Jump to content

Ne Yapmalıyım ?


Guest pegasus83

Önerilen Mesajlar

ben 28 yaşındayım sevgilim 33.farklı şehirlerdeyiz ancak çok sık görüşebiliyoruz.1 yıllık ilişkimiz.sevgilimin kardeşi boşanmış.bu dönemde depresyona girmiş.evlilik korkusu oluşmuş.ama bi kaç ay önce kardeşi 2. kez evlendi.sevgilimde ben düzeldim artık diyor ama evlilik konusuna gelince kavga ediyoruz.bu konu haricinde bizi görenler şaşırıyorlar ne kadar mükemmel bi çiftsiniz diye.

geçen hafta ben kuzenim o ve dayısı tatile gittik.

 

sevgilimin eski kız arkadaşı devamlı arıyordu.oda açmıyordu yada telini kapatıyordu..cevap verirsem dozunu arttırır uğraşmak istemiyorum diyordu.tatilin son gecesi yan odamızda kalıyordu.gece saat 2 de telefonunu açtı.sesini duydum.belki yapmamam gerekirdi ama odasına gittim ve telefonuna bakmak istediğimi söledim.bana kızdı bende ona rahatlamam gerekiyor dedim.saygısızlık olarak bunu görme dedim.

 

( bu ilişkimden önceki sevgilim beni aldatmıştı ve aldattığı kız iş yerime gelip bana olanları anlattığı için bende bu konuda oldukça hassasım.artı şimdiki sevgilimde evliliğe sıcak bakmaması dahada hasssaslaştırdı beni.)gösterdi telefonunu herhangi bi sorun yoktu.ama sinirlendi.ve evlilik konusu açıldı tekrar.o sinirle sölediğini düşünüyorum ama seni istemiyorum dedi ve bana odana git dedi.bende çıktım.

 

ertesi gün hiç birşey olmamış gibi konuşmaya gönlümü almaya çalıştı.bende dayısı ve kuzenimin yanında yalnız kalmak istiyorum dedim.bu lafımın üzerine tamam dedi çıktı gitti.bizi tatilin son günü bıraktı kendi yazlığına geçti.akşamına bende evime döndüm.pazar gününden beride ona öyle dediğim için ( kuzenim ve dayısı kovduğumu söylüorlar sinirle ) özür mesajları atıyorum arıyorum.100 sms atıosam 3-4 cvp veriyor.telimi açmıor.artık bitti diyor.

 

kendisi 33 yaşında.evlenmek istiyorum demiyordu ama kardeşinin düğününe götürdü.ailesi ile tanıştırdı.babamla tanıştı.yazlığa ailesinin yanına götürmek istedi.ilk kez bi sezgilisini o ailesi ile tanıştırmış.ağzından evlenmek istiyorum demesini istiyordum ben.

 

şimdi kesinlikle konuşmuoyr.bende artık dün artık sms atmıyacağımı söledim.ona bile cvp vermedi.

bundan öncede kavgalarımız olmuştu ama neden hep aynıydı.dayısına seviyor ama kovuyor demiş.

kuzenime sevgi tek başına yetmiyor demek ki demiş.

çok fazla üstüne düştüm belkide 4 gündür.kafamda karışık belki böylesi hayırlıdır ama kuzenim bile bana kızıyor .pztesi yaşadığı şehre dönücek.

 

gitmeyi düşünüyorum ama hani kaçan kovalanır olayı varya.arasam peşinden koşsam kaçar mı yoksa hatalıyımda uğraşmaya devam mı etmeliyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya mesala kumsal çakıl ve ben yürüyemiyorum diye beni kucağında taşıyordu.yada önden çıkıp havlumu getiriyordu.raftinge gittik su çok soğuktu üşütmeyim diye çıkınca ayaklarıma masaj yapan birisi....

ama evlilik konusunda kirpi gibi dikenlerini gösteriyor.bende sonuçta 28 yaşındayım ve ilişkimin ne olduğunu bilmek istiyorum.

