Jump to content

Linkedln Facebook’un tahtına göz dikti


Guest apocalypse

Önerilen Mesajlar

Sosyal ağlar arasındaki rekabette yüzde 63 büyüyen Linkedln, ABD pazarında MySpace’i geçerek ikinci oldu.

Her geçen gün büyüyen sosyal paylaşım siteleri kendi aralarında da büyük bir rekabet yaşıyor. Yapılan son araştırma, Amerikalı kullanıcıların tercihlerinde değişiklikler olduğunu ortaya çıkardı.

Geçen ay yapılan araştırmaya göre ABD’de en çok tercih edilen sosyal paylaşım sitesi halen Facebook. Bir önceki yıla göre yüzde 14 büyüse de Facebook’un artık ciddi bir rakibi var. Yüzde 63 büyüyen Linkedln, My Space’i geçerek ikinci oldu.

11072020sosyal20paylaC59FC4B1m20chathlar-1.jpg

My Space bir yıl içinde kullanıcılarının yarısını kaybetti. Yüzde 31 büyüyen Twitter ise kullanıcı sayısında neredeyse My Space’i yakaladı.

ABD’deki beşinci sosyal paylaşım sitesi olan Tumblr, bir yılda yüzde 204 büyüdü ancak Tumblr kullanıcılarının sayısı diğer siteleri tercih edenlerin çok gerisinde.

bilim.org

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tabloya göre facebook un tahtına oturması veya onu geçmesi çok zor görülüyor...çünkü çok altlarda ....facebook 160000 sınırını geçmiş olmasına rağmen linkedln ancak 40000 barajının altında....bence bu tür haberlerle linkedln adlı siteye ilgi toplanmak isteniyor...çünkü eğer büyüme oranlarının yüzdeleri bi anlam ifade etseydi bir numara tumblr olmalıydı %204 büyüme yapmış ama istatistikte en alt sırada...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...