Jump to content

Şansınızı Açmak İçin İşte Etkileyici Mucizevi Bir Kaç Çalışma


Guest Îکє†
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Günümüzde şanssızlığa artık yer yok. Kimi şifa sanatları ve Gezegen Tılsımları bir kaç saatte yaşamınızı değiştirecek güçte. İşte şansınızı değiştirecek, para kazanmanızı, evlenmenizi ve sağlık sorunlarınızdan kurtulmanızı sağlayacak mucize çalışmalar.

 

REİKİ

 

Şifa sanatlarının en eskisi ve denenmişidir. Günlük yaşamınızı düzenlemekten, ruh sağlığınızı korumaya, beden sağlığınızı iyileştirmekten, ilişkilerinizi, paranızı olabilecek en iyi duruma getirmeye kadar geniş bir yelpazede yararlanabilirsiniz. Tamamen pozitif bir enerji sistemi olan Reiki’nin kullanım alanı sınırsızdır. Her konuya, her dileğe, her olaya Reiki göndererek iyileştirme sağlayabilirsiniz. Potansiyeliniz neyse onu maksimumda tutmayı Reiki kolayca başarır. İlişkilerinizi, sağlığınızı, kişisel gelişiminizi, paranızı ve mülkünüzü Reiki’nin koruma gücüne emanet edebilirsiniz.

Reiki, 3 aşamalı uzun yıllar süren bir öğretidir. Buna rağmen bir kez uyumlandıktan sonra, hemen her konuda kullanabilirsiniz. Reiki’ye uyumlanmak 3 dakika, öğrenmek 1 saat ve uygulamak bir ömür sürer.

 

ALTIN ÜÇGEN

 

Mutluluk ve dilek gerçekleştirme odaklı bir enerjidir. Karamsar ve negatif düşünceler kendimize koyduğumuz en büyük engellerdir. Altın Üçgen blokajlarınızı kendiliğinden çözmenize yardımcı olur. Daha mutlu, keyifli ve rahatlamış bir enerji düzeyine geçmenizi sağlar. Rahatca akmaya başlayan enerji dileklerinizi gerçekleştirmeniz kolaylaşır. Şeffaf bir piramidin içine yerleştireceğiniz hayalinize birkaç hafta enerji göndermekle pek çok dileği gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Ama önce bu enerjiye bir masterdan uyumlanmalısınız.

 

MAVİ YILDIZ

 

21 tane farklı sembolle ve güçlü enerjisiyle Mavi Yıldız dileklerinizi ve amaçlarınızı en doğru noktadan başlayarak gerçekleştirir. Bunun için özel sembolleri vardır ve birkaç haftalık kullanımla yaşayacağınız hareketlenmeye şaşırabilirsiniz. Dileklerinizin geri dönüşü olmayacağı için ne dilediğinize dikkat etmeli ve başkalarının zararına olacak dilekleri aklınızdan bile geçirmemelisiniz.

 

JÜPİTER TILSIMI

 

Doğduğunuz anda gezegenler sert veya ters etki almışsa yaşamınız boyunca şanssızlıklar peşinizi bırakmaz. Doğduğunuz anda harika konumda olan gezegenler bir gün bir başka engelleyici gezegenin olumsuzluğu ile buluşabilir. O gün sizin miladınızdır ve bir anda peşpeşe gelen sorunlar yıllarca sürebilir. Şansınızı doğru yoluna döndürmek sizin elinizde.

Yüzyıllar öncesinin kadim bilgileri ile modern astrolojinin büyüsü Gezegen Tılsımlarında buluştu. Ortaya mucizevi sonuçlar çıktı. Dileklerinizi 1 saat ile 1 yıl içinde gerçekleştiren bu sihirli çalışmayı uygulamakta geç kalmayın. Her geçen dakika gezegenlerin ağır eziyetlerine maruz kalmaya razı olmayın. Jüpiter tılsımı ile şans, bolluk, bereket ve evlilik dileklerinizin karşılığını alacaksınız.

 

VENÜS TILSIMI

 

Bu bir aşk ve çekicilik kazanma çalışmasıdır ama alışverişlerde her şeyin kelepirini bulan en uygun fiyata alan şanslı biri olmak isterseniz Venüs tılsımı çok işinize yarayacaktır. Maddi konularda avantajlı olmanızı sağlamak, pazarlıkların kazanan tarafı olmak Venüs tılsımı sayesinde mümkündür. Venüs tılsımı hem maddi hem de duygusal konularda mucizeler yaratacak ve yaşamınızın akışını tam tersi yönde düzeltecektir.

 

AY TILSIMI

 

Tılsımların atasıdır. Bilim adamlarına göre sezgi ile zeka eşit şekilde kullanıldığında başarılı ve yaşamından mutlu kişilere dönüşürüz. Bu tılsım sezgilerinizi güçlendirecek ve zekanıza yetişmesini sağlayacaktır. Ay Tılsımı çalışması yaptıktan sonra sevgilinizin, arkadaşlarınızın, patronunuzun beynini okuyabilecek ve sizinle ilgili tüm düşüncelerini sezgisel olarak tahmin etme yeteneği geliştireceksiniz. İş görüşmelerinde maaşınızın ne kadar yazmanız gerektiğinden, partnerinizin doğru kişi olup olmadığına kısa zamanda karar vermeye kadar pek çok konuda Ay Tılsımının gücünden yararlanabilirsiniz. Şans her zaman piyangodan para çıkması anlamına gelmez. Şansa giden yolları bir solukta geçmeniz için önce Ay Tılsımına ihtiyacınız var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Reiki muhteşem bir enerji. Master olan bir arkadaşım ağrıyan sırtıma reiki uyguladı ve çok iyi geldi. En kısa zamanda kendisinden el alacağım. Senden para almam diyor ama vermezsem kendimi huzurlu hissetmem.

Bereket tılsımı araştırırken Jüpiter tılsımı kolye gördüm geçenlerde. Gümüş kolye olarak satışını yapıyorlardı. Alttaki bilgiler yazıyor, alıp deneyen var mı? Google'dan baktım, yabancı sitelerde aynı kolyeden var.

>> Hz.Süleyman'a ait olduğu rivayet edilen 44 gezegen tılsımından Jüpiter'in 6 ve 7. Pentakl'ıdır.>> Dünyevi tehlikelerden korunmayı, yoksulluğa karşı mücadele etmeyi sağlar. Zenginlik getirmesi için kullanılır. >>Jüpiter'in 6. Tılsımı:Bu tılsım, taşıyan kişiyi tüm dünyevi tehlikelerden korumayı sağlar. >> Jüpiter'in 7. Tılsımı:Yoksulluğa karşı büyük bir güçtür. Hazineleri koruyan demonları kovmak ve define araştırmaları için kullanılmaktadır. Yoksulluktan kurtulmayı sağlar, zenginlik ve servet getirir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kazı kazan oynarsam bi daha reiki enerjimi biriktirip seçim yapacağım.

Koydum kafaya. =P

Usui ya da kundalini farketmez; mükemmel bir enerji çeşididir..

Bu enerji ile baştan bile doğabilirsiniz, iyileştirme gücü kuvvetlidir.

Bir diğer açıdan olay, yıldızınızın yüksek olup olmadığı, bu durumda da burç esmaları işin içine giriyor..

Teşekkürler konu için. Farklı bilgileride okumus oldum. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

harika.çok ilginç :))

 

--- Sonraki mesaj ---

 

bu tılsım dedikleri şey tam olarak nedir büyü müdür.ilgimi çekti.internetten biraz araştırdım öyle çıktı.neyi nasıl yapcaz diye :)

 

büyüye benzemiyor, benim baktıklarım. boynunuza kolye olarak takıyormuşsunuz. yabancılar talisman, amulet olarak adlandırıyorlarmış. Hz. Süleyman'ın güçleri bu tılsımlardan kaynaklanıyormuş. Çok uzun yıllar yaşayan bu peygamberin hayatı hep ilgimi çekmiştir. 900 yıl yaşadığını okumuştum bi yerde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

MAVİ YILDIZ

 

21 tane farklı sembolle ve güçlü enerjisiyle Mavi Yıldız dileklerinizi ve amaçlarınızı en doğru noktadan başlayarak gerçekleştirir. Bunun için özel sembolleri vardır ve birkaç haftalık kullanımla yaşayacağınız hareketlenmeye şaşırabilirsiniz. Dileklerinizin geri dönüşü olmayacağı için ne dilediğinize dikkat etmeli ve başkalarının zararına olacak dilekleri aklınızdan bile geçirmemelisiniz.

 

 

 

deneyen varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14434_306735670550_269314815550_9543117_8139_n-150x150.jpgARKADAŞALR BEN DE BÖYLE BİR ŞEY BULMUŞTUM HARİKA..

 

VENÜS ENERJİSİNİ KULLANARAK İLE DUYGUSAL HAYATINIZI ŞİFALANDIRMAK

Venüs gezegenin etkisini güçlendirmek ve bu şekilde hayatınıza daha fazla sevgiyi, mutluluğu çekmeniz için size özel bir rehber hazırlanmıştır. Bu rehberi kullanmak için öncelikle kendi venüs burcunuzu bulmalı ve daha sonra venüs burcunuz hangisiyle bu kısmı okumalı ve buna uygun çalışmayı yapmalısınız. Size ait olmayan bir venüs burcunun çalışmasını yapmanızı önermem, en azından ne kadar faydalı olacağına dair bir fikir yürütemem çünkü önerilen çalışmalar venüsün enerji durumuna göredir. Venüsü koç burcunda olan bir insanın yapması gereken enerji çalışması ise balık burcunda olanın yapması gereken çalışma farklıdır. Sadece hoşunuza gitti diye bir çalışmayı yapmak boşa zaman kaybetmek olabilir.

Bu rehberdeki bilgileri astroloji, doğal taşlar, olumlamalar, aromatik yağlar, bazı sembolikçalışmaları birleştirilerek hazırladım. Kendiniz için kullanabileceğiniz ve başka insanlarla da paylaşabileceğiniz güzel bir kaynak haline getirdim. Ancak internette paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz. Her ne kadar kanuni olarak gerekli tedbirleri alsam da vicdani olarak uygulamıyorum.Ancak geri dönüş yasası ve neden sonuç yasasına göre kaynak vermeden kullananların oluşturdukları enerjinin mutlaka kendilerine döneceğine inanıyorum. Bilgileri paylaşmayı ve elimden geldiği kadar insanlara yardım etmeyi çok seviyorum ancak emeğe saygı gösterilmesi de benim için çok önemli, bunedenle lütfen kaynak gösteriniz, aksi halde evrenin sistemine çok güvenen bir kişi olarak yaşantınızdaki geri dönüşlerin olumsuz sonuçlar doğuracağına inanıyorum.

Venüs rehberinizi kullanmak için ilk önce en altta verdiğim ephemeris bilgilerine bakınız. Burada venüsün hangi yıllarda hangi burçlarda olduğunu göreceksiniz. Rehberin alt kısmında kendi venüs burcunuzu nasıl bulacağınız yazmaktadır. Venüs burcunuzu bulduktan sonra sizinle ilgili kısmı okuyabilir ve çalışmanızı yapabilirsiniz. Bu çalışmaların hepimizin en yüksek hayrına olmasını seçiyorum.

VENÜS BURÇLARI VE ÇALIŞMALARI

Venüs koç burcunda ; Duygularınız çok hızlı bir şekilde gelişiyor ve duygularınızı ifade etmek sizin için zor değil. Karşınızdaki insanı etkileme yeteneğiniz çok gelişmiş ve aşkınızı tutkulu bir şekilde yaşıyorsunuz. Dış görünümünüz nasıl olursa olsun sizde karşı cinse çekici gelen bir şeyler var. Sizinle aşk yaşamak aynı zamanda bir macera yaşamak kadar heyecanlı. İçinizden geldiği gibi davranmayı seviyorsunuz ve karşınızdaki insanı da güçlü duygularınızın etkisiyle sarıp sarmalıyorsunuz. Genelde aşık olduğunuz zaman ilk anda duygularınız çok yoğun oluyor ve bu zamanlarda mantıksal davranmayı bir kenara bırakıyorsunuz. Duygusal ilişkilerde kendinizden emin ve dürüst davranmayı tercih ediyorsunuz. Aşk yaşamınızda küçük oyunlar hoşunuza gidiyor ancak aşırıya kaçılması durumunda güvensizliğe düşebiliyorsunuz. İsteklerinizi ve beklentilerinizi açık bir şekilde ifade edebiliyorsunuz. Belki de en zayıf tarafınız karşındaki insana güvenmeyi çok istemeniz ve bu bazen size sorunlar yaşatabiliyor. Aşık olunca neşeli, canlı ve hevesli oluyorsunuz aynı zamanda karşınızdaki insana temiz yürekli davranıyorsunuz.

Bazı venüs koç insanlarında ise başkalarını aşırı memnun etme isteği olabilir ve bu da kendiisteklerinizi görmezden gelmenize yol açabilir. Eğer venüsünüz koç burcunda olumsuz etkilenmişse fazla iddalı ve baskıcı da olabilirsiniz. Bu durumda ilişkileriniz bir savaş alanı gibi olacaktır. Sürekli küçük şeylerden sorunlar yaşayabilir ve kendinizi mücadelelerin ortasında bulabilirsiniz. Duygusal olarak sabırsızlık sizin için sorun olabilir. Venüsün hangi evde olduğu ve hangi açıları yaptığı da önemlidir ama salt olarak venüsün koç burcundaki enerjisini daha yumuşak bir duruma getirmek sizin için önemli olacaktır.

Öncelikle venüsün taşlarından birisi olan pembe kuvars taşı kullanmanızı öneririm. Bu taşı kolye yada yüzük olarak kullanabilirsiniz. Cebinizde olmasının bile olumlu etkisi olacaktır.

Olumlama olarak aşağıdaki olumlamalardan size en uygun olan bir tanesini seçerek kullanabilirsiniz;

Duygularım dengeli ve ilişkilerimde her zaman heyecanımı korumayı başarıyorum.

Duygusal olarak dengeliyim ve kendimi mutlu etmeyi başarıyorum.

Kendimi aşka, sevgiye açıyorum ve heyecanı her zaman sürecek mutlu bir ilişki ( yada evlilik diyebilirsiniz) yaşamayı seçiyorum.

Venüs gezegenini güçlendirmesi için evinizde gül tütsüsü yakabilirsiniz. Yine gül yağını buhurdanlıkta yakabilir yada her gün şisesinden koklamayı tercih edebilirsiniz.

Venüsünüz koç burcunda ise ve hayatınıza yeni, mutlu bir ilişki çekmek istiyorsanız mümkünse bircuma günü yada gecesi aşağıda verdiğim çalışmayı yapabilirsiniz. Öncelikle gül tütsüsü ve pembebir mum alın ve bunları yakın. Bir kağıda niyetinizi yazın. Örneğin “Benim için en doğru erkeği (yada kadını) hızlı bir şekilde hayatıma çekiyorum ve O’nu sevgiyle kabul ediyorum” şeklinde bir niyet olabilir. Daha sonra gözlerinizi kapatın ve kendinizi çok mutlu, sevgi dolu bir ilişkiyaşarken imgeleyin. Bir süre kadar güzel duygular oluşturmaya devam edin. Kendinizi hazır hissedince kağıdı alın ve mumun alevinde yakın. Yakarken şunları söyleyin ” Mutluluğu, sevgiyi veaşkı hayatıma davet ediyorum. Bu niyetimi şimdi sevgiyle evrene gönderiyorum ve benim için enhayırlı kişiyi hayatıma davet ediyorum” Daha sonra mumu söndürebilirsiniz. Kağıdın küllerini iseisterseniz atabilir isterseniz doğaya bırakabilirsiniz. Çalışmanızdan kimseye söz etmeyin ki enerjisi dağılmasın. Bu çalışmayı özel bir insan için yapmayın bu karşınızdaki insanın özgür iradesine müdahele olacaktır ve evrensel yasalar gereği hayatınıza olumsuzlukları ve negatif enerjileri çekmenize yol açacaktır. Burada amaç sizin için en doğru insanı hayatınıza çekmenizdir bu noktaya lütfen çok dikkat edin. Bu çalışma sembolik bir çalışmadır ve niyetinizi ateş elementinin gücünü kullanarak evrene göndermeyi kapsamaktadır, büyü gibi bir şey değildir ve kişisel olarak da büyü gibi uygulamalara çok karşı olduğumu da belirtmeliyim.