2 kere daha kavga ettiğimizde ben ankaradayım o istanbulda çekip gitmişti.ama ertesi gün tatlıya bağlanmıştı.bu sefer açmıyor bile telimi.meşgule atıyor yada kapatıyor.kaybetmek istemiyorum ama onunda bazı şeyleri anlamasını istiyorum.

döndüğünde yine evlenmek istemicek ve yine kavga edicez.sevdiğinden eminim ama ne yapıcağımıda şaşırdım.hiç konuşmasam evlilik ile ilgili bu sefer nereye kadar.onun kadar düşünceli birisi ile karşılaşmadım ama benimde gururum inciniyor bu konuda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yanlış anlama ama madem gururun inciniyor direkt bitir bu ilişkiyi kafanda. dünyada senden bi tane daha yok o yüzden değerini bil. sen zaten barışmak için elinden geleni yapmışsın ama erkek arkadaşın naz yapıyor gibi geldi bana.bir erkeğe de hiç yakışmaz naz.

üstelik sen evlenmek istiyorsun o istemiyor. sonu yok gibi geldi bana.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende öyle düşünüyorum ama o zaman yazlığa ailesinin yanına götürmek istermiydi beni?

yada sonuçta oda 33 yaşında 1 yıl benimle beraberdi.o da boş yere zamanını benimle geçirmek istermi ?

bide onu kovan benim. :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sana tavsiyem cevapsız sorularla kendini meşgul etme. ilişkilerde şunu yaptı acaba böyle mi düşünüyor demek olmuyor. ailesiyle tanıştırması seninle evlenmek istiyor ya da seni seviyor anlamına gelmez. seven insan karşıdakinin sevdiğinden de eminse öyle kolay kolay sırtını dönüp gitmez.

günümüz ilişkilerinde insanlar artık zoru görünce kaçıyorlar.fazla çaba sarfetmek istemiyorlar.

senin daha yapabileceğin bir şey yok.elinden geleni yapmışsın zaten. bu saatten sonra onun düşünmesi gerek.seviyorsa gelir zaten.ama geldikten sonra ne olur bilemem.tekrar güvenebilir misin bu adama.bir kere giden yine gider.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

belkide kaybetme korkusu yaşadığımı ona hissettirdim.naz da yapıyor olabilir.

gerçekten sevip sevmediğini naz mı yapıor gururundan mı bana ders olsun diye mi yoksa zaten bitiricektide bahane mi oldu bilemiyorum.

nasıl anlayabilirim? diceksiniz ki tek çaren beklemek.beklemek çok zor geliyor.işime bile odaklanamıyorum

ne kadar beklemeliyim artık kesin bitti diyebilmem için?

yada diyelim o aradı geri döndü ve hala evliliğesıcak bakmıyor.napmalıyım ? kestirip at mı diyorsunuz yoksa bak aradı.demekki seni seviyor evlilik için bekle mi diyorsunuz

çok karışık oldu biliorum ama bende çok karışığım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ajda pekkanın şarkısını dinle: ben senin yerinde olsam ufak ufak uzarım durmam ,bakmam gözyaşına bakmam bir dakka bile katlanmam,sevene zulmedeni ezer geçerim. bu aşk değil esaretin taa kendisi :)

neden onun yapacaklarını merak ediyorsun ki."sen ne istiyorsun" önemli olan bu.

kendi fikrimi söyleyeyim.senin yerinde olsam bu ilişki bitmiştir derim.ilişkilerde herkes hata yapabilir ve sonunda kişi pişmanlık duyuyorsa affedilir -aldatma,şiddet haricinde-. eğer affetmiyorsa bırak gitsin. bunun seninle ilgisi yok tamamen karşı tarafla ilgili. bugün sana böyle davranan bütün ilişkilerinde aynı davranacaktır. herkes kendinden sorumlu.

şu an üzülmen çok normal ama kafanda ayrılığı netleştirdikten sonra acı çekme süresini azaltabilirsin.

son olarak da sen evlenmeyi düşünüyosun,evliliği düşünmeyen biriyle asla ama asla bir gün ikna ederim diye ilişkiye başlama.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ajda pekkanın cd sini tatile çıkarken ben almıştım.onda kaldı.tüm yol boyu o parçayı dinlemiştik.tabi mutluyduk tatile gidiyorduk.bağıra çağıra söylüorduk.oda tüm yol boyunca o parçayı çaldı sadece.şimdi eminim gün boyu yine dinliyordur :D

tatilde bi kere istemesem neden seninle dvm ediyim demişti.

