Jump to content

Kız Çocuk Sahibi Olmak İsteyenler


Guest ßoηíطoη ♥
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Guest ßoηíطoη ♥

imagesqtbnANd9GcTYohul4hYXlxE_Vb0ZIsZGK9-1.jpg

 

 

Bebek yapmak evli çiftlerin en büyük hayallerinden birisidir. Hatta bazı çiftler sadece bebek yapmak içinde evleniyorlar. Bu güzel duyguyu tatmak her insanın isteyeceği birşeydir. Bazı çiftler bebeğim kız olsun, bazılarıda erkek olsun isterler. Bebek yapmaya karar verdikten hemen sonra cinsel ilişkiden önce bazı doğal yollarla bunu sağlamak mümkün. Bebeğiniz kız olması için .

 

Eğer bebeğinizin kız olmasını istiyorsanız yüz yüze olan ve yavaş ritimli bir cinsel ilişki deneyebilirsiniz. Kadın vajinası kaygan ve akıntılıysa cinsel ilişkiye girmeyin. Kız bebek istiyorsanız vajinanın kuru olması ve orgazma olmamaya özen göstermeniz gerekiyor. Cinsel ilişki için en iyi zaman adet olmadan önceki haftadır. Kısa bir not : adet olmadan önceki 24 saat cinsel ilişkiye girmeyin.

 

Kız bebek istiyorsanız annenin ve babanın bol miktarda balık ve sebze yemesi gerekiyor. Ayrıca annelerin bol bol tatlı tüketmesi gerekiyor.

Kız bebek istiyorsanız cinsel ilişki sırasında kadının üstte olması gerekiyor. Kadının erkekten önce orgazm olması gerekmekte. Kadının cinselliği başlatan taraf olmasıda önemlidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaw kız çocuğunu kim ister hele ki daha baba adayıysa. bi kere çok narin olurlar ve çok masraflı olurlar. erkek öyle mi bi kot bi tişort olay tamam.

yaw şaka filan bir yana bende kız çocuğum olsun isterdim. ama ne olursa olsun en önemlisi sağlıklı olsun :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest ßoηíطoη ♥
yaw kız çocuğunu kim ister hele ki daha baba adayıysa. bi kere çok narin olurlar ve çok masraflı olurlar. erkek öyle mi bi kot bi tişort olay tamam.

yaw şaka filan bir yana bende kız çocuğum olsun isterdim. ama ne olursa olsun en önemlisi sağlıklı olsun :)

 

kız çocuğu gayet iyidir... yani benim çocuğum yokda kendimden biliorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Düşük Yapan veya Çocuk Sahibi Olmak İsteyenler

   Ya Varis : Her şey yokluğa döndükten sonra da varlığı ve saltanatı devam eden, servetlerin hakiki sahibi olan...   Ebced Değeri : 707.dir.   Minimum okunma sayısı 707 olacak ancak bundan fazla sayısız cekilmesi daha hizli sonuc verecektir.   Çocuk Sahibi olmak isteyenler sürekli olarak Ya Varis esmasini zikretmesi gerekir.     Her kimin evladı olmuyorsa, Zekeriya (Aleyhisselam)’ın çocuğu olması için yaptığı ve Enbiya Suresinin 89. ayetinde geçen duaya devam ederse, Allah’u Teala’nın i

   , Yer: Dilek Duaları

  • Çocuk Sahibi Olmak İsteyenler Dikkat...

   Çok kahve içen kadınların hamile kalma olasılığının, içmeyenlere göre yarı yarıya daha az olduğu açıklandı   İsveç'te yayımlanan Dagens Nyheter gazetesinin haberine göre, Danimarka Arhus Üniversite Hastanesi doktorlarından Ulrik Schioler Kesmodel, 4 bin kadın deneğin izlenmesi yoluyla elde edilen sonuçların, günde 3 bardaktan fazla kahve içen kadınların,kahve içmeyen kadınlara göre, doğal yollardan hamile kalmaşanslarının yarı yarıya azaldığını ve düşük yapma risklerinin arttığını gösterdiğini

   , Yer: Sağlık Haberleri

  • Erkek Çocuk Sahibi Olmak İsteyenler

   Bebek yapmaya karar vermeden önce bebek cinsiyetini belirlemek için doğal yöntemler ile şansınızı arttırabilirisiniz. Genelde çiftler erkek bebek isterler. Bunu yapmak için ise   Sekse başlamadan önce erkeğin sperm sayısının artması gerekiyor. Bunu yapmak içinde erkek bir süre bol pantolon giymeli ve hemen hemen hergün soğuk su ile erkeklik organını silmesi gerekiyor. Bu yöntem erkeğin sperm sayısını arttıracaktır. Böylece bebeğin erkek olma ihtimali yükselebilir.   Cinsel ilişki esnasında

   , Yer: Anne ve Bebek Sağlığı

×
×
 • Yeni Oluştur...