Venüs boğa burcunda; Duygusal yaşamınızda saglam bağlar arıyorsunuz ve karşınızdaki insanagüvenmek sizin için çok önemli. Aşk ilişkilerinizde büyük heyecanlar, iniş çıkışlar ve değişimler size göre değil. Daha çok güven verici, her zaman sevgisinden emin olabileceginiz, sadık vetutarlı bir ilişkiyle mutlu olabilirsiniz. Duygusal oldugu kadar tensel yakınlıgı da seviyorsunuz.Karşındaki insana bağlanma yeteneğiniz oldukça gelişmiş ve ondan da bunu bekliyorsunuz. Sahiplenici ve kıskanç bir yönünüz var ve bu duygularınız ortaya çıktığı zaman mantıklı hareketetme yeteneğine veda edebilirsiniz. Duygularınızı bir ilişkinin başlarında rahat bir şekilde ifade edemeyebilirsiniz ancak bunu hissettirme konusunda başarılısınız. Yaşamınız güven verici bir ortamda huzur ve rahatlık içinde geçmesini istiyorsunuz. İlişkilerinizde verici, samimi ve açık davranıyorsunuz. Ruhsal olarak bir sanatçı potansiyeline sahipsiniz ve estetik zevkiniz çok gelişmiş. Doğada kendizini son derece huzurlu hissediyorsunuz. Insanları sadeliğiniz, doğal çekiciliğiniz ve yaşamdan zevk almayı bilmenizle kendine çekiyorsunuz. Eğer değeceğine inanıyorsanız çok büyük bir sabır timsali olabilirsiniz ve beklemeyi biliyorsunuz. Zevklerinize düşkünsünüz hayata bir kere gelindiğine inanıyorsunuz ama gerekince sabretmeyi ve hedefleriniz için zevklerinizde fedakarlık yapmayı da biliyorsunuz. Venüsün boğa burcunda olması bazen fazla kilo sorunu da oluşturabilir.

Eğer bu durumları yaşıyorsanız yada duygusal hayatınızda herhangi bir nedenle mutsuzsanız aşağıdaki önerilerimi uygulayabilirsiniz.

Öncelikle güven veren ve yaşamanızda istediğiniz istikrarı size getirecek olan yeşim taşını kullanabilirsiniz. Bu taşı kolye yada yüzük olarak kullanabilirsiniz. Cebinizde olmasının bile olumlu etkisi olacaktır.

Olumlama olarak aşağıdaki olumlamalardan size en uygun olan bir tanesini seçerek kullanabilirsiniz;

Hayattan zevk alıyorum, duygularım dengeli ve kararlarımı kolay uyguluyorum.

Bana bağlı, sadık ve sevecen bir eşim olmasını seçiyorum.

Kendimi mutlu ediyorum ve kendimi duygusal olarak besliyorum.

Eğer hayatınızda mutlu bir ilişkiniz varsa bunu istikrarlı hale getirmek için evinizin güney batıköşesine ağır bir nesne koyun, bir heykel, büyük bir doğal taş yada bir dolap bile olabilir. Eğer hayatınıza mutlu bir ilişki çekmek istiyorsanız aynı köşeye iyi kaliteden iki tane pembe yada kırmızı yapma çiçek koyun. Özellikle gül tercih etmeniz önerilir.

Eğer yalnızsanız ve hayatınıza yeni bir ilişki/evilik çekmek istiyorsanız mümkünse yeni ay olan bir gecede sessiz bir odaya çekilin. Bir kağıda niyetinizi yazın. Sizin için “ Aşkı, sevgiyi ve mutluluğu şimdi hayatıma kabul ediyorum ve benim için en doğru adamın ( ya da kadının) hayatıma girmesine izin veriyorum” niyeti çok uygun olacaktır. Arkasından niyetinizi sesli olarak 8 kere okuyun ve kırmızı renkli bir kumaşa küçük bir pembe kuvars taşı ve niyetinizi koyarak kumaşı katlayın. Mümkünse 8 gece boyunca bu kumaşı yastığınızın altında tutun ve üzerinde uyuyun. Bu şekilde rahat yatamıyorsanız başınıza yakın ve yere koyun. 8 gece sonra kumaşı çıkartın ve sizin için uygun bir yere kaldırın. Niyetiniz olunca kumaşı açın ve niyet kağıdınızı çıkartıp yakın veya yırtın.

Çalışmanızdan kimseye söz etmeyin ki enerjisi dağılmasın. Bu çalışmayı özel bir insan için yapmayın bu karşınızdaki insanın özgür iradesine müdahele olacaktır ve evrensel yasalar gereği hayatınıza olumsuzlukları ve negatif enerjileri çekmenize yol açacaktır. Burada amaç sizin için en doğru insanı hayatınıza çekmenizdir bu noktaya lütfen çok dikkat edin. Bu çalışma sembolik bir çalışmadır ve niyetinizi venüs gezegeninin enerjisini kullanarak evrene göndermeyi kapsamaktadır, büyü gibi bir şey değildir ve kişisel olarak da büyü gibi uygulamalara çok karşı olduğumu da belirtmeliyim.

Venüs ikizler burcunda; Kalbinize giden yol beyninizden geçiyor ve duygularınızı yaşarken mantığınızı elden bırakmıyorsunuz. İlgi alanlarınız çok geniş özellikle yeni olan her şey ilginizi çekiyor. İlişkilerinizde sorgulayıcı ve analizcisiniz. Karşınızdaki insanı her yönüyle incelemeye ve değerlendirmeye çalışıyorsunuz. Duygusal ilişkilerde cana yakın, eğlendirici ve samimisiniz ancak dikkatli düşünmeyi de ihmal etmiyorsunuz. Aşık olduğunuz zaman son derece neşeli ve hayat dolu yaklaşımlar gösteriyorsunuz ancak karşınızdaki insanın sizi rahatsız edecek bir kusurunu görünce ondan hızlı bir şekilde soğuyabiliyorsunuz. Kalbinizin derinliklerinde uzak ve ulaşılmaz bir yönünüz var ve kendinizi tam anlamıyla karşınızdaki insana açmanız kolay olmayacaktır. İstediğiniz biri olduğu zaman dikkatinizi karşındaki insana tam anlamıyla yoğunlaştırıyor ve onu tanımaya çalışıyorsunuz. Karşındakini konuşmalarınızla, ilgi alanlarınızla ve sempatik havanızla çabuk etkileyebiliyorsunuz. Ancak sıkıcı bulduğunuz bir insana çok fazla tahammül edemezsiniz ve bu durumda ortamdan hızlı bir şekilde uzaklaşmanın yollarını arayabilirsiniz. Çevrenizde bir çok insan olabilir ancak derin ilişkiler kurmak sizin için kolay değil. İnsanları iletişimsel yeteneklerinizle, zeka oyunlarınızla, espri yeteneğinizle ve sempatinizle kendinize çekiyorsunuz. Sosyal yaşamdan zevk alıyorsunuz ve çevrenizde genelde her zaman insanlar olacaktır. Ancak iç dünyanızda daha farklı özlemler duyabilirsin.

Venüs ikizlerde ise özellikle duygusal hayatınıza biraz daha romantizm katmanız ve istikrarlı ilişkiler kurma yönünüzü geliştirmeniz gereklidir. Venüs gezegeninin etkisinin güçlenmesi sizin için önemli olacaktır.

Öncelikle venüsü güçlendiren taş olan pembe kuvarsı taşımanın faydasını görebilirsiniz. Eğer maddi olarak imkanınız varsa en güçlü venüs taşı olan elmas bir takı da kullanabilirsiniz.

Olumlama olarak aşağıdaki olumlamalardan size en uygun olan bir tanesini seçerek kullanabilirsiniz;

Zihnimi ve duygularımı dengeliyorum. Benim için en uyumlu eşi hayatıma kabul ediyorum.

Eşimle sevgi dolu ve romantik bir ilişki geliştiriyorum.

Duygularım dengeli ve ilgimi, sevgimi uzun süre sürdürebiliyorum.

Gül yağı venüsün etkisini arttıran bir enerjiye sahiptir. Gül yağını buhurdanlıkta yakabilir yadaher gün şisesinden koklamayı tercih edebilirsiniz. Yine gül yağını her gece kalp chakranıza yaniiki gögsünüzün tam ortasındaki bölgeye 2-3 damla sürmeniz kalp chakranızın aktif hale geçmesine ve böylece duygusal olarak kendinizi daha mutlu hissetmenize yardım edecektir.

Eğer yalnızsanız ve hayatınıza sizin için en doğru insanı çekmek istiyorsunuz ayın yeni ay olduğubir gece tahta bir kutuya romantizmi ve sevgiyi simgeleyen yapma bir gül, venüs gezegeninin bitkilerinden birisi olan bir parça kekik, pembe yada kırmızı küçük bir mum koyun. Bir kağıda niyetinizi yazın. Örneğin; Benim için en doğru erkeği ( yada kadını) hızlı bir şekilde hayatıma çekiyorum ve O’nu sevgiyle kabul ediyorum” şeklinde bir niyet olabilir. Kutuyu kapatmadan gözlerinizi kapatın ve güzel niyetinize bir süre odaklanın, kendinizi hazır hissedince kutunun ağzını kapatın ve kutunuzu mümkünse evinizin güney batı köşesine değilse herhangi güvenli bir yere koyun. Doğru insanın hayatınıza girdiğine emin olunca kutuyu açıp içindekileri çıkartın ve içinizden teşekkür ederek mumunuzu yakın ve sönene kadar yanık kalmasını sağlayın. Kekiği ve gülü bir keseye koyarak saklayabilirsiniz. Çalışmanızdan kimseye söz etmeyin ki enerjisi dağılmasın. Bu çalışmayı özel bir insan için yapmayın bu karşınızdaki insanın özgür iradesine müdahele olacaktır ve evrensel yasalar gereği hayatınıza olumsuzlukları ve negatif enerjileri çekmenize yol açacaktır. Burada amaç sizin için en doğru insanı hayatınıza çekmenizdir bu noktaya lütfen çokdikkat edin. Bu çalışma sembolik bir çalışmadır ve niyetinizi venüs gezegeninin enerjisini kullanarak evrene göndermeyi kapsamaktadır, büyü gibi bir şey değildir ve kişisel olarak da büyü gibi uygulamalara çok karşı olduğumu da belirtmeliyim.

Venüs yengeç burcunda; Duygusal ilişkilerinizde hassas ve romantik bir yapınız var. Karşınızdaki insana güvenmek sizin için çok önemli ve bu olana kadar kendinizi tam anlamıyla açmıyorsunuz. Ilişkilerinizde belli bir zaman geçmesi ve bu süreçte karşınızdaki insandan emin olabilmeniz önemli. Ancak bu olduktan sonra da son derece sadık, içten ve ilgili oluyorsunuz. Karşınızdaki insana sahiplenmek gibi bir özelliğiniz var ve sanki onu dünyanin kötülüklerinden korumak ister gibisiniz. Aynı şekilde karşınızdaki insandan da sizinle ilgili olmasını bekliyorsunuz. Ayrıca ilişkilerinizde kuşkucu ve kıskanç bir yönünüzde var ancak bunların ortaya çıkması için kendinizce gerçekçi bazı nedenlerinin olması gerekiyor. Kısa süreli ilişkiler temelde size göre değil ve tatmin edici bir aile yaşamınız olmadan kendinizi mutlu hissedemezsiniz. İlk geçlik yıllarınızda geçici ve kısa süreli bazı deneyimleriniz olabilir ancak bunlar yaşamınız boyunca süreklilik göstermeyecektir. Bir aile kurduktan sonra belli değerlere çok daha fazla uyarsınız. Duyarlı, ilgili ve samimi yaklaşımlarınızla karşınızdaki insanı cezbediyorsunuz. Sizde karşınızdaki insana güven veren bir hava var ve duygusal olmanıza rağmen tedbiri de elden bırakmamaya çalışıyorsunuz. Duygusal olarak belli bir uyumu yakalamak sizin için çok önemli oldugu gibi bu uyumunda sürekli olmasını istiyorsunuz. Sadakate, güvenilirliğe, sürekliliğe ve duyguların paylaşımına çok önem veriyorsunuz. Kendinizi güvende hissetmek duygusu sizin için çok önemli ve maddi olarak güvenceye sahip olmakta bunun içindeki kriterlerden biri. Zevklerinize de de alışkanlıklarınıza da genelde bağlısınız. Özellikle ilk çocukluk yıllarınızda oluşan alışkanlıklarından vazgeçmeniz zor olacaktır. Sizin için manevi değeri olan şeyleri atmak zor olabilir hatta biriktirmek gibi bir alışkanlığınız bile olabilir.

Venüs yengeç burcunda iken eğer sorunlu açıları varsa özellikle duygusal huzursuzluk, yeterince sevildiğinizi hissetmeme, şefkat görme ihtiyacı yada başkalarına karşı fazla verici olma gibi hisleriniz olabilir. Eğer venüsünüz yengeç burcunda ise ve yeterince mutlu bir duygusal hayatınız yoksa aşağıdaki çalışmayı yapmanızı öneririm.

Doğal taş olarak size güven ve huzur verecek enerjisi olan inci taşıyabilirsiniz. İnci bir takı takabilir yada sadece inciyi cebinizde taşıyabilirsiniz.

Olumlama olarak aşağıdaki olumlamalardan size en uygun olan bir tanesini seçerek kullanabilirsiniz;

Güvendeyim, seviyor ve seviliyorum.

Hayatım boyunca bana mutluluk verecek, güven ve huzur dolu bir ilişkiyi hayatıma kabul ediyorum.

Kendimi seviyorum ve ben sevilmeyi, değer görmeyi hak ediyorum.

Eğer venüsünüz yengeç burcunda ise duygusal olarak biraz daha güçlü olmayı öğrenmeniz sizin için önemli olacaktır. Bunun için yengecin enerjisini dengeleyen koyu mavi renklerde giysiler giyebilirsiniz. Yatak odasına duygusal gücünüzü arttırması için bir ejderha resmi yada biblosu koyabilirsiniz. Yatak odanızın kuzeybatı yönü bu sembol için daha uygundur.

Eğer hayatınıza yeni bir ilişki çekmek istiyorsanız ayın yeni ay olduğu bir dönemde niyetinizi bir kağıda yazın. Bir kavonuza su doldurun ve kavozonuzu evinizde uygun bir yere koyun ve altına görünmeyecek şekilde niyetinizi yazdığınız kağıdı koyun. Kağıdı koyarken niyetinize odaklanın ve bir süre bekleyin. Niyetiniz olduktan sonra suyu dökebilir ve kağıdınızı saklayabilir yada yakabilirsiniz. Niyet olarak ” Benim için en doğru erkeği ( yada kadını) hızlı bir şekilde hayatıma çekiyorum ve O’nu sevgiyle kabul ediyorum” kalıbını kullanabilirsiniz.