 

ben onunla birlikte olmak istiyorum.hırs yapmadım bi kere.gelsede ben onu terk etsem demek bile gelmiyor içimden.onun farklı olduğunu düşünmüştüm.

birde onun bana karşı davranışları biz iyiyken tarif edemem.kuzenim bile onun gibi birini daha önce görmediğini söylemişti.kibar ilgili centilmen.....

bi başkasıyla tanışabilirim çıkabilirim belki sevebilirimde ancak hep onunla kıyaslama yaparmışım gibi geliyor.bu da diğer ilişkilerimde sorun yaşamama neden olucaktır çünkü onun gibi birisi daha yok gibi geliyor .bilemem belkide şimdilik öyle hissediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

 • Benzer Konular

  • Kilo Vermek İçin Ne Yapmalıyım?..

   Kilo vermek için ne yapmalıyım?     YARIM PORSİYON Her zaman yediğin ölçüdeki porsiyonu ikiye böl.   İlk bölümü önce ye ve biraz ara ver, aradan geçen sürede, tok olduğunu ve diğer kalan yemeği istemediğini göreceksin.   MARKET ALIŞVERİŞLERİNİ NAKİT ÖDE Market alışverişi esnasında, kasaya gitmeden önce tüm reyonları geziyor ve canın ne istiyorsa sepete dolduruyorsan, bu duruma bir engel koymalısın.   Kendini aburcubur almaktan alıkoyamıyorsan evden çıkmadan yanına kredi kartı değil

   , Yer: Diyet ve Sağlıklı Yaşam

  • Ne Yapmalıyım?

   Arkadaşlar beni tanımayan kişilerce,beni gerçekte hiç görmemiş kişilerce bana hep sana 3 harfli musallat olmuş sana aşık olmuşlar ruyanda sevdiğin kişilerin kılığına girip seninle birlikte olmuşlar deniyor.Bir de bende büyü varmış öyle söyledi birisi dün gece ve bu kişileri tanımıyorum ben.Ama sürekli farklı kişilerin gelip bana bunları söylemeleri gerçekten tesadüf olamaz diye düşünüyorum benim de içime şüphe düştü yani.Bunun için ne yapmalıyım???

   , Yer: Büyü İle İlgili Soru ve Yardım

  • İngilizce Bildiklerimi Unutmamak İçin Ne Yapmalıyım?..

   İngilizce bildiklerimi unutmamak için ne yapmalıyım?   Aslında burada ne bildiğiniz de çok önemli. Bilgi dü­zeyiniz çok düşükse, bu kitaptaki sisteme göre öğrenme­ye devam etmelisiniz, yaşamaya devam etmelisiniz, daha önce de belirttiğim gibi dil öğreniminde bir son nokta koyma yeri yoktur. Başlamışsınızdır ve artık onu hayatınız boyunca kullanırsınız geliştirirsiniz. Bilginizi geliştirmeye, dil­den kopmamaya bakın. Kitap okumaktan hoşlanıyorsanız. Önce çeşitli yayın evlerine ait sadeleştirilm

   , Yer: İngilizce

  • Sınavlarda Başarılı Olmak için Ne Yapmalıyım?..

   Korkunuzu yenin!   “Başarılı olmak için, önce verim azaltıcı etkenleri ortadan kaldırın” diyen Pelin Güler, adaylara bu yönde şu tavsiyelerde bulunuyor:   * Gözlerinizi yapamadıklarınıza çevirmeyin. Sadece yapamadıklarınıza odaklanmayın. Mutlaka çok iyi yaptığınız şeyler vardır. Bunları gözünüzün önüne getirin.   * Aşırı endişe, güvensizlik, korku, öfke ve heyecanı bir tarafa bırakın. Bu duygular normal seviyede olursa motivasyonunuz ve dolayısıyla KPSS’yi kazanma şansınız artar. Unutma

   , Yer: KPSS ( Kamu Personeli Seçme Sınavı )

  • Soru: Evlilik Hayatım Çok Kötü Ne Yapmalıyım ?

   selamunaleyküm üstatlarım benim durumum çok vahim . bana ne önerirsiniz ben bir kız sevdim ilk ayımız öyle güzeldiki kız kapandı ve o ilk ay hep RABBİMİZİN isimlerini çok kullanırdık . sanki nbir ömür tanıyomusuz gibiydik birbirimizi .. ne olduysa bana soğuk davranmalara başladı çok bırakıp gitmek istedim . bana her defasında düzelecem dedi. ama nafile . bazen düzeliyo ve belli bi süreden sonra tekrar sinirli hale dönüşüyo . hocam kısa ve öz anlatıyorum .1.5 sene uzaktan doğru çıktık o erzurumda

   , Yer: Sorular

×
×
 • Yeni Oluştur...