Jump to content

Microsoft'tan Akıllı ve Ucuz Telefon Müjdesi


tiniminihanım

Önerilen Mesajlar

78865.jpg

Akıllı telefon almak istiyorsunuz ama fiyatlar çok mu yüksek geliyor? MS'den sürpriz geliyor.

Akıllı telefon almak isteyip de fiyatları çok yüksek bulanlar için Microsoft tarafından sevindirici bir açıklama geldi. 2012'de Microsoft'un mobil platformlariçin hazırlamış olduğu Windows Phone 7'li telefonların fiyatının yarı yarıya düşeceğini ve ortalamaakıllı telefon fiyatının 200 dolar seviyesinde olacağı belirtildi.

 

Geçtiğimiz gün düzenlenmiş olan Microsoft Uluslar Arası Ortaklık Konferansı'nda konuşanWindows Phone'un başkanı Andrew Lees, şöyle bir açıklamada bulundu: "Windows Phone 7'yi çalıştırabilecek kapasitede olan bir akıllı telefon, 2012'nin sonlarına doğru yaklaşık 100 ile 150 dolar fiyat seviyesinden sunulacak. Bu da çok büyük bir indirim söz konusu olduğunu gösteriyor."

XBOX'LA UYUMLU HALE GETİRİLİYOR

 

Lees ayrıca sistemlerini birleştirmekten de bahsetti: " PC, telefon, TV gibi ürünlerimizi özellikle Xbox ile uyumlu ve tutarlı bir hale getirmeye çalışıyoruz. Bu sayede kullanıcıların deneyimlerini geliştirmek ve değiştirmek istiyoruz."

 

Bütün bunların yanında tabletleri kısmen normal bir bilgisayar olarak gördüklerini de söyleyen Lees, insanların PC'den beklediklerini tablet bilgisayarlarda da yapabilmeleri için uğraş gösterdiklerini ekledi.

 

ensonhaber.com

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...