Çalışmanızdan kimseye söz etmeyin ki enerjisi dağılmasın. Bu çalışmayı özel bir insan için yapmayın bu karşınızdaki insanın özgür iradesine müdahele olacaktır ve evrensel yasalar gereği hayatınıza olumsuzlukları ve negatif enerjileri çekmenize yol açacaktır. Burada amaç sizin için en doğru insanı hayatınıza çekmenizdir bu noktaya lütfen çok dikkat edin. Bu çalışma sembolik bir çalışmadır ve niyetinizi su elementinin gücünü kullanarak evrene göndermeyi kapsamaktadır, büyü gibi bir şey değildir ve kişisel olarak da büyü gibi uygulamalara çok karşı olduğumu da belirtmeliyim.

Venüs aslan burcunda; Duygusal ilişkilerinizde açık, cesur ve istekli davranıyorsunuz. Karşınızdaki insana deger veriyor ve ondan da bunun karşılığını görmek istiyorsunuz. Sahip olduklarınızı en şekilde sunabilen ve ona en iyisini vermeye çalışan bir yapınız var. Ancak hükmetme arzunuz istekleriniz yerine gelmediği zamanlarda baskın olarak ortaya çıkabiliyor. Duygusal bir ilişkiye başlarken kendinize güveniyorsunuz ve yaratıcı bazı yöntemlerle karşınızdakiinsanı etkilemeyi başarıyorsunuz. Birlikte olduğunuz insanla gurur duymak istiyorsunuz ve onu yüceltici davranışlarda bulunuyorsunuz. Aşk ilişkilerinizde heyecanları seviyorsunuz ve küçük oyunlar hoşunuza gidiyor. Ancak bu tarz yaklaşımlara rağmen gerçeklerden kopmuyorsunuz. Karşınızdaki insanı gerçekten önemsiyorsunuz ve son derece eglendirici olabiliyorsunuz. Ikna etme yeteneğiniz gerçekten çok gelişmiş ve isteklerinizi kabul ettirmeniz zor olmuyor. Son derece fedakar bir yönünüz var ancak karşınızdaki insan tarafindan takdir edilmeniz sizin için önemli. Size ihtiyaç duyuldugunda her şeyinizle yardım etmeye hazır oluyorsunuz. İlişkilerizde samimi ve açık olmaya çok önem veriyorsunuz. Monoton bir yaşam sürdürmek sizin tarzınız değil ancak çok önemli degişikliklerde hoşunuza gitmiyor. Her şeyin en iyisine sahip olmak istiyor ve bunun için çalışıyorsunuz. Bazen arka planda kalmayı tercih etseniz de başarılı olmak, takdir edilmek ve dikkat çekmek genel olarak hoşunuza gidiyor. Çevrenize saçtığınız elektrikle istediğiniz insanı elde edebilme gücüne sahipsiniz ancak bazen bunda yavaş davranmayı tercih ediyorsunuz. Güçlü iistekleriniz var ve isteklerinize ulaşmak için mücadeleden vazgeçmiyorsunuz. Ayrıca güçlü bir cinselliğe sahipsiniz ve cinsel olarak karşınızdaki insanın isteklerini çabuk sezinliyorsunuz. Sosyal yönü güçlü olan birisiniz ve çevrenizde sana hayran kişiler görmek hoşunuza gidiyor. Bulundugunuz ortama kolay uyum sağlayabiliyorsunuz ve değişik görüşlerdeki insanlarla anlaşma yeteneğiniz var.

Eğer venüsünüz aslan burcundaysa takdir edilmeniz ve güçlü bir ilişkiye sahip olmanız sizin için önemlidir. Yalnız kalmak yada sizi tatmin edecek bir ilişkinizin olmaması kendinizi çok fazla mutsuz hissetmenize yol açabilir. Eğer venüsünüz aslan burcundaysa ve duygusal olarak mutlu değilseniz size önerilerim şunlar olacaktır;

Doğal taş olarak hem gücünüzü ortaya çıkartacağınız hem de sevgiyi daha fazla hayatınıza çekeceğiniz bir taş olan yosunlu akik kullanmanızı öneririm. Bu taşı takı olarak takabilir yada sadece cebinizde taşıyabilirsiniz.

Olumlama olarak aşağıdaki olumlamalardan size en uygun olan bir tanesini seçerek kullanabilirsiniz;

Kendi değerimi kabul ediyorum ve benim değerimi görecek en doğru kişiyi hayatıma sevgiyle kabul ediyorum.

Parlak ve güzel bir enerjiye sahibim ve enerjimi her zaman en doğru şekilde kullanıyorum.

Sevgi, heyecan ve mutluluk dolu bir ilişki ( yada evlilik) yaşamayı hak ediyorum.

Eğer venüsünüz aslan burcundaysa güçlü ve yüksek bir duygusal enerjiniz var demektir. Bu enerjiyi doğru yönlendirmek sizin için önemli olacaktır. Bunun için özellikle pazar günleri sevgiyle ilgili niyetlerinizi etmenizi öneririm. Yatak odanızın güneybatı köşesine parlak kırmızı iki tane kalp sembolünü ve altın sarısı iki tane mumu yan yana koyarak hayatınıza yeni ve mutlu bir ilişki çekebilirsiniz. Ayrıca altın rengi ve pembe renkleri birlikte giyiminizde kıyafet yada aksesuar olarak kullanmanızda duygusal çekim gücünüzü arttıracaktır. Eğer evliyseniz veya ilişkinizdemutluluğu arttırmak istiyorsanız eşinizle birlikte çektirdiğiniz bir resminizi alın ve evinizin yada yatak odanızın güneybatı köşesine koyun. Resmin yanında 2 tane altın renkli mum, 2 tane yapma pembe yada kırmızı çiçek, bir gül yağı yada gül tütsüsü koyun. Bu çalışmayı cuma günü yapmanız daha etkili olacaktır.

Eğer yalnızsanız ve hayatınıza mutlu ve evliliği veya ilişkiyi çekmek istiyorsanız mümkünse yeni ay olan bir gecede sessiz bir odaya çekilin. Pembe renkli bir mum yakın ve niyetinizi bir kağıda yazın. Niyetinizi 11 kere sesli olarak okuyun. Daha sonra kağıda birkaç damla gül yağı sürün ve kağıdı içinde küçük bir ayna olan tahta bir kutuya koyun. Niyet kağıdınız aynanın hemen üzerinde dursun ve katlamadan koyun, yazılı kısım aynaya baksın. Daha sonra “ Niyetimin enerjisini yükselmetmek için olmasını çabuklaştırmak için aynamı aktif hale getiriyorum” deyin ve kutunun ağzını kapatarak yatak odanızın güneybatı köşesine yerleştirin. Niyetiniz olunca kutuyu açıp aynayı alabilir ve kağıdı isterseniz yakabilir isterseniz yırtıp atabilirsiniz.

Çalışmanızdan kimseye söz etmeyin ki enerjisi dağılmasın. Bu çalışmayı özel bir insan için yapmayın bu karşınızdaki insanın özgür iradesine müdahele olacaktır ve evrensel yasalar gereği hayatınıza olumsuzlukları ve negatif enerjileri çekmenize yol açacaktır. Burada amaç sizin için en doğru insanı hayatınıza çekmenizdir bu noktaya lütfen çok dikkat edin. Bu çalışma sembolik bir çalışmadır ve niyetinizi venüs enerjisini kullanarak evrene göndermeyi kapsamaktadır, büyü gibi bir şey değildir ve kişisel olarak da büyü gibi uygulamalara çok karşı olduğumu da belirtmeliyim.

Venüs başak burcunda; Duygusal ilişkilerinde gerçekçi ve özenli bir yapınız var. Karşınızdaki insanı iyi tanımak ve her yönüyle anlamaya çalışmak sizin için çok önemli. Kafanızda idealize ettiginiz bir ilişkiniz var ve böyle bir ilişkiye sahip olmak istiyorsunuz ancak bu sizin için kolay olmayacaktır. Karşınızdaki insanın kusurlarını çok çabuk fark edebiliyorsunuz ve bu sizi soğutabiliyor. İlişkilerinizde genel olarak seçicisiniz ve ayaklarınızı yerden kesecek şekilde aşık olmanız kolay değil. Karşınızdaki insana dikkatli ve özenli yaklaşıyorsunuz ve karşınızdaki insandan da aynı yaklaşımları bekliyorsunuz. İlişkinizin her türlü detayına önem veriyorsunuz ve her şeyi en mükemmel şekilde yaşamak istiyorsunuz. Son derece sabırlı ve alçakgönüllü bir yapınız var ancak eleştirel yaklaşımlarınız karşınızdaki insanla aranızda sorun olabilir. Sadece başkalarına değil, kendinize karşı da eleştirici olmayı başarıyorsunuz. Ancak bu yaklaşımlarınız insanların kusurlarının düzelmesi için uyarılmaya ihtiyaç duyabilecekleri düşüncesinden kaynaklanıyor. Aşık olduğunuz zaman esprili ve sıcak bir şekilde hareket ediyorsunuz ancak aklınızı tamamen devre dışı bırakmanız söz konusu olmuyor. Duygularızına önem veren, sizi anlayan ve her zaman yanınızda olacağını hissettiren birine kalbinizi açabiliyorsunuz. Aşk hayatınızı başkalarıyla paylaşmayı pek sevmiyorsunuz. Dürüst ve güvenilir birini arzu etmenize rağmen hiç olmadık şekilde kendinize aykırı bazı ilişkilerin ortasında bulabilirsiniz. Karşınızdaki insana açılmanız kolay değildir ve çoğu zaman dıştan biraz soğuk bir görünümünüz olabilir. Sizi çözmek zaman isteyen ancak zevkli bir süreç olacaktır. Karşınızdaki insanın duyguları konusunda evhamlanabilir ve şüphelere düşebilirsiniz ayrıca kaybetmek konusunda da gizli bir korkunuz olabilir.

Eğer venüsünüz başak burcunda ise kesinlikle enerjisinin güçlendirilmesi gereklidir. Özellikle duygusal keyif ve hayattan tat almak enerjilerini daha fazla hayatınıza kabul etmeniz çok daha mutlu duygusal ilişkiler kurmanızı sağlayacaktır.

Venüsünüz başak burcunda ise doğal taş olarak aventurin taşını öneririm. Bu taş hem duygularınızı dengeleyecek hem de sizin ihtiyaç duyduğunuz şans enerjisini hayatınıza çekmenize yardım edecektir. Bu taşı takı olarak takabilir yada sadece cebinizde taşıyabilirsiniz.

Olumlama olarak aşağıdaki olumlamalardan size en uygun olan bir tanesini seçerekkullanabilirsiniz;

Duygularımı derin, güçlü, sıcak bir şekilde hissediyor ve hissettiriyorum.

Kendimi olduğum gibi seviyor ve kabul ediyorum. Eşimi olduğu gibi seviyor ve kabul ediyorum.

Samimi, yakın ve güçlü bir ilişkiye kendimi açıyor, sevgiyi hayatıma kabul ediyorum.

Gül yağı venüsün etkisini arttıran bir enerjiye sahiptir. Gül yağını buhurdanlıkta yakabilir yadaher gün şisesinden koklamayı tercih edebilirsiniz. Yine gül yağını her gece kalp chakranıza yani iki gögsünüzün tam ortasındaki bölgeye 2-3 damla sürmeniz kalp chakranızın aktif hale geçmesine ve böylece duygusal olarak kendinizi daha mutlu hissetmenize yardım edecektir.

Eğer ilişkinize biraz heyecan ve mutluluk katmak isterseniz evinizde yatak odanızın güneybatı köşesine romantizmi simgeleyen 2 tane nesne koyabilirsiniz. İyi kaliteden yapma iki kırmızı yada pembe gül, iki tane kırmızı kalp sembolü, aşkı simgeleyen güzel bir resim gibi farklı alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Eğer venüsünüz başak burcunda ise ve hayatınıza sizin için en doğru insanı çekmek istiyorsanız mümkünse yeni ayda aşağıdaki ritüeli yapabilirsiniz. Öncelikle pembe bir kuvars taşı edinin, bu taşı herhangi bir doğal taşcıda bulabilirsiniz. Gül yağı, pembe mum, kağıt ve kalem ihtiyaç duyacağınız diğer nesnelerdir. Sessiz bir yerde önce gül yağından bir miktar alıp mumun üzerine sürün, kağıda odaklanarak niyetinizi yazın. Niyet olarak ” Benim için en doğru erkeği ( yada kadını) hızlı bir şekilde hayatıma çekiyorum ve O’nu sevgiyle kabul ediyorum” kalbını kullabilirsiniziz. Daha sonra niyetinize odaklananın, mutlu olduğunuzu ve hayatınızda harika bir insanın olduğunu imgeleyin. Daha sonra pembe kuvarsı ve kağıdın içine sarın yani kuvars kağıdın içinde olsun. Kağıdı mumun yanında bırakın ve mum tamamen sönene kadar kağıt yanında kalsın. Mum sönünce içinde taş olara kağıdı alın ve yatak odanızda baş ucunuza yada yastığınızın altına koyun.

Çalışmanızdan kimseye söz etmeyin ki enerjisi dağılmasın. Bu çalışmayı özel bir insan için yapmayın bu karşınızdaki insanın özgür iradesine müdahele olacaktır ve evrensel yasalar gereği hayatınıza olumsuzlukları ve negatif enerjileri çekmenize yol açacaktır. Burada amaç sizin için en doğru insanı hayatınıza çekmenizdir bu noktaya lütfen çok dikkat edin. Bu çalışma sembolik bir çalışmadır ve niyetinizi venüs gezegenin enerjisini kullanarak evrene göndermeyi kapsamaktadır, büyü gibi bir şey değildir ve kişisel olarak da büyü gibi uygulamalara çok karşı olduğumu da belirtmeliyim.

Venüs terazi burcunda; Duygusal ilişkilerinizde aşka, uyuma ve dogru davranışlara çok önem veriyorsunuz. Cana yakın ve cazibelisiniz. Gurur duyabileceginiz ve özel bir insanla birlikte olmak istiyorsunuz. Ancak duygusal konularda karar vermeniz her zaman kolay olmayacaktır. Aynı zamanda duygularınız konusunda da emin olmanız ve iç dünyanızda netleşmeniz hızlı gelişen bir süreç degildir. Karşınızdaki insanın dış görünümüne önem veriyorsunuz, birlikte olmak isteyeceğiniz insan bakımlı ve kendisine dikkat etmeyi bilen biri olmalı. Aynı zamanda estetik zevkleriniziz gelişmiş olması ve çevrenizde güzellikleri görmek istemeniz sizinle ortak zevkleri paylaşan insanları daha çekici bulmanıza yol açacaktır. Özgürlügünüze düşkünsünüz ve özgürlügünüzün kısıtlanması sizi çok rahatsız ediyor ancak düzensiz bir yaşamdan hoşlandığınızda söylenemez. Özveri duygunuz oldukça gelişmiş ve hoşgörülü bir yapınız var ancak hak etmediğiniz bir davranışla karşılaşınca karşınızdaki insandan kolay uzaklaşabiliyorsunuz. Huzurlu bir yaşamınız olmasını istiyorsunuz ve duygusal olarak kavgalı gürültülü bir ilişki size göre değil. Genel olarak sakin bir yapınız var ancak kararlarınızda aceleye getirildiginiz zaman oldukça sinirlenebiliyorsunuz. Bazen son derece enerjik olmanıza ragmen bazen ise içinizden hiçbir şey yapmak gelmiyor. Duygularınızı çok iyi bir şekilde ifade edebiliyorsunuz ve idealist yönleriniz var. Adalet duygunuz çok gelişmiş ve çevrenizdeki insanlara adil davranmaya çalişiyorsunuz. Sizde insanları kendine çeken doğal bir cazibe var. Insanlar size hak etmediginiz şekilde davrandıklarında hayal kırıklığına uğruyor ve gerçekten inciniyorsunuz. Ancak kısa bir sürede kendinizi toparlayabilmek gibi bir özelliginiz de var. İç dünyanızda dengeyi arıyorsunuz ve çelişkiler sizi rahatsız ediyor. Iyimser yönleriniz ağır basmasına rağmen bazen karamsar düşüncelerden de kendinizi alamıyorsunuz.

