Jump to content

Pitonuyla Uyuyor!


spindar
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

pitonuylayatiyor67122-1.jpg

 

Sirkte palyaçoluk ve yılanla gösteri yapan 3 çocuk babası 68 yaşındaki Ali Lider, yatağını 'Şeker' adını verdiği piton yılanla paylaşıyor.

Gürcistan asıllı olan ve Türk vatandaşlığına geçen Ali Lider, özel bir sirkte palyaçoluğun yanında yılan eğiticisi olarak çalışıyor. Yarım asırlık meslek hayatında çok sayıda yılanı eğiterek sirkte gösteri yapmasını sağladığını belirten Lider, dünyada yaşayan insanların yüzde 90'ının soğuk bir hayvan olan yılandan korktuğunu söyledi.

 

Ali Lider, yaşamının büyük bir bölümünü yılanlarla geçirdiğini ve onları eğittiğini ifade etti. Lider, "Türkiye'yi adım adım dolaşıyoruz. Erzurum gibi bazı şehirlerde geceleri soğuk olunca eşimden ayrılıyor, yatağıma üşümemesi için yılanı alıyorum. Dünyanın en güçlü yılanlarından biri olarak kabul edilen pitonlar düşmanını boğarak öldürür. Ama 'Şeker' adını verdiğim 3 metre uzunluğunda ve 6 kilo ağırlığındaki piton yılanın yanında uyurken kendimi çok güvende hissediyorum. Çünkü birlikte yatarken yanıma kimsenin gelmesine izin vermez" dedi.DHA

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...