiha 3 ihlas, 1 felak ve 1 nas okunup teker teker çözülür.

Daha başka bağlı çözme usulleride vardır ama bu yazdıklarım hem en kolay hemde en tesirli olanlardır.

3- Karşısındakini hasta etme, deli etme, sakatlama ve kötürüm haline getirmek gayesiyle yapılan "DÜŞMANLIK" büyüleri. Büyüye maruz kalan kişide sağlık açısından dermanı bulunmaz hastalıklar, delirmeler, sara benzeri nöbetler, kısmi yada vücudun tamamında felç meydana gelmesi gibi belirtiler ortaya çıkar.

TEDAVİSİ: Beyyine Suresi noksansız ve silinti olmadan temiz bir kağıda yazılıp üç gün suyu içilir. Bu müddet içerisinde hastanın bu sudan bir miktar ile banyo yapması tesiri hızlandırır.

- Cuma gecesi bir oturuşta 1001 FATİHA-I şerife okumak bütün sihirleri iptal eder.

- bir avuç iri tuz üzerine 70 fatiha 70 ihlas 70 felak 70 nas 70 salavatı şerife ve 70

قَالَ مُوسَى مَا جِئْتُم بِهِ السِّحْرُ إِنَّ اللّهَ سَيُبْطِلُهُ إِنَّ اللّهَ لاَ يُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدِينَ وَيُحِقُّ اللّهُ الْحَقَّ بِكَلِمَاتِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْمُجْرِمُونَOkunur. Hasta 3 gün o tuzdan yerse sihir bozulur.

- Üç kerre Salevât-ı şerîfe okumalı, sonra yedi Fâtiha, yedi Âyet-el kürsî, yedi Kâfirûn sûresi, yedi İhlâs-ı şerîf, yedi Felâk ve yedi Nâs sûrelerini okuyup kendi üzerine veya hastanın üzerine üflemelidir. Bunları tekrar okuyup hastanın odasına, yatağına, evin her yerine, bahçesine üflemelidir. İnşâallahü teâlâ büyüden kurtulur.

- Fâtiha, Âyet-el-kürsi ve 4 Kul [Kâfirun, İhlas, Felak ve Nas sureleri] yedişer kere okunup hastaya üflenirse, büyü, nazar, hayvan sokması ve bütün dertler için iyi gelir. Tuza okunup, suda eritip içirmek ve ısırılan yere sürmek de olur

4- Başkasının malını telef etmek, ürününe zarar vermek yada hanesini harap etmek için yapılan DÜŞMANLIK büyüleri. Eğer malına mülküne büyü yapılmışsa malında hızla azalma, telef olma, bereketsizlik, iş yerinde sık sık kazaların olması, tarladaki ürününün sararması yada tamamen kuruması gibi belirtiler meydana çıkar.

TEDAVİSİ: sihrin neye ve nereye yapıldığını biliyorsanız orda yüksek sesle Üç kerre Salevât-ı şerîfe okumalı, sonra yedi Fâtiha, yedi Âyet-el kürsî, yedi Kâfirûn sûresi, yedi İhlâs-ı şerîf, yedi Felâk ve yedi Nâs sûrelerini okuyup üflemelidir.

- Sabah aksam, Bakara sûresinin basindan dört âyet ve Âyet-el kürsî ile, Âyet-el kürsîden sonraki iki âyeti ve Bakara sûresinin sonundaki üç âyeti okumaya devam etmelidir.

 

5- Yapılan büyünün tesirini kaldırmak için yapılan "KARŞI BÜYÜLERİ".

 

6- KISMET BÜYÜLERİ. Kız veya kadınların evlenmelerine engel olur. Böyle büyü ve sihir yapılmış kişileri istemeye gelenler bu isteklerinden vaz geçerek geri dönerler ( dolayısı ile kısmetleri bağlanmış olur ) veya Bakirelere yapılır. Öyle ki bu kadınlar sokağa çıkamazlar. Kimse bunların oturduğu eve gelmez. Büyü ve sihir yapılan evine gelen kişi bunlarında kısmetleri bağlandığı için isteyenleri de çıkmaz.

TEDAVİSİ: Kendisine kısmet büyüsü yapılan kişi niyeti ile taha suresi 131 ve 132. ayetleri bir kağıda yazılır.daha sonra hastanın yanında sesli olara ve niyetle 1 taha suresi okunup bu yazı büyü yapılanın koluna bağlanır.