Eğer venüsünüz terazi burcunda ise ve olumsuz açılar almıyorsa çok güçlüdür. Ancak olumsuz etkiler altında kalıyorsa bu çok fazla mutsuz olmanıza yol açabilir. Eğer venüs burcunuz terazi ise ve duygusal olarak mutlu değilseniz aşağıda verdiğim çalışmaları yapabilirsiniz.

Öncelikle venüsün taşlarından birisi olan pembe kuvars taşı kullanmanızı öneririm. Bu taşı kolye yada yüzük olarak kullanabilirsiniz. Cebinizde olmasının bile olumlu etkisi olacaktır.

Olumlama olarak aşağıdaki olumlamalardan size en uygun olan bir tanesini seçerek kullanabilirsiniz;

Kendimi seviyorum ve sevilmeyi, mutlu olmayı hak ediyorum.

Hayatım her geçen gün güzelleşiyor ve güzel şeyleri hak ediyorum.

Mutlu, sevgi dolu ve hayatıma güzellikle getiren bir evliliği ( yada ilişkiyi) hak ediyorum.

Eşimle ilişkim her geçen gün güzelleşiyor ve mutlu olmanın tadını çıkartıyorum.

Eğer hayatınızda mutlu bir ilişkiniz varsa bunu istikrarlı hale getirmek için evinizin güney batı köşesine ağır bir nesne koyun, bir heykel, büyük bir doğal taş yada bir dolap bile olabilir. Eğer hayatınıza mutlu bir ilişki çekmek istiyorsanız bir cuma günü yada gecesi aşağıdaki çalışmayı yapabilirsiniz. Çalışma için bir gül tütsüsü, bir kağıt ve kalem alın. Kağıda niyetinizi yazın. Örneğin; Benim için en doğru erkeği ( yada kadını) hızlı bir şekilde hayatıma çekiyorum ve O’nu sevgiyle kabul ediyorum” şeklinde bir niyet olabilir. Kağıdı tütsüye doğru tutun ve kağıdı tütsünün dumanı gelecek şekilde 5 dakika kadar tütsünün üzerinde tutun. Bu sürede içinizden sürekli olarak ” niyetimi evrene gönderiyorum ve benim için en doğru insanın şimdi benden gelen sevgi dolu çağrıyı hissetmesini ve bana çekilmesini seçiyorum” niyetini tekrarlayın. 5 dakika kadar sonra kağıdınızı alın, katlayın ve yastığınızın altına başucunuza koyun. 3 gece kağıt başucunuzda yattıktan sonra kağıdınızı istediğiniz bir yere kaldırabilirsiniz. Niyetiniz gerçekleşince ise kağıdınızı yakabilir yada atabilirsiniz.

Çalışmanızdan kimseye söz etmeyin ki enerjisi dağılmasın. Bu çalışmayı özel bir insan için yapmayın bu karşınızdaki insanın özgür iradesine müdahele olacaktır ve evrensel yasalar gereği hayatınıza olumsuzlukları ve negatif enerjileri çekmenize yol açacaktır. Burada amaç sizin için en doğru insanı hayatınıza çekmenizdir bu noktaya lütfen çok dikkat edin. Bu çalışma sembolik bir çalışmadır ve niyetinizi hava elementinin enerjisini kullanarak evrene göndermeyi kapsamaktadır, büyü gibi bir şey değildir ve kişisel olarak da büyü gibi uygulamalara çok karşı olduğumu da belirtmeliyim.

 

Venüs akrep burcunda; Duygusal olarak oldukça güçlü, etkileyici ve derin bir yapınız var. Sıradan ve günlük ilişkiler ve deneyimler size göre değil. Ya hep ya hiç psikolojisiyle isteklerinize yöneliyorsunuz. Sezgileriniz çoğu zaman karşınızdaki insanın gerçek duygularını anlamanızı sağlıyor. Duygularınız oldukça tutkulu ve gizemli. Gizli olan ve bilinmeyen her şey ilginizi çekiyor. Duygularınızı yoğun olarak yaşamanıza rağmen bunu yüzünüzdeki ifadeden anlamak genelde kolay değil. Göründüğünüzden daha derin bir iç dünyanız var ve keşfedilmesi zor bir insansınız. Sevdiğiniz zaman her şeyinizle seviyor ve karşınızdaki insanın her şeyiyle ilgileniyorsunuz. Ancak standartlarınız oldukça yüksek ve bir insana bağlanmanız kolay olmayacaktır. Çevrenizle ilgilisiniz ve keşfetmeyi seviyorsunuz. Güçlü ve etkileyici kişiliğinizle karşınızdaki insanları etkilemeyi başarıyorsunız. Kuşkucu ve kıskanç bir tarafınız var ve bu özellikleriniz ortaya çıktığı zaman kontrol edilmeniz zor olabiliyor. İlişkilerizde yakınlık, gizlilik ve romantizm arıyorsunuz. Soğukkanlısınız ve gerçek duygularınızı gizlemeyi iyi biliyorsunuz. Kendi kendinizi yenileyebilme ve yaşadığınız sorunlardan sonra ayağa kalkabilme yeteneğiniz çok güçlü. Farkedilmek istediğiniz zaman değişik bir elektrik yayıyorsunuz. Sizinle ilişkiye girmek ruhsal ve fiziksel bir deneyim olmanın ötesinde sıra dışı deneyimlerde yaşamak anlamına gelmektedir. Bazen çok güçlü platonik aşklar yaşayabilirsiniz ancak bunların sonu umduğunuz gibi olmayabilir. Sizden bir şey gizlendiğini çok kolay anlayabiliyorsunuz. Hem kendi duygularınızı hem de karşınızdaki insanların duygularını dikkati almayı biliyorsunuz. Duygusal olarak hayal kırıklığına uğradığınızda bunu unutmazsınız ve sizde önemli izler bırakır. Sadık, içten, dürüst ve duygularına önem veren biriyle son derece yakın bir ilişki kurabilirsiniz.

Eğer venüsünüz akrep burcunda ise venüs enerjisinin biraz yumuşatılması gereklidir. Aksi halde ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz ve ilişkileriniz sizin için mücadele alanına dönebilir.Venüsünüz akrep burcunda ise ve duygusal olarak yeterince mutlu değilseniz aşağıdaki çalışmaları yapmanızı öneririm.

Doğal taş olarak venüsün doğal taşlarından olan pembe kuvars yada sizin enerjinizi yumuşatacak bir taş olan kunzit kullanabilirsiniz.Bu taşı takı olarak takabilir yada sadece cebinizde taşıyabilirsiniz.

Olumlama olarak aşağıdaki olumlamalardan size en uygun olan bir tanesini seçerek kullanabilirsiniz;

Sevgi dolu, anlayışlı bir insanım ve mutlu olmayı hak ediyorum.

Yakın, sıcak ve güven dolu bir ilişkiye kendimi açıyor, bana mutluluk getirecek doğru kişiyi hayatıma kabul ediyorum.

Hayata güveniyorum, herşey yolunda ve sevgiye hayatımda daha fazla yer veriyorum.

Eğer venüs burcunuz akrepse ve ilişkinizde sorunlar yaşıyorsanız size bir defter almanızı ve sevdiğiniz insanın iyi yönlerini bu deftere yazmanızı öneririm. Aklınıza ne gelirse yazın ve cümlelerinizi teşekkür ederim kalıbıyla bitirin. Örneğin ” Sabahları beni öperek uyandırdığın için teşekkür ederim” yada ” Çöpü her akşam dışarı attığın için teşekkür ederim” gibi. Aranızda herhangi bir sorun yada gerginlik olduğunda bu defteri okumanız gerginliğin azalmasına yardım edecektir. Yine ilişkinizde sorunlar varsa yatak odanızın güneyatı köşesine size aşkı ve mutluluğu çağrıştıracak bir resim asın.

Eğer venüsünüz akrep burcunda ise ve yeni bir ilişki istiyorsanız yatağınızın altına bir ayna koyun. Ayna yastığın değil direk yatağın altında baş bölgesinde olsun, küçük bir makyaj aynası yeterli olacaktır. Evinizde arada bir gül tütsüsü yakmanızın da sevgi enerjisini hayatınıza çekmeniz için faydası olacaktır.

Yine yalnızsanız ve mutlu bir ilişkiyi hayatınıza çekmek istiyorsanız mümkünse bir yeni ayın olduğu bir gece bir kağıda niyetinizi yazın. Niyet olarak “Benim için en doğru erkeği ( yada kadını) hızlı bir şekilde hayatıma çekiyorum ve O’nu sevgiyle kabul ediyorum” kalıbını kullanabilirsiniz. Kağıdı bir bardak suyun içine atın ve 24 saat suyu bekletin. Daha sonra suyu bir kavonoza koyun ve kavonozu yatak odanızın güneybatı köşesine koyun ve burada niyetiniz gerçekleşene kadar dursun. Niyetiniz gerçekleşince kağıdı yakabilir veya yırtıp atabilirsiniz. Suyu ise temiz bir yere dökün.

Çalışmanızdan kimseye söz etmeyin ki enerjisi dağılmasın. Bu çalışmayı özel bir insan için yapmayın bu karşınızdaki insanın özgür iradesine müdahele olacaktır ve evrensel yasalar gereği hayatınıza olumsuzlukları ve negatif enerjileri çekmenize yol açacaktır. Burada amaç sizin için en doğru insanı hayatınıza çekmenizdir bu noktaya lütfen çok dikkat edin. Bu çalışma sembolik bir çalışmadır ve niyetinizi su elementinin enerjisini kullanarak evrene göndermeyi kapsamaktadır,büyü gibi bir şey değildir ve kişisel olarak da büyü gibi uygulamalara çok karşı olduğumu da belirtmeliyim.

 

Venüs yay burcunda; Duygusal olarak iyi niyetli, maceraperest ve içten bir yapınız var.Duygularınızı açık ve özgür bir şekilde yaşamayı seviyorsunuz. Yeni deneyimler yaşamak, farklı şeyler keşfetmek ve dürüstçe yaklaşımlar geliştirmek sizi en çok çeken şeyler. Sevginin kutsal ve özel bir kavram olduğuna inanıyorsunuz ancak bunun için kişisel özgürlüğünüzden asla taviz veremezsiniz. Karşınıza çıkan insan daha ilk andan itibaren kaderi üzerinde etkili olacağınızı hissediyor. Kısa süreli de olsa bir ilişkide birlikte olduğunuz insan üzerinde kalıcı izler bırakmayı başarıyorsunuz. Monoton ve sıkıcı bir yaşam hiç size göre değil, yaşamınızda sürekli küçük de olsa değişikliklere ihtiyaç duyuyorsunuz. İç dünyanız oldukça zengin ve insanları mutlu etmekten çok zevk alıyorsunuz. Hiç kimseyi hayal kırıklığına uğratmak istemiyorsunuz ve iyimserliğinizi kaybetmeniz oldukça zor olacaktır. Zor elde edilen şeyleri istiyorsunuz ve bu bazen mutsuz olmanıza yol açabiliyor. İleri görüşlü bir yapınız var ve tutarlı bir tahmin gücünesahipsiniz. Özgür ruhunuzla, içten davranışlarınızla ve sıcak yaklaşımlarınızla karşınızdaki insanları kendinize çekiyorsunuz. Bir ilişkiniz kişisel gelişiminize katkı yapması sizi sıkmaması ve ilgi çekiciliğini yitirmemesi durumunda kalıcı olabiliyor. Ancak karşınıza çıkan insanlar sizin bağlanmanızı ve bazı değerlerinizden taviz vermeni isteyebilirler. Duygularınızı çok sıcak yaşadığınız halde ne zaman vazgeçmeniz gerektiğini çoğu zaman biliyorsunuz. Yüreğinizin bir yerinde her zaman bekar ve çılgın kalacak biri yaşıyor olmalı. Sevdiğiniz insanla birlikte dünyanın çeşitli yerlerine gitmek, yeni insanlar tanımak ve maceralar yaşamak size çok cazip gelecektir. Ancak bazen yüreğinizde iki kişiye karşı duygularda uyanabilir. Bunlardan biri genelde platonik kalmasına rağmen bazen ise hayatınızda iki ayrı kişiyi bulabilirsiniz. Her ne kadar bağlanmanız zor olsa da bu gerçekleşince karşındaki insanı son derece mutlu edebilecek vasıflarasahipsiniz.

Eğer venüs burcunuz yay ise kalıcı ilişkiler kurmak sizin için önemli olacaktır. Özellikle doğru insanın hayatınızda olmaması sizi çok mutsuz edebilir. Eğer venüs burcunuz yay ise ve duygusal hayatınızda yeteri kadar mutlu değilseniz aşağıdaki çalışmayı yapabilirsiniz.

Doğal taş olarak lal taşı kullanabilirsiniz. Bu taş hem sevgi duygunuzu arttıracak hem de eğer bir ilişkiniz varsa geçmişte mutlu olduğunuz anları daha sık hatırlamanıza ve tutkunuzun canlı kalmasına yardım edecektir. Taşı takı olarak kullanabilir yada isterseniz cebinizde taşıyabilirsiniz.

Olumlama olarak aşağıdaki olumlamalardan size en uygun olan bir tanesini seçerek kullanabilirsiniz;

Sevgi dolu, özgür ve mutluluk veren bir ilişki yaşamayı seçiyorum.

Mutluluğu ve neşeyi kendi içimde buluyor ve tüm çevreme yansıtıyorum.

Hayatıma heyecan, tutku ve neşe getiriyorum. Beni anlayan ve bana güvenen bir eşi şimdi hayatıma çekiyorum.

Eğer venüs burcunuz yay ise mavi renk sizi sakinleştirecek ve duygusal olarak istikrarlı olmanıza yardım edecek bir renktir, kıyafetlerinizde maviyi tercih edebilirsiniz. Eğer ilişkinizde yada evliliğinizde mutlu değilseniz yatak odanızın güneybatı köşesine iki tane ördek biblosu koyabilirsiniz. Ancak biblolar birbirine dokunacak şekilde dursunlar.

Eğer venüs burcunuz yay ise ve hayatınıza yeni bir ilişi çekmek istiyorsanız mümkünse ayın yeni ay olduğu bir gecede sessiz bir odaya çekilin. Bir kağıda niyetinizi yazın. Örneğin “Benim için en doğru erkeği ( yada kadını) hızlı bir şekilde hayatıma çekiyorum ve O’nu sevgiyle kabul ediyorum” kalıbını kullanabilirsiniz. Daha sonra kırmızı renkli bir mum yakın ve istediğiniz gibi mutlu bir ilişkinizin olduğunu gözünüzde canlandırın, kendinizi mutlu bir şekilde imgeleyin. Daha sonra gözlerinizi açın ve ağzınızı muma yaklaştırarak niyetinizi 7 kere sesli okuyun. Arkasından ” Şimdi niyetimi evrene gönderiyorum ve beni gerçekten mutlu edecek kişiyi şimdi sevgiyle hayatıma davet ediyorum” diyerek mumu söndürün. Niyetinizi kırmızı bir kumaşa sarın ve yastığınızın altına koyun. 3 gece bu şekilde yattıktan sonra niyetinizi çıkartın ve uygun bir yere kaldırın. Niyetiniz gerçekleşince bu kağıdı yakabilir yada yırtarak atabilirsiniz.

