Jump to content

Namus Abideleri


BMSRC

Önerilen Mesajlar

Namus Abideleri

 

sex_5-1.jpg

 

Erkeklerin kadınları aldattığı hikayeler nedense ilgiyle izlenir. "Vay be, ne çapkın adam bunu da götürmüş" ya da "Şekerim ne yaparsın, adamın libidosu yüksek" gibi yorumlar yapılır bizim memleketimizde...

 

Ama iş tersine çalıştığında yani kadın adamı aldattığında hemen kadına "Vay be amma motormuş, fark etmemişiz" falan denir. Halbuki bence ikisi arasında pek bir fark yoktur. Aldatma aldatmadır. Yalnız tek fark, biz kadınlar bu işi pek bir şey hissetmediğimiz insanlarla yapamayız.

 

Ya da ben öyle zannediyordum. Ama son zamanlarda öyle şeyler duyuyor, öyle olaylara şahit oluyorum ki bizim İstanbul'da kadınlar da işi fena azıtmış meğer. Kardeşim herkes bekarsa kimsenin kimseye dil uzatmaya hakkı yok. Ama madem aile kurdunuz o zaman durum çok farklı olmalı değil mi?

 

Yani bir adamın nikahındayken, onun çocuğuna analık ederken, toplumda onunla beraber boy gösterirken, bu haltları yemek ayıp olmuyor mu?

En son duyduğum hikaye beni iyice şaşırttı. Çünkü bu hanımefendi hakikaten "hanımefendi" görüntüsünde yıllardır İstanbul cemiyet hayatında boy gösteriyor.

 

Boyunca iki evladı var. Meğer bu hanım, kocasını kendi oğlundan birkaç yaş büyük bir genç delikanlıyla aldatıyormuş. Hatta delikanlının birçok masrafını da üstlenmiş. Tabii ki bunları kocasının parasıyla yapıyor. İşin enteresanı bu kadınlar bu haltları yiyor ve onu bunu öyle acımasızca eleştiriyorlar ki, dinleyen onları birer namus abidesi sanıyor.

 

Zengin kocaları ortalarına almışlar, zavallı adamlar kamburları çıkıp, o ihale mi bu toplantı mı diye koşuştururken; bu hanımlar da o delikanlı mı, yoksa bu mu diye tutuşuyor. İstanbul'daki sözde sosyetede diğer bir eğilim de birbirinin kocasıyla olmak. Düşünsenize aynı davetlerde, gruplarda birbirlerinin yüzüne bakıp "Hayatım, şekerim" gibi iltifatlar edip sonra da kocalara sarkmaca...

 

Madem bu kadar mutsuzsunuz buyurun boşanın ve bekar olun. Tabii bunun maliyeti biraz ağır, o zaman kredi kartlarınız ödenmeyecek, belki yerli markalar giyeceksiniz ama hiç değilse haysiyetli bir hayatınız olacak. Tabii onlarınki kapalı kapılar ardında yaşandığı için ve de isimleri soy isimleri çok kuvvetli olduğu için kimse ağzını açıp tek laf edemiyor.

 

Çünkü onlar ne de olsa asilzade! Geçin bunları lütfen, hiçbir soyadı, hiçbir statü sizin yanlış ahlakınızı temizlemiyor. Nedense bu iş zengin çevrelerde olunca, adı "seks", fakir çevrelerde olunca "fuhuş" oluyor. Emin olun, bu olayları bilseniz mideniz bulanır. Bir aldatma furyası var ki inanamazsınız. Bu durumda bize sadece "Allah akıl fikir versin" demek düşüyor.

 

 

 

 

 

 

Ayşe Brav

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...