Jump to content

Bir Kadının Sizden Hoşlandığının Anlamanın Yolları


BMSRC

Önerilen Mesajlar

Bir kadının sizden hoşlandığını anlamanın yolları

 

chatsohbet_0-1.jpg

 

 

O kadın, her gün karşınızda tüm asaletiyle salınırken, ona karşı "ilk adımı atmalı mı, yoksa atmamalı mı?" tereddütleri eminiz sizi büyük bir ikileme sokacak. Eğer adım atarsanız belki de hayatınızın aşkıyla bir ömür mutlu olacaksınız ya da şık bir red cevabıyla bu mutlu aşk hayallerinize buruk bir elveda diyeceksiniz.

 

Bu durumda hüsrana uğramamak için gelin önce bir kadının sizden hoşlandığını belli edecek hususların var olup, olmadığına bir göz atalım. Kadınlar ne kadar kendilerini ulaşılmaz gibi tanıtsalar da, eğer sizden hoşlanıyorlarsa o zaman aşk sinyalleriyle bunu size mutlaka belli edeceklerdir.

 

Vücut dili yazımızda az çok bahsettiğimiz bu konuyu, gelin 12 maddede sadece kadınların sizden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlayacağınız konusu üzerinde yoğunlaştıralım:

 

1- Ortak arkadaşlarınız vasıtasıyla girdiğiniz ortak alanda, o yüksek sesli, eğlenceli arkadaş konuşmaları arasında arada sırada gözleriniz kesişiyor ve onun yüzünde hafif bir kızarma görüyorsanız...

 

2- O ve siz arkadaşlarınızla beraberken özellikle sizinle konuşmaya gayret ediyorsa...

 

3- Yanınızda veya yakınınızdayken yüzünde karşı koyamadığı bir gülümseme yer alıyorsa...

 

4- Ola ki, yeri geldi ve tam yanınızdaki sandalyeye oturuverdi. :) İşte o anlarda, birşeyler anlatırken ister istemez eli, kolu size değmek için kendilerince bir çaba gösteriyorsa...

 

5- Yaptığınız sporlardan veya ilgi alanlarından bahsederken, konuya daha çok katılıyor ve kendisinin de ilgilendiğini vurguluyorsa...

 

6- Arada sırada belli belirsiz size iltifat ettiğini yakalıyorsanız...

 

7- Gözleri sürekli sizin gözlerinizle birleşmek için çabalıyorsa...

 

8- Her geçen gün giyimine veya makyajına daha çok özen gösterdiğini gözlemliyorsanız...

 

9- Yanınıza geldiğinde tıpkı uysal bir kedi gibi sakinleşiyor ve muhabbet açmaya çalışıyorsa...

 

10- Aynı ortamdayken arkadaşlarına dikkat! Size arada bakıp bakıp, fısıldaşıp, gülüşüyorlarsa...

 

11- Soğuk bir kış günü dışarda az ötenizde, "çok üşüyorum" şeklinde dert yanmaktaysa... O zaman bu size gönderilen bir işaret olsa gerek, çıkartın montunuzu, biraz üşümekten birşey olmaz. ;) Ya da elini tutarak ellerini ısıtmaktan başlayabilirsiniz.

 

12- İşte en can alıcı ve adım atmanızın kesinlikle zorunlu olduğu son aşama! Ona kibarca gülümseyip, eğer sıcacık bir gülümsemeyle karşılık alırsan....

 

Bu maddelerden en az 5'i bile olsa, bir an önce adım atmalı ve yaşayacağınız güzel günleri "acaba"larla harcamamalısınız. Doğru kişi karşınızda ve sizden hoşlanıyor, daha doğrusu sizden çok hoşlanıyor! Bilin ki, eğer bir kadın sizden hoşlanıyorsa, bunu belli edecek sinyallerin çokluğu sizi de şaşırtacak. :) Şunu hatırlatmadan geçmeyelim ki, zaman o kadar çabuk geçiyor ki ve karşılıklı olumlu duyguları bulmak o kadar zor ki, sakın bu fırsatı kaçırmayın. Sinyalleri doğru algılamak için duyargalarınızı açık tutun, bizden söylemesi. ;)

 

Mutlu bir ilişki dileklerimize...!

 

 

 

 

 

 

-siberalem dergisi-

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1323256343_63_iliski-1.jpg

 

Hoşalanan kadınlar kendilerini nasıl ifade eder? diye düşünüyorsanız; işte size hoşlanan kadınların özellikleri...