Çalışmanızdan kimseye söz etmeyin ki enerjisi dağılmasın. Bu çalışmayı özel bir insan için yapmayın bu karşınızdaki insanın özgür iradesine müdahele olacaktır ve evrensel yasalar gereği hayatınıza olumsuzlukları ve negatif enerjileri çekmenize yol açacaktır. Burada amaç sizin için en doğru insanı hayatınıza çekmenizdir bu noktaya lütfen çok dikkat edin. Bu çalışma sembolik bir çalışmadır ve niyetinizi ateş elementinin enerjisini kullanarak evrene göndermeyi kapsamaktadır, büyü gibi bir şey değildir ve kişisel olarak da büyü gibi uygulamalara çok karşı olduğumu da belirtmeliyim.

 

Venüs oğlak burcunda; Duyguları ve aşkı ciddiye alan sadakate önem veren ve güvenmesi zor bir yapınız var. Karşınızdaki insana ısınmanız ve kendinizi açmanız çoğu zaman kolay olmayacaktır ancak bu olduktan sonra da ilişkiniz uzun süreli olacaktır. İlişkilerinizde sorumlusunuz ve yalın olandan hoşlanıyorsunuz.En önemli özelliğiniz duygusal olarak son derece güvenilir olmanız ve karşınızdaki insandan da aynı şeyi beklemeniz. Kısa süreli ilişkiler ve gelip geçici duygular size göre değil. Birlikte olduğunuz insana destek olarak ve her zaman yanında olduğunu hissetirerek dengeli bir ilişki kurmak istiyorsunuz. Sadakate önem veriyorsunuz ve bir ihaneti kabul edemezsiniz. Kuşkucu ve karamsar bir ruhsal yapınız var. Zorluklara ve sorunlara dayanma yeteneğiniz de oldukça gelişmiş olduğunu söyleyebiliriz. Sizden yaşça büyük insanlarla anlaşmak konusunda çok başarılısınız. Ayrıca olgun, kişiliği oturmuş, ne istediğini bilen ve güvenilir insanlar sizi çekiyor. Arada bir yaşamınıza renk getirmek ve güzel deneyimler yaşamak da istiyorsunuz ancak bunda da dengeyi ayarlamaya önem veriyorsunuz. Riske girebilirsiniz ancak riskleri hesaplayarak ve kontrollü olarak. Genelde ilişkilerinizde seçicisiniz ve sonuçta size bir şey kazandırmayacak ilişkilere girmiyorsunuz. Karşınızdaki insana değer veriyorsunuz ve onu anlamaya çalışıyorsunuz. İnandığınız konularda son derece inatçı olabiliyorsunuz ve kararlarınızdan vazgeçmiyorsunuz. Bir insanı tanımanız için kendinize zaman tanıyorsunuz ve onu her yönüyle inceliyorsunuz. Belirsiz, istekleri değişebilen, ciddiyetten yoksun ve kararsız insanlarla birlikte yapabilmeniz çok zor olacaktır. Duygusal yaşamınızda her zaman istediğiniz mutluluğu yaşayamıyorsunuz. Karşınızdaki insana değer verdiğiniz halde hayal kırıklıklarına uğrayabiliyorsunuz. Sahip olduğunuz düzeni korumak sizin için önemli ve karşınızdaki insandan da aynı yaklaşımı bekliyorsunuz. Duygusal olarak yeni tanıdığınız insanlara karşı mesafeli olmanıza rağmen güvendikten sonra son derece açık, samimi ve verici oluyorsunuz.

Eğer venüsünüz oğlak burcunda ise enerjisinin güçlendirilmesi gerekecektir. Özellikle duygusal hayatınızda mutsuzsanız yada sorunlarınız varsa aşağıki çalışmaları yapın.

Doğal taş olarak venüsün en etkili taşı elması kullanabilirsiniz. Eğer elmas kullanamıyorsanız pembe kuvars taşı da sizin için iyi olacaktır. Taşınızı takı olarak kullanabilir yada sadece cebinizde taşıyabilirsiniz.

Olumlama olarak aşağıdaki olumlamalardan size en uygun olan bir tanesini seçerek kullanabilirsiniz;

Hayattan tat alıyorum ve mutlu bir ilişkiyi ( yada evliliği) hak ediyorum.

Hayatımı neşeli, mutlu ve güven içinde sürdürüyorum.

Sevgi dolu, mutlu ve hayatıma güzellikler getirecek en doğru kişiyi şimdi hayatıma hızla çekiyorum.

Eğer venüs burcunuz oğlaksa ve ilişkinizde mutsuzsanız yatak odanızın güneybatı köşesine iki tane kırmızı yada pembe mum, bir pembe kuvars taşı ve iki tane balık biblosu kuyun. Biblolar birbirine değecek şekilde dururlarsa daha iyi olur.

Eğer hayatınıza yeni ve size mutluluk getirecek bir ilişki çekmek istiyorsanız bu durumda mümkünse yeni ay olduğu bir gece sessiz bir odaya geçin. Hızlı büyüyen bir bitki, toprak ve saksı alın. Önce bir kağıda şu niyeti yazın ” Hayatıma mutluluk getirecek bir ilişki için hazırım ve benim için en doğru adamı ( yada kadını) şimdi hayatıma kabul ediyorum” Saksıya biraz toprak koyun, sonra kağıdı içine koyun ve bitkiyi ekin. Üzerini toprakla kapatın. Daha sonra ben ilk tohumu ektim, şimdi çok hızlı büyüyeceki, gelişecek ve hayatıma en doğru kişiyi getirecek enerjiyi evrene gönderecek deyin. Saksınızı uygun bir yere koyun ve düzenli olarak bakımını yapın. Bitkinin solmasına izin vermeyin. Eğer solarsa kağıdınızı çıkartmanız ve yakmanız, bitkiyi ise açık havada toprağa gömmeniz gerekir. Hayatınıza doğru kişi gelince ise solması durumunda sadece kağıdı çıkartıp yakmanız ve bitkiyi atmanız yeterlidir. Eğer solmazsa her zaman durmasında bir mahsur yoktur.

Çalışmanızdan kimseye söz etmeyin ki enerjisi dağılmasın. Bu çalışmayı özel bir insan için yapmayın bu karşınızdaki insanın özgür iradesine müdahele olacaktır ve evrensel yasalar gereği hayatınıza olumsuzlukları ve negatif enerjileri çekmenize yol açacaktır. Burada amaç sizin için en doğru insanı hayatınıza çekmenizdir bu noktaya lütfen çok dikkat edin. Bu çalışma sembolik bir çalışmadır ve niyetinizi toprak elementinin enerjisini kullanarak evrene göndermeyi kapsamaktadır, büyü gibi bir şey değildir ve kişisel olarak da büyü gibi uygulamalara çok karşı olduğumu da belirtmeliyim.

 

Venüs kova burcunda; Duygusal olarak özgür, sıradışı ve mesafeli bir yapınız var. Sıradan ve yüzeysel bir ilişkiyi sürdürmek sizin için kolay olmayacaktır. Yeni deneyimlerden ve sıradışı duygulardan son derece zevk alıyorsunuz. Duygularınızı da özgür ve orijinal olarak yaşıyorsunuz. Karşınızdaki insana bağlanmanız kolay olmayacaktır, istediğiniz zaman gidebilme özgürlüğünüz her zaman olmalıdır. Ancak bağlandıktan sonra da uzun vadeli ve dengeli bir ilişki sürdürerek karşınızdaki insanı mutlu etmeyi başaracaksınızdır. Doğru insanı bulmak sizin için çok önemli ve bunu elde edene kadar da birbirinden oldukça farklı insanlarla değişik ilişkiler yaşayabilirsiniz. Birlikte olduğunuz insanla aynı zamanda iki iyi arkadaş olmak istiyorsunuz. Düşüncelerinizipaylaşmak, soyut konular üzerinde düşünebilmek, birlikte yeni ufuklara yönelmek sizi en çok çeken şeyler. Farklı düşüncelerinizle ve mesafeli tavırlarınızla karşınızdaki insanlara çekici geliyorsunuz. Yaşamda kendi kurallarınızı kendiniz koymaktan hoşlanıyorsunuz ve toplumsal olarak yasak olan şeyleri kendi mantık süzgecinizden geçirmeden kabullenmiyorsunuz. Eğer toplumsal bir kural size saçma geliyorsa bunu yıkmakta hiçbir sakınca görmüyorsunuz. Size sahip olmak isteyen bir insanla doyumlu bir ilişki yaşamanız kesinlikle mümkün olmayacaktır. Aşk ilişkilerinde ani ve beklenmedik bazı değişiklikler ve olaylar yaşayabilirsiniz. Birbirinden çok farklı yaşam tarzlarına ve düşüncelere sahip insanlarla birlikte olma şansınız olacaktır. Son derece iyiliksever olmanız sizden bir şeyler bekleyen insanları kendinize çekmene yol açıyor. Ancak yaptığınız iyiliklerin karşılığını genelde göremiyorsunuz. Duygularınızı belli kalıplara bağlı kalmadan ve içinizden geldiği gibi yaşıyorsunuz. İnsanlara ilginç gelen zevkleriniz ve ilgi alanlarınız olabilir ayrıca kolay anlaşılmayan bir yapınız var. Bazen yalnız kalmak ve her şeyden uzaklaşmak ihtiyacı duyabilirsiniz. Yenilikler yapmak ve özgürlüğünüzü yaşamak sizin için bir ihtiyaç, sizi sıkmayacak, düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz ve ortak zevkleriniz olan biriyle son derece mutlu olabilirsiniz.

Eğer venüsünüz kova burcunda ise enerjisinin güçlendirilmesi gereklidir. Özelikle duygusal hayatınızla ilgili sorunlarınız varsa aşağıdaki önerilerimi uygulayabilirsiniz.

Doğal taş olarak bir ilişkide gerekli istikrarı ve duygusal yakınlığı size sağlayacak mavi safiri kullanabilirsiniz. Alternatif olarak kehribar taşı da kullanılabilir.

Olumlama olarak aşağıdaki olumlamalardan size en uygun olan bir tanesini seçerek kullanabilirsiniz;

Evliliğimi ( yada ilişkimi) her zaman samimi, canlı ve tutkulu bir şekilde yaşıyorum.

Zihim ve duygularım dengeli, kendimi ve sevdiğim insanları mutlu ediyorum.

Hayatıma mutluluk, sevgi ve tutku getirecek en doğru kişiyle en kısa zamanda tanışmayı seçiyorum.

Eğer evliyseniz yada bir ilişkiniz varsa ancak mutlu değilseniz sembolik olarak küçük bir kovaalın. Süs eşyası olarak kullanılan yada içine küçük çiçeklerin konulduğu bir kovakullanabilirsiniz. İçine sevgiyi simgeleyen bir pembe kuvars taşı, tutkuyu simgelemesi için küçük kırmızı bir mum, yakınlığı simgelemesi için bir yüzük koyun. Kovanıza isterseniz bir kaç damla gül yağı da damlatarak enerjisini güçlendirebilirsiniz. Daha sonra kovanızı yatak odanızın güneybatı köşesine koyun.

Eğer venüs burcunuz kova ise ve hayatınıza mutlu bir ilişki yada evlilik çekmek istiyorsanız aşağıdaki çalışmayı yapabilirsiniz. Mümkünse ayın yeni ay olduğu bir gecede sessiz bir odaya çekilin. Elinize bir kağıt alın ve ideal eşinizde istediğiniz tüm özellikleri yazın. Tek tek üzerinde düşünerek ve tam olarak yazdığınıza emin olun. Daha sonra en altında seçtiğim kişinin yada benim için en hayırlı kişinin şimdi hızla hayatıma gelmesine niyet ediyorum deyin. Burada istediğiniz kişi sizin için doğru olmama ihtimalini de düşünerek bu maddeyi eklemeniz uygun olacaktır. Daha sonra kağıdı katlayın ve pembe renkli bir kumaşa sarın. Kumaşı yastığınızın altına başucunuza koyun ve 7 gün bu şekilde yatın. Daha sonra kumaşınızı uygun bir yere kaldırabilirsiniz.

Çalışmanızdan kimseye söz etmeyin ki enerjisi dağılmasın. Bu çalışmayı özel bir insan için yapmayın bu karşınızdaki insanın özgür iradesine müdahele olacaktır ve evrensel yasalar gereği hayatınıza olumsuzlukları ve negatif enerjileri çekmenize yol açacaktır. Burada amaç sizin için en doğru insanı hayatınıza çekmenizdir bu noktaya lütfen çok dikkat edin. Bu çalışma sembolik bir çalışmadır ve niyetinizi venüs gezegeninin enerjisini kullanarak evrene göndermeyi kapsamaktadır, büyü gibi bir şey değildir ve kişisel olarak da büyü gibi uygulamalara çok karşı olduğumu dabelirtmeliyim.

 

Venüs balık burcunda; Duygusal olarak hassas, merhametli, duyarlı ve özverili bir yapınız var. Şefkatlisiniz ve sevecenlik özelliklerini taşıyorsunuz. Karşınızdaki insanların duygularını sezgisel olarak anlayabiliyorsunuz ve kendinizi başka insanların yerine koyabilme yeteneğiniz son derece gelişmiş. Gizemli ve baştan çıkartıcı bir yapınız var ve çevrenizdeki insanları doğal olarak kendinize çekiyorsunuz. Hayal gücünüz oldukça gelişmiş ancak bu bazen aldatıcı duygulara kapılmanıza yol açabiliyor. İlişkilerinizde yaklaşım tarzınız son derece romantik ve duyarlılığınız çoğu zaman karşınızdaki insanlar tarafından anlaşılmayabiliyor. Gizli olan şeylere karşı genel bir eğiliminiz var ve yaşamınız boyunca en az bir kere böyle bir ilişki yaşarsınız. Sahip olduklarınızı ihtiyacı olan insanlarla rahatlıkla paylaşabilirsiniz ve başkalarına iyilik yapmak sizi son derece mutlu ediyor. Sempatik ve anlayışlı yapınız bazen istismarcı insanları kendinize çekmenize yol açabiliyor. Kendinizi bu dünyaya ait hissetmeyebilirsiniz ve her şey size son derece anlaşılmaz gelebilir. İç dünyanız son derece zengin ve sezgisel olarak güçlü bir tahmin gücüne sahipsiniz. Herkesin iyiliğini istemenize rağmen hayal kırıklıkları yaşayabilir ve olmadık şekillerde incitilebilirsiniz. Aşık olduğunuz zaman mantıklı düşünceleri bir tarafa bırakıyorsunuz ve ayaklarınız yerden kesilebiliyor. Karşınızdaki insanın sahip olduğu potansiyel yetenekleri sezinliyor ve bunların ortaya çıkmasında ona yardımcı oluyorsunuz. Bir ilişkiyi yaşarken duyarlı ve kendini tümüyle vermeye yönelik yaklaşımlar gösteriyorsunuz. Karşınızdaki insanı gözünüzde biraz fazla büyütebilirsiniz ve olduğundan daha mükemmel görebilirsiniz. Ancak bir süre sonra çelişkili bazı düşünceler oluşacaktır ve kafanız karışacaktır. Bazen çok atak ve istekli olabilmenize rağmen bazen ise son derece çekingen davranabiliyorsunuz. Duygularınızı çok yoğun yaşadığınız halde kimi zaman kendinizi kararsızlığın içinde ve tutarsız düşüncelerde bulabiliyorsunuz. Sevecen, sadık, verici ve hayal gücü gelişmiş birisiyle son derece mutlu olabilirsiniz.

Eğer venüs burcunuz balık ise venüs gezegeninin etkisini dengelemek sizin için önemli olacaktır. Genel olarak olumlu olan bu konum olumsuz açılar nedeniyle bozulabilir. Eğer venüs burcunuz balık ise ve duygusal hayatınızda yeterli kadar mutlu değilseniz aşağıda verdiğim çalışmaları yapabilirsiniz.

