Jump to content

Kısaca Bakım


Guest sifaci

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Foruma yeni üye oldum. Anladığım kadarıyla forumda sorunlu olan çok arkadaşımız var. Size bir yardımda bulunabilirim. Kendi usulümle bakım yapabiliyorum. İsminizi anne isminizi ve doğum tarihinizi yazın size bakım yapayım.

 

Bakım içeriği: Büyü var mı yok mu, cin veya başka varlıkların musallatı var mı yok mu, nazar veya uğursuzluk var mı yok mu?

 

Daha önce başka sitelerde ve forumlarda çok insana yardımcı oldum. Benim işim bu. Bakım konusunda katiyen kimseden para veya benzeri karşılık beklemiyorum. Sadece yardımcı olmak istiyorum.

 

Bir zamanlar benimde ciddi sorunlarım vardı ve sağolsun çok değerli bir hocamız bana yardımcı oldu ve bana da bu gizli ilimlerden bir sır verdi ve ihtiyacı olana bakabilme konusunda bana yardım etti. Şimdi minnetimi bu şekilde hizmet ederek karşılıyorum ve sevgili hocama dua kazandırıyorum. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bakım yapıldıgında size dogru manevi bir kanal açılır

sonrasında bakım yapanın sizi sürekli kontrol etmesi lazımdır bu sifacı arkadasımız devamlı sizi kontrol edip koruyabilecek mi?

actıgınız kanaldan her tür alt varlık ve taife size gelebilir

ben olsam katiyen yaptırmazdım öyle anne adı tarih filan da vermeyin kimseye

 

bir düşersiniz ki o biçim...

baslıgın sahibi arkadası tenzih ederim ama önce para almayıp bilgilerinizi toplayıp sizi musallatlandırdıktan sonra kucagına düşürebilecek adam çok..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

Misafir
Bu konu artık başka yanıtlara kapalıdır.
×
×
  • Yeni Oluştur...