Jump to content

Aşkını Göster!


BMSRC

Önerilen Mesajlar

askresimleri_5-1.jpg

 

Sevgilinize sürekli ''seni seviyorum'' demek mi, yoksa birini sevdiğinizi ona değişik şekillerde belli etmek mi? Elbette hepsinin yeri ayrı; ama sürekli aşkını sözle dile getiren biri yerine, bunu aynı zamanda size zarifçe hissettirebilen bir aşık eminiz ki sizin gibi pekçok kişi için daha çekici ve daha heyecan verici olacaktır.

 

Ona ''seni seviyorum'' demenin farklı ve incelikli yolları:

 

1- Durup dururken sımsıkı sarılın, beklemediği bir anda bir öpücük kondurun veya Gün içerisinde yorucu iş koşuşturmacasında onu arayıp söyleyeceğiniz bir ''merhaba canım'' diyin! Bunu yaparken içini ısınacak, gözlerinizin içi gülecek. :)

 

2- Sürprizler yapın. Tamam bunu yüzüncü kez okuyor olabilirsiniz ama demek ki mucizevi bir etkisi var. Sürprizin niteliği çok değişebilir. Bir buket çiçekten, nefis bir haftasonuna tatiline kadar pekçok seçeneğiniz var.

 

3- Refleksoloji masajını öğrenin. Avuç içine ve ayak tabanına uygulanan bu masaj türü,''cenneti yeryüzüne getiriyor''muş. Siz de onun meleği olursunuz. :)

 

4- Başkalarının yanında ona iltifat edin. Egosu okşanacak, kendisini özel hissedecek!

 

5- Yapmayı iyi bildiği bir şeyi size de öğretmesini isteyin. Galiba bu da bir üstteki ego meselesine hizmet ediyor ama o şey, sizin de gerçekten öğrenmek istediğiniz bir konu olursa, iki taraf da kazançlı çıkar durumdan.

 

6- Yağmurda şemsiyeyle yürürken, şemsiyeyi onun üstüne tutun. Azıcık ıslanmanız pahasına, onun ıslanmamasını sağlayın.

 

7- Diyelim ki randevulaştınız ve malum trafik nedeni ile gecikeceksiniz. Bu durumu arayıp haber verin ki sevgiliniz uzun saatler habersiz beklediğinden dolayı sinirlenmesin.

 

8- Cinsellik konusunu tabu olmaktan çıkarın. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi, fantazilerinizi, isteklerinizi onunla paylaşmak size çok yardımcı olacak.

 

9- Sevmeseniz de onun alışveriş zevkini paylaşın. Mesela, onunla sevdiği teknoloji mağazasına girin veya onunla en sevdiği kozmetik mağazasında biraz zaman geçirin. Gülü seven dikenine katlanır hatırlatmasını yapmamız da yeterli herhalde...

 

10- ''Dinleyen derviş muradına ermiş'' sözünü hatırlayın ve ne olursa olsun sevdiğiniz insanı dinleyin. Bakın, görün tartışır durumlarda bile dinlemek ortamı yumuşatabilir.

 

sevgiliresimleri_2-1.jpg

 

11- ''Hep ben, hep ben'' derseniz sürekli, bu onu bir süre sonra sıkacaktır. Belki hoşlanmayacaksınız; ama ara sırada olsa onun seçtiği filmlere gidin, onun seçtiği müzikleri dinleyin veya mekanlara gidin. Yeni zevklerle tanışmak sizi de hoşnut kılacak.

 

12- Hastalık bu, kimsenin başına gelmeye; ama hastalık iyi bir ilgi ve bakımla mutlaka geçer. Onunla çocuğunuzmuş gibi ilgilenin o nedenle. Sevgi ile yapacağınız sıcacık ıhlamur karşısında hangi mikrop dayanabilir ki! :)

 

13- Kaprisler, yoktan nedenlerden çıkan tartışmalar tabii ki olacak. Hepimiz insanız, hepimiz yer yer sinirli olabiliriz. Bu sefer de siz alttan alın, kaprislere göz yumun. Ne kaybedersiniz ki?

 

14- Uyurken yorganı üzerinden atmayı huy mu edinmiş? Olsun, ısrarla gece üzerini örtün, sabah nasılsa farkedecek ve sizi kocaman bir öpücükle uyandıracak, emin olun. :)

 

15- Aile, sizin de onun da vazgeçilmez parçası. Bu nedenle ailesi hakkında yargılayıcı, küçümseyici tavırlar sergilemeyin.

 

16- Saçını tarayın; ama acıtmadan, yolmadan, arada okşayıp karıştırarak. Kel sevgilisi olan kadınlar bu maddeyi yoksaysın.

 

17- Kulağına fısıldayın! Nefesinizi kulağında hissettiğinde ne söylediğinizin bile önemi kalmayacak. Tabii söyleyeceğiniz “özel” şeylerin etkisini siz tahmin edebilirsiniz...

 

18- Birbirinizi sanki ilk kez görüyormuş gibi flört etmeyi deneyin. Herkesin içinde kendinize ait ifadeler, şifreli kelimeler kullanarak kendinize ait bir ''aşk dili'' ve yeni bir heyecan yaratabilirsiniz.

 

Aslında tüm bu ifade şekillerini tek bir çatı altında toplayabiliriz ki, o da ''romantik ve düşünceli olmak''. Bu önerilerimizden birkaçını denediğinizde bile ilişkinizin seyrinin ne kadar değişeceğine siz de şaşıracaksınız.

 

O nedenle şimdi siz erkekler ''romantik olmak erkek adamı bozar?'' ve siz kadınlar ''ben ne düşüneceğim o düşünsün?'' düşüncelerinizi bir kenara bırakın ve de sevginizi belli edin.

 

Durmayın, aşkınızı gösterin ona !

 

 

 

 

 

 

 

-siberalem Dergisi-

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...