Doğal taş olarak dumanlı kuvarsı öneririm. Dumanlı kuvars sizin toprağa daha fazla bağlanmanıza, insanlara daha gerçekçi bakmanıza ve idealize ettiğiniz durumlarla yada kişilerle ilgili gerçekleri daha kolay algılamanıza yardım edecektir. Bu şekilde aşk hayatınızda da sizi hayal kırıklıklarından koruyacaktır. Taşınızı takı olarak kullanabilir yada sadece cebinizdetaşıyabilirsiniz.

Olumlama olarak aşağıdaki olumlamalardan size en uygun olan bir tanesini seçerek kullanabilirsiniz;

Kendimi seviyorum, kendime güveniyorum ben çok değerliyim.

Sevgi dolu, romantik ve güçlü bir adamla ( yada kadınla) harika bir ilişki yaşamayı ( yada evlenmeyi) seçiyorum.

Her zaman benim için en doğru seçimleri yapıyor ve en doğru insanları hayatıma kabul ediyorum.

Eğer venüs burcunuz balıksa ve evliliğinizde yada ilişkinizde sorunlar varsa yatak odanızın güneybatı köşesine 2 tane balık biblosunu yan yana koyun. Yine bu alana balık sembolleri ile bir rüzgar canı asabilirsiniz. İlişkinizde istikrar için bu alana büyük bir kuvar kristali de koyabilirsiniz.

Eğer venüs burcunuz balıksa ve evliliğinizde yada ilişkinizde yeteri kadar mutlu değilseniz mümkünse yeni ay olan bir gecede sessiz bir odaya çekilin. Elinize bir kağıt alın ve 7 kere “Gerçek aşkı ve mutluluğu şimdi hayatıma davet ediyorum. Beni tamamlayacak özel adamı (yada kadını) sevgiyle kabul ediyorum” yazın. Sonra pembe renkli bir mum yakın ve ve mumun alevine bakarak bu cümleyi 7 kere söyleyin. Cümleyi ezberleyin ve mumun alevinden gözünüzün almadan söyleyin. Bu sırada mutluluk duygusu üretir ve sizin için en doğru insanı hayatınıza çağırdığınıza inanırsanız çok daha iyi olacaktır. 7. kere cümlerinizi tekrar ettikten sonra ” Niyetimi evrene gönderiyorum ve şimdi gerçekleşmeye başladığını biliyorum” diyerek mumu üfleyin ve söndürün. Bir seferde üfleyerek söndürmeniz önemlidir. Daha sonra elinizdeki niyet kağıdınızı pembe bir kumaşa sarın ve yastığınızın altına koyun 7 gece bu şekilde yatın. 7 gece sonra kağıdı uygun bir yere kaldıdın, niyetiniz gerçekleşince yakabilir yada yırtarak atabilirsiniz.

Çalışmanızdan kimseye söz etmeyin ki enerjisi dağılmasın. Bu çalışmayı özel bir insan için yapmayın bu karşınızdaki insanın özgür iradesine müdahele olacaktır ve evrensel yasalar gereği hayatınıza olumsuzlukları ve negatif enerjileri çekmenize yol açacaktır. Burada amaç sizin için en doğru insanı hayatınıza çekmenizdir bu noktaya lütfen çok dikkat edin. Bu çalışma sembolik bir çalışmadır ve niyetinizi venüs gezegeninin enerjisini kullanarak evrene göndermeyi kapsamaktadır, büyü gibi bir şey değildir ve kişisel olarak da büyü gibi uygulamalara çok karşı olduğumu dabelirtmeliyim.

VENÜSÜNÜZÜN HANGİ BURÇTA OLDUĞUNU BULMAK

Bunun için aşağıda 1940 yılından 2011 senesine kadar olan venüs ephemerisini ekliyorum.Ephemerisin altında nasıl kullanacağınızın bilgisi vardır.

1940 Jan 18 14:00 0 pisces

1940 Feb 12 05:51 0 aries

1940 Mar 08 16:25 0 taurus

1940 Apr 04 18:10 0 gemini

1940 May 06 18:47 0 cancer

1940 Jul 05 16:17 30 gemini

1940 Aug 01 02:20 0 cancer

1940 Sep 08 16:59 0 leo

1940 Oct 06 21:10 0 virgo

1940 Nov 01 17:24 0 libra

1940 Nov 26 12:32 0 scorpio

1940 Dec 20 19:36 0 sagittarius

1941 Jan 13 21:29 0 capricorn

1941 Feb 06 21:49 0 aquarius

1941 Mar 02 22:33 0 pisces

1941 Mar 27 00:58 0 aries

1941 Apr 20 05:53 0 taurus

1941 May 14 13:36 0 gemini

1941 Jun 07 23:53 0 cancer

1941 Jul 02 12:33 0 leo

1941 Jul 27 04:12 0 virgo

1941 Aug 21 00:29 0 libra

1941 Sep 15 04:01 0 scorpio

1941 Oct 10 19:21 0 sagittarius

1941 Nov 06 10:17 0 capricorn

1941 Dec 05 23:04 0 aquarius

1942 Apr 06 13:14 0 pisces

1942 May 06 02:26 0 aries

1942 Jun 02 00:26 0 taurus

1942 Jun 27 22:18 0 gemini

1942 Jul 23 06:10 0 cancer

1942 Aug 17 03:04 0 leo

1942 Sep 10 14:38 0 virgo

1942 Oct 04 18:58 0 libra

1942 Oct 28 18:40 0 scorpio

1942 Nov 21 16:07 0 sagittarius

1942 Dec 15 12:53 0 capricorn

1943 Jan 08 10:03 0 aquarius

1943 Feb 01 09:02 0 pisces

1943 Feb 25 12:04 0 aries

1943 Mar 21 22:24 0 taurus

1943 Apr 15 20:12 0 gemini

1943 May 11 11:56 0 cancer

1943 Jun 07 12:09 0 leo

1943 Jul 07 23:56 0 virgo

1943 Nov 09 18:25 0 libra

1943 Dec 08 07:45 0 scorpio

1944 Jan 03 04:43 0 sagittarius

1944 Jan 28 03:11 0 capricorn

1944 Feb 21 16:40 0 aquarius

1944 Mar 17 02:46 0 pisces

1944 Apr 10 12:09 0 aries

1944 May 04 22:04 0 taurus

1944 May 29 08:39 0 gemini

1944 Jun 22 19:12 0 cancer

1944 Jul 17 04:47 0 leo

1944 Aug 10 13:13 0 virgo

1944 Sep 03 21:16 0 libra

1944 Sep 28 06:12 0 scorpio

1944 Oct 22 17:07 0 sagittarius

1944 Nov 16 07:26 0 capricorn

1944 Dec 11 04:47 0 aquarius

1945 Jan 05 19:18 0 pisces

1945 Feb 02 08:07 0 aries

1945 Mar 11 11:17 0 taurus

1945 Apr 07 19:16 30 aries

1945 Jun 04 22:58 0 taurus

1945 Jul 07 16:20 0 gemini

1945 Aug 04 10:59 0 cancer

1945 Aug 30 13:05 0 leo

1945 Sep 24 16:06 0 virgo

1945 Oct 19 04:09 0 libra

1945 Nov 12 07:05 0 scorpio

1945 Dec 06 05:22 0 sagittarius

1945 Dec 30 01:56 0 capricorn

1946 Jan 22 22:28 0 aquarius

1946 Feb 15 20:11 0 pisces

1946 Mar 11 20:32 0 aries

1946 Apr 05 01:01 0 taurus

1946 Apr 29 10:59 0 gemini

1946 May 24 03:39 0 cancer

1946 Jun 18 05:00 0 leo

1946 Jul 13 19:22 0 virgo

1946 Aug 09 08:34 0 libra

1946 Sep 07 00:16 0 scorpio

1946 Oct 16 10:45 0 sagittarius

1946 Nov 08 08:56 30 scorpio

1947 Jan 05 16:45 0 sagittarius

1947 Feb 06 05:41 0 capricorn

1947 Mar 05 05:09 0 aquarius

1947 Mar 30 22:14 0 pisces

1947 Apr 25 03:03 0 aries

1947 May 20 02:06 0 taurus

1947 Jun 13 21:35 0 gemini

1947 Jul 08 13:30 0 cancer

1947 Aug 02 01:06 0 leo

1947 Aug 26 08:17 0 virgo

1947 Sep 19 12:01 0 libra

1947 Oct 13 13:49 0 scorpio

1947 Nov 06 14:59 0 sagittarius

1947 Nov 30 16:23 0 capricorn

1947 Dec 24 19:13 0 aquarius

1948 Jan 18 02:14 0 pisces

1948 Feb 11 18:51 0 aries

1948 Mar 08 06:59 0 taurus

1948 Apr 04 12:40 0 gemini

1948 May 07 08:27 0 cancer

1948 Jun 29 07:58 30 gemini

1948 Aug 03 02:15 0 cancer

1948 Sep 08 13:40 0 leo

1948 Oct 06 12:25 0 virgo

1948 Nov 01 06:42 0 libra

1948 Nov 26 00:55 0 scorpio

1948 Dec 20 07:28 0 sagittarius

1949 Jan 13 09:01 0 capricorn

1949 Feb 06 09:05 0 aquarius

1949 Mar 02 09:38 0 pisces

1949 Mar 26 11:54 0 aries

1949 Apr 19 16:44 0 taurus

1949 May 14 00:25 0 gemini

1949 Jun 07 10:47 0 cancer

1949 Jul 01 23:40 0 leo

1949 Jul 26 15:43 0 virgo

1949 Aug 20 12:39 0 libra

1949 Sep 14 17:12 0 scorpio

1949 Oct 10 10:18 0 sagittarius

1949 Nov 06 04:53 0 capricorn

1949 Dec 06 06:06 0 aquarius

 

1950 Apr 06 15:13 0 pisces

1950 May 05 19:19 0 aries

1950 Jun 01 14:19 0 taurus

1950 Jun 27 10:45 0 gemini

1950 Jul 22 17:50 0 cancer

1950 Aug 16 14:18 0 leo

1950 Sep 10 01:37 0 virgo

1950 Oct 04 05:51 0 libra

1950 Oct 28 05:33 0 scorpio

1950 Nov 21 03:03 0 sagittarius

1950 Dec 14 23:54 0 capricorn

1951 Jan 07 21:10 0 aquarius

1951 Jan 31 20:14 0 pisces

1951 Feb 24 23:26 0 aries

1951 Mar 21 10:05 0 taurus

1951 Apr 15 08:33 0 gemini

1951 May 11 01:41 0 cancer

1951 Jun 07 05:10 0 leo

1951 Jul 08 04:54 0 virgo

1951 Nov 09 18:48 0 libra

1951 Dec 08 00:19 0 scorpio

1952 Jan 02 18:44 0 sagittarius

1952 Jan 27 15:58 0 capricorn

1952 Feb 21 04:42 0 aquarius

1952 Mar 16 14:18 0 pisces

1952 Apr 09 23:17 0 aries

1952 May 04 08:55 0 taurus

1952 May 28 19:19 0 gemini

1952 Jun 22 05:46 0 cancer

1952 Jul 16 15:23 0 leo

1952 Aug 09 23:58 0 virgo

1952 Sep 03 08:17 0 libra

1952 Sep 27 17:36 0 scorpio

1952 Oct 22 05:02 0 sagittarius

1952 Nov 15 20:03 0 capricorn

1952 Dec 10 18:30 0 aquarius

1953 Jan 05 11:10 0 pisces

1953 Feb 02 05:54 0 aries

1953 Mar 14 18:58 0 taurus

1953 Mar 31 05:17 30 aries

1953 Jun 05 10:34 0 taurus

1953 Jul 07 10:30 0 gemini

1953 Aug 04 01:08 0 cancer

1953 Aug 30 01:35 0 leo

1953 Sep 24 03:48 0 virgo

1953 Oct 18 15:27 0 libra

1953 Nov 11 18:12 0 scorpio

1953 Dec 05 16:24 0 sagittarius

1953 Dec 29 12:53 0 capricorn

1954 Jan 22 09:20 0 aquarius

1954 Feb 15 07:01 0 pisces

1954 Mar 11 07:22 0 aries

1954 Apr 04 11:55 0 taurus

1954 Apr 28 22:03 0 gemini

1954 May 23 15:04 0 cancer

1954 Jun 17 17:04 0 leo

1954 Jul 13 08:43 0 virgo

1954 Aug 09 00:34 0 libra

1954 Sep 06 23:29 0 scorpio

1954 Oct 23 22:08 0 sagittarius

1954 Oct 27 10:42 30 scorpio

1955 Jan 06 06:48 0 sagittarius

1955 Feb 06 01:15 0 capricorn

1955 Mar 04 20:22 0 aquarius

1955 Mar 30 11:30 0 pisces

1955 Apr 24 15:13 0 aries

1955 May 19 13:35 0 taurus

1955 Jun 13 08:38 0 gemini

1955 Jul 08 00:15 0 cancer

1955 Aug 01 11:43 0 leo

1955 Aug 25 18:52 0 virgo

1955 Sep 18 22:41 0 libra

1955 Oct 13 00:39 0 scorpio

1955 Nov 06 02:02 0 sagittarius

1955 Nov 30 03:42 0 capricorn

1955 Dec 24 06:52 0 aquarius

1956 Jan 17 14:22 0 pisces

1956 Feb 11 07:46 0 aries

1956 Mar 07 21:31 0 taurus

1956 Apr 04 07:23 0 gemini

1956 May 08 02:17 0 cancer

1956 Jun 23 12:11 30 gemini

1956 Aug 04 09:49 0 cancer

1956 Sep 08 09:23 0 leo

1956 Oct 06 03:12 0 virgo

1956 Oct 31 19:40 0 libra

1956 Nov 25 13:01 0 scorpio

1956 Dec 19 19:07 0 sagittarius

1957 Jan 12 20:23 0 capricorn

1957 Feb 05 20:16 0 aquarius

1957 Mar 01 20:39 0 pisces

1957 Mar 25 22:46 0 aries

1957 Apr 19 03:28 0 taurus

1957 May 13 11:08 0 gemini

1957 Jun 06 21:35 0 cancer

1957 Jul 01 10:42 0 leo

1957 Jul 26 03:10 0 virgo

1957 Aug 20 00:44 0 libra

1957 Sep 14 06:20 0 scorpio

1957 Oct 10 01:16 0 sagittarius

1957 Nov 05 23:46 0 capricorn

1957 Dec 06 15:26 0 aquarius

1958 Apr 06 16:00 0 pisces

1958 May 05 11:59 0 aries

1958 Jun 01 04:07 0 taurus

1958 Jun 26 23:08 0 gemini

1958 Jul 22 05:26 0 cancer

1958 Aug 16 01:28 0 leo

1958 Sep 09 12:35 0 virgo

1958 Oct 03 16:44 0 libra

1958 Oct 27 16:26 0 scorpio

1958 Nov 20 13:59 0 sagittarius

1958 Dec 14 10:55 0 capricorn

1959 Jan 07 08:16 0 aquarius

1959 Jan 31 07:28 0 pisces

1959 Feb 24 10:53 0 aries

1959 Mar 20 21:55 0 taurus

1959 Apr 14 21:08 0 gemini

1959 May 10 15:45 0 cancer

1959 Jun 06 22:43 0 leo

1959 Jul 08 12:08 0 virgo

1959 Sep 20 03:01 30 leo

1959 Sep 25 08:15 0 virgo

1959 Nov 09 18:11 0 libra

1959 Dec 07 16:41 0 scorpio

 