- Fecr suresi bir tabağa yazılır. Yazı yağmur suyu ile silinir. O su ile biraz kına yoğrulup kısmeti bağlı olan o kınadan yakar ve çok az bir miktarda alnına sürer.

- Sabahları kalkınca ve beş vakit namazın ardından “Allậhümme yậ müfettihal ebvậb.İftah li hayral bâb” diye dua eden kimsenin kısmeti tez zamanda açılır.

-

HER ÇEŞİT BÜYÜ TEDAVİSİ İÇİN UMUMİ TERTİPLER

1- Hastaya 21 Yasin okunur. Her "mübin"de Yunus sûresinin 81. ayeti okunur nefes edilir.

2- Çözülmesinden aciz kalınmış sihirler için, büyük bir sahana Yasin-i Şerif temiz bir mürekkep ile yazılır. Şöyle ki;

a) Mübin'den sonra Fatiha

b) Mübin'den sonra Ayet-el Kürsi

c) Mübin'den sonra Hüvellahüllezi la ilahe illa hû, alimül gaybi veş-şehadeti

d) Mübin'den sonra Kâfirun Sûresi

e) Mübin'den sonra Ihlas Sûresi

f) Mübin'den sonra Felak Sûresi

g) Mübin'den sonra Nas sûresi, eklenecektir. Bu yazı bol miktarda su ile silinir. Hasta üç yudum içip gerisi ile banyo yapar. Sihir yedi yıllık olsa da bozulur.

3- Fatiha, Ayet-el Kürsi, Ihlas Felak ve Nas Sûreleri 70 adet okunur. Gerekirse buna üç gün devam olunur.

4- Bakara Sûresinin tamamı hastaya 1 veya 3 defa okunur

5- 21 kişiyi geçmemek kaydıyla Kur'an-ı kerim'i iyi okuyan çocuk bulunur. Şu ayetleri ve sûreleri aralarında paylaşarak hasta üzerine ve bir miktar suya okurlar. Bu hastaya içirilirse, büyü biiznillah çözülür, cin de helak olur.

786 kere Besmele, 70 kere Fatiha,313 ayet el kürsü 123 kere Yasin, 1100 kere Felak 1100 defa Nas, 41 kere Cin Sûresi, 1 kere Fetih Sûresi,1 kere Taha Sûresi.

 

 

kaynak:dır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burada büyü veya şirinlik gibi yazılar yazılırken saatlerin günleri hatta arabi ayların bile önemi vardır...mesela iyi işler ve şirinlik iki kişinin arasını yapmak için ayın ilk göründüğünden 14üne yani dolunaya kadar olan dönemde yapılmalıdır..saat gece saat bir den sonra yapılır..buna mutlaka uyulması gereklidir..ara bozmak büyü ve şer işler için ayın doluay halinden batışına kadar olan günler kullanılır saat ikindi ile akşam arası kullanılır arabi aylardan nari aylar özellikle seçilmelidir..yani her aklınıza geldiğinde her şeyi yazmaya kalkarsanız ters etkiler doğurma riski her zaman mevcttur kaş yapayım derken göz çıkartmayın....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burada büyü veya şirinlik gibi yazılar yazılırken saatlerin günleri hatta arabi ayların bile önemi vardır...mesela iyi işler ve şirinlik iki kişinin arasını yapmak için ayın ilk göründüğünden 14üne yani dolunaya kadar olan dönemde yapılmalıdır..saat gece saat bir den sonra yapılır..buna mutlaka uyulması gereklidir..ara bozmak büyü ve şer işler için ayın doluay halinden batışına kadar olan günler kullanılır saat ikindi ile akşam arası kullanılır arabi aylardan nari aylar özellikle seçilmelidir..yani her aklınıza geldiğinde her şeyi yazmaya kalkarsanız ters etkiler doğurma riski her zaman mevcttur kaş yapayım derken göz çıkartmayın....

 

Mesela bugün büyü bozmak için uygun mudur acaba?Dolunay bugün saat 22:30,bu saate ulaşmadan hemen okumaya başlamalımıyım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mesela bugün büyü bozmak için uygun mudur acaba?Dolunay bugün saat 22:30,bu saate ulaşmadan hemen okumaya başlamalımıyım?

 

 

bu gece tam zamanıdır segili kardeşim perşembeyi cumaya bağlayan gece gece yarısından sonra yaparsan etkisi daha çabuk olur..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...