Jump to content

Şimdi Nereye Gitsem?...


Guest Model
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

kizil_kadin_parfum_glr-1.jpg

 

Bir parça bulut taşıyorum gözlerimde. Sağlam duruyorum ayaklarımın üstünde. Adımlarım kararlı , hedeflerim belli….onlar öyle sanıyor aslında. Bilmiyorlar içimde hep yılgın bir kadın var. Ah bu içimdeki..Bazen çocuksun , bazen yürekli bir adam ..bazende bezmiş bir kadın. Her neysen içimdeki ben…iyi anlaşıyoruz seninle. Elleri kıskandıracak bir uyumumuz var..Barışmış değilim hala seninle ..Kırdın beni..İç sesim , iyilik meleğim , sol yanımda günahkar haykırışlarım barışmış değilim hala benimle. Hala küsüm bana , ve hala düşüncelerde aklım… Aklım kaçmak istiyor benden..Bense inatla aklıma söz geçirmeye çalışıyorum..

 

Kırgınım hala bana ..benimle birlikte küstüğüm sana..sanada kırgınım..ama küsemedimki. Olmasaydın keşke onlar gibi... Keşke sadece tenimi merak etmeseydin.Keşke çatlaklarından mutsuzluk sızdıran kalbimi merak etseydin.Ve keşke o kalbi kazanmaya çalışsaydın. Olmadı değilmi..Hiçbirşeyin olmadığı olamadığı gibi buda olmadı. Çünkü benim gözlerimde taşıdığım o bulut ağladı değilmi. Anladım sen ağlayan kadınları sevmiyorsun…Ben çok severdim oysa ..karmakarışık , hüznü boynunda taşıyan , ama hüznünün aksine çok sağlam duran ,sağlamlığının yanında bir çocuk kadar ağlamaya çok yakın olan ..gerektiğindede ağlamaktan hiç çekimeyen adamları..Nedense sadece sevmek hiçbir zaman mutlu etmediki…

 

Gözlerimdeki o bulutlar varya , bazen sayfalarca döksem içimdekileri , o dilime değen bir damla tuzun verdiği rahatlamayı vermiyorki bana.. O kadar gözlerenin ta içine baktımki..Bir tanesi senin gözlerinin verdiği huzuru vermediki bana.. Kaybettim seni.Bulamamki bir daha. Sanki büyük bir şehirde kalabalığın içinde elini tutan çocuktum..Ellerin elimden kaydı gitti..Kayboldum bu koca şehirde ..Korktumda üstelik bulamadım ki bir daha seni. Şimdi tuttuğum tüm eller sıcaklıktan çok ötede. Artık hangi avuca bıraksam ellerimi terlemiyorki. Kayboldum ben …Aramadınki beni…..

 

Şimdi nereye gitsem.Avunmuyorki yüreğim.. Sevdiklerim uzaklarda .Yanımdaysa hiçliğim. Birde kendimle kavgalı bir ben. Ahh be sevgili bilsen neler biriktirdim içimde sana dair.Bizle başlayan o cümleler varya ben artık yalandan cümleler kuruyorum…Devrik cümlelere sakladım kendimi. Seni ele vermeden saklanmanın tek yolu devrik cümleler kurmak ..Onların arkasına saklamak seni. Seni saklıyorumda sevgili ..kimse bilmiyorda aslında kalbimde uyuduğunu , ama işte beni salkıyamıyorum hiçbir yere.Hiçbir devrik cümle içimi tamir edemiyor. Hiçbir bahar güneşi kalbimi ısıtmıyor.Soğudu ya bir kere mutluluk çorbam..İçemiyorumki bir daha. Uzağında kalmış bir yakınım artık. Sana yakın ,bana uzak … Sensiz hayallerde kuruyorum artık. Başka öznelerle başka yüklemler yapıyorum. Hepsinde seni hatırlıyorum gizli öznem..Ama ben seni unutmuyorumki…Umudumdun ya sen. Söylesene umutsuz yaşarmı insan..

 

Bilirmisin neden hep cümlelerimi altı çizili yazarım ben…Bilemezsin..Nerden bile bilirsinki. Çünkü her cümlem alt yazılıdır. O çizginin altında hep ellerin görmediği , göremediği bir yazı vardır. Her altı çizili cümlenin alt çizgisinde sen varsın sevgili… Bilmesende , görmeselerde …Adanmış bir kalp var bende. Anlamsız cümleler kurarım ya bazen olmadık gözlerin içinde gözlerimi kaybederken..İşte o anlar hep itiraf anlarıdır.İçimdeki seni itirafımdır..olmayan öznelere ..tamda kendilerini kastettiğimi sanarlarken …ben seni sevdim sevgili..

 

Seni sakladım içimde.Sevdim sandım , yüreğimi aldattım.Biliyormusun ?? Aslında ben beni bile hiç sevmedimki.Ben kimdimki koca gökkubenin altında. Annesinin dizlerinde uyuyan yaramaz bir çocuktum ben. Annem masallar anlatırdı bana , ben masallarla büyüdüm sevgili. Ondandı en saçma sevgileri bir aşk masalı tadında yaşamam.. Tadı kaçtı bu masalın ama ben gidemedim sevgili.

 

İçimde özlemler briktirdim , bir an bile harcayamadımki..Sen yokken bende , gitmişken üstelikte bak hala sana sevgili diyorum.. Söylesene ben hak etmiyormuyum bir ufacık sevda kırıntısı..

 

Neyse sevgili..Yine fazla konuştum. Yine anlayamayacağın anlamları sana yükledim. Aslında adını bile unuttum..Sakın kendini değerli sanma..Ben adını unuttumda ondan senin adın sevgili (Alıştım ya ben bu kalbe yalan söylemeye ) artık sanada yalan söylemeyi öğrendim ..SEVGİLİ.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...