1960 Jan 02 08:43 0 sagittarius

1960 Jan 27 04:46 0 capricorn

1960 Feb 20 16:47 0 aquarius

1960 Mar 16 01:53 0 pisces

1960 Apr 09 10:32 0 aries

1960 May 03 19:56 0 taurus

1960 May 28 06:11 0 gemini

1960 Jun 21 16:34 0 cancer

1960 Jul 16 02:11 0 leo

1960 Aug 09 10:54 0 virgo

1960 Sep 02 19:29 0 libra

1960 Sep 27 05:13 0 scorpio

1960 Oct 21 17:12 0 sagittarius

1960 Nov 15 08:57 0 capricorn

1960 Dec 10 08:34 0 aquarius

1961 Jan 05 03:31 0 pisces

1961 Feb 02 04:46 0 aries

1961 Jun 05 19:25 0 taurus

1961 Jul 07 04:32 0 gemini

1961 Aug 03 15:28 0 cancer

1961 Aug 29 14:18 0 leo

1961 Sep 23 15:43 0 virgo

1961 Oct 18 02:58 0 libra

1961 Nov 11 05:33 0 scorpio

1961 Dec 05 03:40 0 sagittarius

1961 Dec 29 00:07 0 capricorn

1962 Jan 21 20:31 0 aquarius

1962 Feb 14 18:09 0 pisces

1962 Mar 10 18:28 0 aries

1962 Apr 03 23:05 0 taurus

1962 Apr 28 09:23 0 gemini

1962 May 23 02:46 0 cancer

1962 Jun 17 05:31 0 leo

1962 Jul 12 22:32 0 virgo

1962 Aug 08 17:13 0 libra

1962 Sep 07 00:11 0 scorpio

1963 Jan 06 17:35 0 sagittarius

1963 Feb 05 20:36 0 capricorn

1963 Mar 04 11:41 0 aquarius

1963 Mar 30 01:00 0 pisces

1963 Apr 24 03:39 0 aries

1963 May 19 01:21 0 taurus

1963 Jun 12 19:57 0 gemini

1963 Jul 07 11:18 0 cancer

1963 Jul 31 22:38 0 leo

1963 Aug 25 05:49 0 virgo

1963 Sep 18 09:43 0 libra

1963 Oct 12 11:50 0 scorpio

1963 Nov 05 13:25 0 sagittarius

1963 Nov 29 15:21 0 capricorn

1963 Dec 23 18:53 0 aquarius

1964 Jan 17 02:54 0 pisces

1964 Feb 10 21:09 0 aries

1964 Mar 07 12:38 0 taurus

1964 Apr 04 03:03 0 gemini

1964 May 09 03:16 0 cancer

1964 Jun 17 18:18 30 gemini

1964 Aug 05 08:53 0 cancer

1964 Sep 08 04:53 0 leo

1964 Oct 05 18:10 0 virgo

1964 Oct 31 08:54 0 libra

1964 Nov 25 01:25 0 scorpio

1964 Dec 19 07:02 0 sagittarius

1965 Jan 12 08:00 0 capricorn

1965 Feb 05 07:41 0 aquarius

1965 Mar 01 07:55 0 pisces

1965 Mar 25 09:54 0 aries

1965 Apr 18 14:31 0 taurus

1965 May 12 22:08 0 gemini

1965 Jun 06 08:39 0 cancer

1965 Jun 30 21:59 0 leo

1965 Jul 25 14:51 0 virgo

1965 Aug 19 13:06 0 libra

1965 Sep 13 19:50 0 scorpio

1965 Oct 09 16:46 0 sagittarius

1965 Nov 05 19:36 0 capricorn

1965 Dec 07 04:37 0 aquarius

1966 Feb 06 12:47 30 capricorn

1966 Feb 25 10:55 0 aquarius

1966 Apr 06 15:53 0 pisces

1966 May 05 04:33 0 aries

1966 May 31 18:00 0 taurus

1966 Jun 26 11:40 0 gemini

1966 Jul 21 17:11 0 cancer

1966 Aug 15 12:47 0 leo

1966 Sep 08 23:40 0 virgo

1966 Oct 03 03:44 0 libra

1966 Oct 27 03:28 0 scorpio

1966 Nov 20 01:06 0 sagittarius

1966 Dec 13 22:09 0 capricorn

1967 Jan 06 19:36 0 aquarius

1967 Jan 30 18:53 0 pisces

1967 Feb 23 22:30 0 aries

1967 Mar 20 09:56 0 taurus

1967 Apr 14 09:54 0 gemini

1967 May 10 06:05 0 cancer

1967 Jun 06 16:48 0 leo

1967 Jul 08 22:11 0 virgo

1967 Sep 09 11:58 30 leo

1967 Oct 01 18:07 0 virgo

1967 Nov 09 16:32 0 libra

1967 Dec 07 08:48 0 scorpio

1968 Jan 01 22:37 0 sagittarius

1968 Jan 26 17:35 0 capricorn

1968 Feb 20 04:55 0 aquarius

1968 Mar 15 13:32 0 pisces

1968 Apr 08 21:48 0 aries

1968 May 03 06:56 0 taurus

1968 May 27 17:02 0 gemini

1968 Jun 21 03:20 0 cancer

1968 Jul 15 12:59 0 leo

1968 Aug 08 21:49 0 virgo

1968 Sep 02 06:39 0 libra

1968 Sep 26 16:45 0 scorpio

1968 Oct 21 05:16 0 sagittarius

1968 Nov 14 21:48 0 capricorn

1968 Dec 09 22:40 0 aquarius

1969 Jan 04 20:07 0 pisces

1969 Feb 02 04:45 0 aries

1969 Jun 06 01:48 0 taurus

1969 Jul 06 22:04 0 gemini

1969 Aug 03 05:30 0 cancer

1969 Aug 29 02:48 0 leo

1969 Sep 23 03:26 0 virgo

1969 Oct 17 14:17 0 libra

1969 Nov 10 16:40 0 scorpio

1969 Dec 04 14:41 0 sagittarius

1969 Dec 28 11:04 0 capricorn

 

1970 Jan 21 07:26 0 aquarius

1970 Feb 14 05:04 0 pisces

1970 Mar 10 05:25 0 aries

1970 Apr 03 10:05 0 taurus

1970 Apr 27 20:33 0 gemini

1970 May 22 14:19 0 cancer

1970 Jun 16 17:49 0 leo

1970 Jul 12 12:16 0 virgo

1970 Aug 08 09:59 0 libra

1970 Sep 07 01:54 0 scorpio

1971 Jan 07 01:00 0 sagittarius

1971 Feb 05 14:57 0 capricorn

1971 Mar 04 02:24 0 aquarius

1971 Mar 29 14:02 0 pisces

1971 Apr 23 15:44 0 aries

1971 May 18 12:48 0 taurus

1971 Jun 12 06:58 0 gemini

1971 Jul 06 22:02 0 cancer

1971 Jul 31 09:15 0 leo

1971 Aug 24 16:25 0 virgo

1971 Sep 17 20:25 0 libra

1971 Oct 11 22:43 0 scorpio

1971 Nov 05 00:30 0 sagittarius

1971 Nov 29 02:41 0 capricorn

1971 Dec 23 06:32 0 aquarius

1972 Jan 16 15:01 0 pisces

1972 Feb 10 10:08 0 aries

1972 Mar 07 03:25 0 taurus

1972 Apr 03 22:48 0 gemini

1972 May 10 13:51 0 cancer

1972 Jun 11 20:09 30 gemini

1972 Aug 06 01:26 0 cancer

1972 Sep 07 23:27 0 leo

1972 Oct 05 08:33 0 virgo

1972 Oct 30 21:40 0 libra

1972 Nov 24 13:23 0 scorpio

1972 Dec 18 18:34 0 sagittarius

1973 Jan 11 19:15 0 capricorn

1973 Feb 04 18:43 0 aquarius

1973 Feb 28 18:45 0 pisces

1973 Mar 24 20:34 0 aries

1973 Apr 18 01:05 0 taurus

1973 May 12 08:42 0 gemini

1973 Jun 05 19:20 0 cancer

1973 Jun 30 08:55 0 leo

1973 Jul 25 02:13 0 virgo

1973 Aug 19 01:10 0 libra

1973 Sep 13 09:05 0 scorpio

1973 Oct 09 08:08 0 sagittarius

1973 Nov 05 15:39 0 capricorn

1973 Dec 07 21:37 0 aquarius

1974 Jan 29 19:51 30 capricorn

1974 Feb 28 14:25 0 aquarius

1974 Apr 06 14:17 0 pisces

1974 May 04 20:21 0 aries

1974 May 31 07:19 0 taurus

1974 Jun 25 23:44 0 gemini

1974 Jul 21 04:34 0 cancer

1974 Aug 14 23:47 0 leo

1974 Sep 08 10:28 0 virgo

1974 Oct 02 14:27 0 libra

1974 Oct 26 14:12 0 scorpio

1974 Nov 19 11:56 0 sagittarius

1974 Dec 13 09:06 0 capricorn

1975 Jan 06 06:39 0 aquarius

1975 Jan 30 06:05 0 pisces

1975 Feb 23 09:53 0 aries

1975 Mar 19 21:42 0 taurus

1975 Apr 13 22:26 0 gemini

1975 May 09 20:11 0 cancer

1975 Jun 06 10:54 0 leo

1975 Jul 09 11:06 0 virgo

1975 Sep 02 15:34 30 leo

1975 Oct 04 05:20 0 virgo

1975 Nov 09 13:52 0 libra

1975 Dec 07 00:29 0 scorpio

1976 Jan 01 12:14 0 sagittarius

1976 Jan 26 06:09 0 capricorn

1976 Feb 19 16:50 0 aquarius

1976 Mar 15 00:59 0 pisces

1976 Apr 08 08:56 0 aries

1976 May 02 17:49 0 taurus

1976 May 27 03:43 0 gemini

1976 Jun 20 13:56 0 cancer

1976 Jul 14 23:36 0 leo

1976 Aug 08 08:36 0 virgo

1976 Sep 01 17:44 0 libra

1976 Sep 26 04:17 0 scorpio

1976 Oct 20 17:22 0 sagittarius

1976 Nov 14 10:42 0 capricorn

1976 Dec 09 12:53 0 aquarius

1977 Jan 04 13:01 0 pisces

1977 Feb 02 05:54 0 aries

1977 Jun 06 06:10 0 taurus

1977 Jul 06 15:09 0 gemini

1977 Aug 02 19:19 0 cancer

1977 Aug 28 15:09 0 leo

1977 Sep 22 15:05 0 virgo

1977 Oct 17 01:37 0 libra

1977 Nov 10 03:52 0 scorpio

1977 Dec 04 01:49 0 sagittarius

1977 Dec 27 22:09 0 capricorn

1978 Jan 20 18:29 0 aquarius

1978 Feb 13 16:07 0 pisces

1978 Mar 09 16:29 0 aries

1978 Apr 02 21:14 0 taurus

1978 Apr 27 07:53 0 gemini

1978 May 22 02:03 0 cancer

1978 Jun 16 06:19 0 leo

1978 Jul 12 02:14 0 virgo

1978 Aug 08 03:08 0 libra

1978 Sep 07 05:07 0 scorpio

1979 Jan 07 06:38 0 sagittarius

1979 Feb 05 09:16 0 capricorn

1979 Mar 03 17:18 0 aquarius

1979 Mar 29 03:18 0 pisces

1979 Apr 23 04:02 0 aries

1979 May 18 00:29 0 taurus

1979 Jun 11 18:13 0 gemini

1979 Jul 06 09:02 0 cancer

1979 Jul 30 20:07 0 leo

1979 Aug 24 03:16 0 virgo

1979 Sep 17 07:21 0 libra

1979 Oct 11 09:48 0 scorpio

1979 Nov 04 11:50 0 sagittarius

1979 Nov 28 14:20 0 capricorn

1979 Dec 22 18:35 0 aquarius

 

1980 Jan 16 03:37 0 pisces

1980 Feb 09 23:39 0 aries

1980 Mar 06 18:54 0 taurus

1980 Apr 03 19:46 0 gemini

1980 May 12 20:53 0 cancer

1980 Jun 05 05:44 30 gemini

1980 Aug 06 14:25 0 cancer

1980 Sep 07 17:57 0 leo

1980 Oct 04 23:07 0 virgo

1980 Oct 30 10:38 0 libra

1980 Nov 24 01:35 0 scorpio

1980 Dec 18 06:21 0 sagittarius

1981 Jan 11 06:48 0 capricorn

1981 Feb 04 06:07 0 aquarius

1981 Feb 28 06:01 0 pisces

1981 Mar 24 07:43 0 aries

1981 Apr 17 12:08 0 taurus

1981 May 11 19:45 0 gemini

1981 Jun 05 06:29 0 cancer

1981 Jun 29 20:20 0 leo

1981 Jul 24 14:04 0 virgo

1981 Aug 18 13:44 0 libra

1981 Sep 12 22:51 0 scorpio

1981 Oct 09 00:04 0 sagittarius

1981 Nov 05 12:39 0 capricorn

1981 Dec 08 20:53 0 aquarius

1982 Jan 23 02:56 30 capricorn

1982 Mar 02 11:25 0 aquarius

1982 Apr 06 12:20 0 pisces

1982 May 04 12:27 0 aries

1982 May 30 21:02 0 taurus

1982 Jun 25 12:13 0 gemini

1982 Jul 20 16:21 0 cancer

1982 Aug 14 11:09 0 leo

1982 Sep 07 21:38 0 virgo

1982 Oct 02 01:32 0 libra

1982 Oct 26 01:19 0 scorpio

1982 Nov 18 23:07 0 sagittarius

1982 Dec 12 20:20 0 capricorn

1983 Jan 05 17:58 0 aquarius

1983 Jan 29 17:31 0 pisces

1983 Feb 22 21:35 0 aries

1983 Mar 19 09:51 0 taurus

1983 Apr 13 11:26 0 gemini

1983 May 09 10:56 0 cancer

1983 Jun 06 06:04 0 leo

1983 Jul 10 05:25 0 virgo

1983 Aug 27 11:44 30 leo

1983 Oct 05 19:35 0 virgo

1983 Nov 09 10:52 0 libra

1983 Dec 06 16:15 0 scorpio

1984 Jan 01 02:00 0 sagittarius

1984 Jan 25 18:51 0 capricorn

1984 Feb 19 04:53 0 aquarius

1984 Mar 14 12:35 0 pisces

1984 Apr 07 20:13 0 aries

1984 May 02 04:53 0 taurus

1984 May 26 14:40 0 gemini

1984 Jun 20 00:48 0 cancer

1984 Jul 14 10:30 0 leo

1984 Aug 07 19:40 0 virgo

1984 Sep 01 05:07 0 libra

1984 Sep 25 16:05 0 scorpio

1984 Oct 20 05:45 0 sagittarius

1984 Nov 13 23:54 0 capricorn

1984 Dec 09 03:26 0 aquarius

1985 Jan 04 06:23 0 pisces

1985 Feb 02 08:29 0 aries

1985 Jun 06 08:53 0 taurus

1985 Jul 06 08:01 0 gemini

1985 Aug 02 09:10 0 cancer

1985 Aug 28 03:39 0 leo

1985 Sep 22 02:53 0 virgo

1985 Oct 16 13:04 0 libra

1985 Nov 09 15:08 0 scorpio

1985 Dec 03 13:00 0 sagittarius

1985 Dec 27 09:17 0 capricorn

1986 Jan 20 05:36 0 aquarius

1986 Feb 13 03:11 0 pisces

1986 Mar 09 03:32 0 aries

1986 Apr 02 08:19 0 taurus

1986 Apr 26 19:10 0 gemini

1986 May 21 13:46 0 cancer

1986 Jun 15 18:52 0 leo

1986 Jul 11 16:23 0 virgo

1986 Aug 07 20:46 0 libra

1986 Sep 07 10:15 0 scorpio

1987 Jan 07 10:20 0 sagittarius

1987 Feb 05 03:03 0 capricorn

1987 Mar 03 07:55 0 aquarius

1987 Mar 28 16:20 0 pisces

1987 Apr 22 16:07 0 aries

1987 May 17 11:56 0 taurus

1987 Jun 11 05:15 0 gemini

1987 Jul 05 19:50 0 cancer

1987 Jul 30 06:49 0 leo

1987 Aug 23 14:00 0 virgo

1987 Sep 16 18:12 0 libra

1987 Oct 10 20:49 0 scorpio

1987 Nov 03 23:04 0 sagittarius

1987 Nov 28 01:51 0 capricorn

1987 Dec 22 06:29 0 aquarius

1988 Jan 15 16:04 0 pisces

1988 Feb 09 13:04 0 aries

1988 Mar 06 10:21 0 taurus

1988 Apr 03 17:07 0 gemini

1988 May 17 16:27 0 cancer

1988 May 27 07:36 30 gemini

1988 Aug 06 23:24 0 cancer

1988 Sep 07 11:37 0 leo

1988 Oct 04 13:15 0 virgo

1988 Oct 29 23:20 0 libra

1988 Nov 23 13:34 0 scorpio

1988 Dec 17 17:56 0 sagittarius

1989 Jan 10 18:08 0 capricorn

1989 Feb 03 17:15 0 aquarius

1989 Feb 27 16:59 0 pisces

1989 Mar 23 18:32 0 aries

1989 Apr 16 22:52 0 taurus

1989 May 11 06:28 0 gemini

1989 Jun 04 17:17 0 cancer

1989 Jun 29 07:21 0 leo

1989 Jul 24 01:31 0 virgo

1989 Aug 18 01:58 0 libra

1989 Sep 12 12:22 0 scorpio

1989 Oct 08 16:00 0 sagittarius

1989 Nov 05 10:13 0 capricorn

1989 Dec 10 04:54 0 aquarius

 

