Jump to content

neden kötü olanı mistizmle çözmek isteriz


dermanbey
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

neden diyorum çünkü başımıza gelen tüm iyi olayları hayra yorarız ve Allaha sığınırız. ama kötü olanı şerre yorar ve ondaki hayrı görmeden hemen mistik olaylara yorarız. belkide acizliğimizdendir. olan bu tür olaylar karşısında elimizden bir şey gelmiyeceğini düşünüp hemen kısa yoldan bunlardan kurtulmak için şu bu işlrle uğraşıp hem günaha girer hemde sonuç elde edemeyiz.

başımıza kötü bir şey gelmiş olabilir kimin gelmediki peki her insan sizin reaksiyonunuzumu verdi hiç sanmıyorum. mücadele ve kazanma azmi olan insanlar her zaman dibe vurduktan sonra tavan yapmıştır. bu ekonomik krizden rant sağlamaya benzer her kez yandım bittim derken siz onların bu durumunu kara dönüştürürsünüz aynı şeydir ve yapılabilir. dualar Allahla kul arasında bulunan bir nevi özel hattır bu hatta kimsenin girmesine izin vermeyin.

bir şeyi almanın en etkili yolu onu istemek ve birinci elden almaktır diye düşünüyorum. sizlerde birinci olarak niyet edin ve ikinci olarak Allahtan niyaz edin bakın poztif enerji denen olay mutluluğun yansımasıdır siz ne kadar mutlu olursanız o kadar işler yolunda gider. ama terside ne kadar mutsuz olursanız o kadar işler kötü gider negatif enerji sizi alır ve bırakmaz. sıkıntılar paylaştıkça azalır yardımlaştıkça kolaylar sizlerin yanında olmak beni mutlıu eder iyi akşamlar dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...