 

 

 

Gözler ruhun aynasıdır

 

Evet, klişe deyip burun kıvırabilirsiniz, ama bunun gerçek olduğunu söylemekte fayda var. Bir kadının gözlerindeki anlamı okumayı bildiğinizde gerçek duygularını çözersiniz.

 

Hoşlanan kadının bakışları, aslında erkeğin üzerinde asılı kalan bakışlardır. Bazen göz göze gelme biçiminde olsa da daha çok erkeğin bakmadığı anlarda inceleyen bakışlar atan kadın, karşısındaki erkeğe ilgi duyuyor demektir. Bu bakışları kaçırmamak önemli… O kaçamak inceleme bakışlarını göz göze gelme anına çevirebilirseniz, birbirinize açılma konusunda ilk adımı atmayı kolaylaştırırsınız.

 

Vücut dili

 

Konuşmak bir insanın kendini ifade etme yoludur. Fakat bazen söylenenlerden ziyade beden dili, akıldan geçenleri anlamada daha doğru sonuçlar verir. Dikkat edin oturmuş sohbet ederken dizleri size dönükse, konuşurken size doğru eğiliyorsa, gözlerinizin içine bakıyorsa ve her ufak fırsatta bile sizinle temas etmeye çalışıyorsa sizden etkileniyor demektir…

 

Kadınlar dinler ve soru sorarlar

 

Bir kadının karşısındaki erkekten hoşlandığı, sarf ettiği sözlerle de anlaşılabilir. Hoşlanan kadın genelde erkeğin anlattığı her söze ilgi duyar ya da ilgi duyarmış gibi görünür. Arada “gerçekten mi?”, “çok ilginç!” gibi karşısındaki erkeği anlatmaya devam etmesi konusunda kamçılayıcı sözler sarf ederek aslında mesaj verir. Ortamda başka kadınlar da varsa ve onlar bu anlatılanlarla ilgilenmezken aralarından biri “ee sonra?” diye ilgi duyduğunu belli ederse, bilin ki bir şeyler hissediyordur.

 

Hoşlanan kadın, kendisi de bir şeyler anlatmaya başladığında, normalde olduğundan daha fazla güler. Genelde erkeğin daha önceki görüşmelerde anlattığı şeyleri unutmaz ve yeri geldiğinde bunlardan bahseder. Bu da o erkeği görüşmediği zamanlarda da aklından geçirdiği anlamına gelir.

 

Kadınlar, hoşlandıkları erkeğe, onun hakkında daha fazla şey öğrenmek için soru sorarlar. Belki çocukluğuyla ilgili bir ayrıntı belki de ailesiyle, arkadaşlarıyla ilgili bilgiler...

 

Sürekli karşılaşmalar

 

Sizden hoşlandığını düşündüğünüz kişi sürekli bir şekilde karşınıza çıkıyorsa; siz kahve almaya gittiğinizde o da gidiyorsa veya öğle yemeğini aynı saate denk getirip ‘nedense’ sizinle aynı mekana gidiyorsa bu sizi daha fazla görmek ve yakınlaşmak istediği içindir.

 

Fiziksel temas

 

Kadınlar hoşlandıkları erkeğin karşısında gülümseyen bir yüz ifadesi takınmayı tercih ederler. Tercih ederler dediğimize bakmayın, bu ifade kendiliğinden yapışıp kalır zaten yüzlerinde. En bariz hoşlanma belirtisi de konuşma esnasında temas kurmalarıdır. Erkeğin omzuna, koluna dokunurlar. Ama bu dokunuşlar, dostça değil ürkekçedir.

 

Daha çok vakit geçirmek ister

 

Kadınlar hoşlandıkları erkekle daha fazla vakit geçirmeyi sever ve isterler. Örneğin kalabalık bir arkadaş topluluğu uzun saatler boyu birlikte oturduktan sonra artık eve gitme zamanının geldiğini söylese de, hoşlanan kadın çeşitli bahaneler bularak biraz daha kalabileceğini ifade eder erkeğe. Bunun üzerine biraz daha zaman geçirdikten sonra kendisini evine bırakacağını söyleyen erkek kazançlı çıkar!

alıntı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hoşlanan kadın genelde erkeğin anlattığı her söze ilgi duyar ya da ilgi duyarmış gibi görünür. Arada “gerçekten mi?”, “çok ilginç!” gibi karşısındaki erkeği anlatmaya devam etmesi konusunda kamçılayıcı sözler sarf ederek aslında mesaj verir.

 

Ve o konuşmayı daima erkek bir şekilde bitirir.Yoksa kıyamete kadar devam eder...:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...