1990 Jan 16 15:24 30 capricorn

1990 Mar 03 17:52 0 aquarius

1990 Apr 06 09:13 0 pisces

1990 May 04 03:52 0 aries

1990 May 30 10:13 0 taurus

1990 Jun 25 00:14 0 gemini

1990 Jul 20 03:41 0 cancer

1990 Aug 13 22:05 0 leo

1990 Sep 07 08:21 0 virgo

1990 Oct 01 12:13 0 libra

1990 Oct 25 12:03 0 scorpio

1990 Nov 18 09:58 0 sagittarius

1990 Dec 12 07:18 0 capricorn

1991 Jan 05 05:03 0 aquarius

1991 Jan 29 04:44 0 pisces

1991 Feb 22 09:02 0 aries

1991 Mar 18 21:45 0 taurus

1991 Apr 13 00:10 0 gemini

1991 May 09 01:28 0 cancer

1991 Jun 06 01:16 0 leo

1991 Jul 11 05:06 0 virgo

1991 Aug 21 15:06 30 leo

1991 Oct 06 21:15 0 virgo

1991 Nov 09 06:37 0 libra

1991 Dec 06 07:21 0 scorpio

1991 Dec 31 15:19 0 sagittarius

1992 Jan 25 07:14 0 capricorn

1992 Feb 18 16:40 0 aquarius

1992 Mar 13 23:57 0 pisces

1992 Apr 07 07:16 0 aries

1992 May 01 15:41 0 taurus

1992 May 26 01:18 0 gemini

1992 Jun 19 11:22 0 cancer

1992 Jul 13 21:07 0 leo

1992 Aug 07 06:26 0 virgo

1992 Aug 31 16:09 0 libra

1992 Sep 25 03:31 0 scorpio

1992 Oct 19 17:47 0 sagittarius

1992 Nov 13 12:48 0 capricorn

1992 Dec 08 17:49 0 aquarius

1993 Jan 03 23:54 0 pisces

1993 Feb 02 12:37 0 aries

1993 Jun 06 10:03 0 taurus

1993 Jul 06 00:21 0 gemini

1993 Aug 01 22:38 0 cancer

1993 Aug 27 15:48 0 leo

1993 Sep 21 14:22 0 virgo

1993 Oct 16 00:13 0 libra

1993 Nov 09 02:07 0 scorpio

1993 Dec 02 23:54 0 sagittarius

1993 Dec 26 20:09 0 capricorn

1994 Jan 19 16:28 0 aquarius

1994 Feb 12 14:04 0 pisces

1994 Mar 08 14:28 0 aries

1994 Apr 01 19:20 0 taurus

1994 Apr 26 06:24 0 gemini

1994 May 21 01:26 0 cancer

1994 Jun 15 07:23 0 leo

1994 Jul 11 06:33 0 virgo

1994 Aug 07 14:36 0 libra

1994 Sep 07 17:12 0 scorpio

1995 Jan 07 12:07 0 sagittarius

1995 Feb 04 20:12 0 capricorn

1995 Mar 02 22:10 0 aquarius

1995 Mar 28 05:10 0 pisces

1995 Apr 22 04:07 0 aries

1995 May 16 23:22 0 taurus

1995 Jun 10 16:18 0 gemini

1995 Jul 05 06:39 0 cancer

1995 Jul 29 17:32 0 leo

1995 Aug 23 00:43 0 virgo

1995 Sep 16 05:01 0 libra

1995 Oct 10 07:48 0 scorpio

1995 Nov 03 10:18 0 sagittarius

1995 Nov 27 13:23 0 capricorn

1995 Dec 21 18:23 0 aquarius

1996 Jan 15 04:30 0 pisces

1996 Feb 09 02:30 0 aries

1996 Mar 06 02:01 0 taurus

1996 Apr 03 15:26 0 gemini

1996 Aug 07 06:15 0 cancer

1996 Sep 07 05:07 0 leo

1996 Oct 04 03:22 0 virgo

1996 Oct 29 12:02 0 libra

1996 Nov 23 01:34 0 scorpio

1996 Dec 17 05:34 0 sagittarius

1997 Jan 10 05:32 0 capricorn

1997 Feb 03 04:28 0 aquarius

1997 Feb 27 04:01 0 pisces

1997 Mar 23 05:26 0 aries

1997 Apr 16 09:43 0 taurus

1997 May 10 17:20 0 gemini

1997 Jun 04 04:18 0 cancer

1997 Jun 28 18:38 0 leo

1997 Jul 23 13:16 0 virgo

1997 Aug 17 14:31 0 libra

1997 Sep 12 02:17 0 scorpio

1997 Oct 08 08:25 0 sagittarius

1997 Nov 05 08:50 0 capricorn

1997 Dec 12 04:39 0 aquarius

1998 Jan 09 21:04 30 capricorn

1998 Mar 04 16:14 0 aquarius

1998 Apr 06 05:38 0 pisces

1998 May 03 19:16 0 aries

1998 May 29 23:32 0 taurus

1998 Jun 24 12:27 0 gemini

1998 Jul 19 15:17 0 cancer

1998 Aug 13 09:19 0 leo

1998 Sep 06 19:24 0 virgo

1998 Sep 30 23:13 0 libra

1998 Oct 24 23:06 0 scorpio

1998 Nov 17 21:06 0 sagittarius

1998 Dec 11 18:33 0 capricorn

1999 Jan 04 16:25 0 aquarius

1999 Jan 28 16:17 0 pisces

1999 Feb 21 20:49 0 aries

1999 Mar 18 09:59 0 taurus

1999 Apr 12 13:17 0 gemini

1999 May 08 16:29 0 cancer

1999 Jun 05 21:25 0 leo

1999 Jul 12 15:18 0 virgo

1999 Aug 15 14:12 30 leo

1999 Oct 07 16:51 0 virgo

1999 Nov 09 02:19 0 libra

1999 Dec 05 22:41 0 scorpio

1999 Dec 31 04:54 0 sagittarius

 

2000 Jan 24 19:52 0 capricorn

2000 Feb 18 04:43 0 aquarius

2000 Mar 13 11:36 0 pisces

2000 Apr 06 18:37 0 aries

2000 May 01 02:49 0 taurus

2000 May 25 12:15 0 gemini

2000 Jun 18 22:15 0 cancer

2000 Jul 13 08:02 0 leo

2000 Aug 06 17:32 0 virgo

2000 Aug 31 03:35 0 libra

2000 Sep 24 15:26 0 scorpio

2000 Oct 19 06:18 0 sagittarius

2000 Nov 13 02:14 0 capricorn

2000 Dec 08 08:48 0 aquarius

2001 Jan 03 18:14 0 pisces

2001 Feb 02 19:14 0 aries

2001 Jun 06 10:25 0 taurus

2001 Jul 05 16:44 0 gemini

2001 Aug 01 12:18 0 cancer

2001 Aug 27 04:12 0 leo

2001 Sep 21 02:09 0 virgo

2001 Oct 15 11:42 0 libra

2001 Nov 08 13:28 0 scorpio

2001 Dec 02 11:11 0 sagittarius

2001 Dec 26 07:25 0 capricorn

2002 Jan 19 03:42 0 aquarius

2002 Feb 12 01:18 0 pisces

2002 Mar 08 01:42 0 aries

2002 Apr 01 06:39 0 taurus

2002 Apr 25 17:57 0 gemini

2002 May 20 13:27 0 cancer

2002 Jun 14 20:16 0 leo

2002 Jul 10 21:09 0 virgo

2002 Aug 07 09:09 0 libra

2002 Sep 08 03:05 0 scorpio

2003 Jan 07 13:07 0 sagittarius

2003 Feb 04 13:27 0 capricorn

2003 Mar 02 12:40 0 aquarius

2003 Mar 27 18:14 0 pisces

2003 Apr 21 16:18 0 aries

2003 May 16 10:58 0 taurus

2003 Jun 10 03:32 0 gemini

2003 Jul 04 17:39 0 cancer

2003 Jul 29 04:25 0 leo

2003 Aug 22 11:36 0 virgo

2003 Sep 15 15:58 0 libra

2003 Oct 09 18:56 0 scorpio

2003 Nov 02 21:42 0 sagittarius

2003 Nov 27 01:07 0 capricorn

2003 Dec 21 06:32 0 aquarius

2004 Jan 14 17:16 0 pisces

2004 Feb 08 16:20 0 aries

2004 Mar 05 18:12 0 taurus

2004 Apr 03 14:57 0 gemini

2004 Aug 07 11:02 0 cancer

2004 Sep 06 22:16 0 leo

2004 Oct 03 17:20 0 virgo

2004 Oct 29 00:39 0 libra

2004 Nov 22 13:31 0 scorpio

2004 Dec 16 17:10 0 sagittarius

2005 Jan 09 16:56 0 capricorn

2005 Feb 02 15:42 0 aquarius

2005 Feb 26 15:07 0 pisces

2005 Mar 22 16:25 0 aries

2005 Apr 15 20:37 0 taurus

2005 May 10 04:14 0 gemini

2005 Jun 03 15:18 0 cancer

2005 Jun 28 05:53 0 leo

2005 Jul 23 01:01 0 virgo

2005 Aug 17 03:05 0 libra

2005 Sep 11 16:14 0 scorpio

2005 Oct 08 01:00 0 sagittarius

2005 Nov 05 08:10 0 capricorn

2005 Dec 15 15:58 0 aquarius

2006 Jan 01 20:18 30 capricorn

2006 Mar 05 08:39 0 aquarius

2006 Apr 06 01:21 0 pisces

2006 May 03 10:25 0 aries

2006 May 29 12:41 0 taurus

2006 Jun 24 00:31 0 gemini

2006 Jul 19 02:41 0 cancer

2006 Aug 12 20:21 0 leo

2006 Sep 06 06:15 0 virgo

2006 Sep 30 10:02 0 libra

2006 Oct 24 09:58 0 scorpio

2006 Nov 17 08:02 0 sagittarius

2006 Dec 11 05:33 0 capricorn

2007 Jan 04 03:31 0 aquarius

2007 Jan 28 03:32 0 pisces

2007 Feb 21 08:21 0 aries

2007 Mar 17 22:00 0 taurus

2007 Apr 12 02:15 0 gemini

2007 May 08 07:28 0 cancer

2007 Jun 05 17:59 0 leo

2007 Jul 14 18:24 0 virgo

2007 Aug 09 01:10 30 leo

2007 Oct 08 06:53 0 virgo

2007 Nov 08 21:05 0 libra

2007 Dec 05 13:29 0 scorpio

2007 Dec 30 18:02 0 sagittarius

2008 Jan 24 08:06 0 capricorn

2008 Feb 17 16:22 0 aquarius

2008 Mar 12 22:51 0 pisces

2008 Apr 06 05:35 0 aries

2008 Apr 30 13:34 0 taurus

2008 May 24 22:52 0 gemini

2008 Jun 18 08:48 0 cancer

2008 Jul 12 18:39 0 leo

2008 Aug 06 04:20 0 virgo

2008 Aug 30 14:41 0 libra

2008 Sep 24 02:59 0 scorpio

2008 Oct 18 18:31 0 sagittarius

2008 Nov 12 15:25 0 capricorn

2008 Dec 07 23:37 0 aquarius

2009 Jan 03 12:35 0 pisces

2009 Feb 03 03:41 0 aries

2009 Apr 11 12:47 30 pisces

2009 Apr 24 07:19 0 aries

2009 Jun 06 09:07 0 taurus

2009 Jul 05 08:23 0 gemini

2009 Aug 01 01:28 0 cancer

2009 Aug 26 16:11 0 leo

2009 Sep 20 13:32 0 virgo

2009 Oct 14 22:46 0 libra

2009 Nov 08 00:23 0 scorpio

2009 Dec 01 22:04 0 sagittarius

2009 Dec 25 18:17 0 capricorn

 

2010 Jan 18 14:35 0 aquarius

2010 Feb 11 12:10 0 pisces

2010 Mar 07 12:33 0 aries

2010 Mar 31 17:35 0 taurus

2010 Apr 25 05:05 0 gemini

2010 May 20 01:05 0 cancer

2010 Jun 14 08:50 0 leo

2010 Jul 10 11:31 0 virgo

2010 Aug 07 03:47 0 libra

2010 Sep 08 15:44 0 scorpio

2010 Nov 08 03:06 30 libra

2010 Nov 30 00:33 0 scorpio

2011 Jan 07 12:30 0 sagittarius

2011 Feb 04 05:58 0 capricorn

2011 Mar 02 02:39 0 aquarius

2011 Mar 27 06:53 0 pisces

2011 Apr 21 04:06 0 aries

2011 May 15 22:12 0 taurus

2011 Jun 09 14:23 0 gemini

2011 Jul 04 04:17 0 cancer

2011 Jul 28 14:59 0 leo

2011 Aug 21 22:11 0 virgo

2011 Sep 15 02:40 0 libra

2011 Oct 09 05:50 0 scorpio

2011 Nov 02 08:51 0 sagittarius

2011 Nov 26 12:36 0 capricorn

2011 Dec 20 18:26 0 aquarius

 

REHBERİN KULLANIMI

Koç – Aries

Boğa – Taurus

İkizler – Gemini

Yengeç – Cancer

Aslan – Leo

Başak – Virgo

Terazi – Libra

Akrep – Scorpio

Yay – Sagittarius

Oğlak – Capricorn

Kova – Aquarius

Balık -Pisces

 

Listede aylar kısatma:

Jan: ocak

Feb : şubat

Mar : Mart

Apr : Nisan

May : Mayıs

Jun : Haziran

Jul : Temmuz

Aug : ağustos

Sep : Eylül

Oct : Ekim

Nov :Kasım

Dec :Aralık

 

Önce doğduğunuz yılı bulun. Daha sonra ingilizce ayların kısaltmalarına bakarak doğduğunuz tarihin yer aldığı sütünü bulun. Örneğin 20 mart 1978 senesinde doğmuşsanız

1978 Mar 09 16:29 0 aries

1978 Apr 02 21:14 0 taurus

satılarını bulacaksınız. Venüs 9 mart da saat 16:29 da koç burcuna girmiş ve 2 nisan saat 21:14 e kadar koç burcunda kalmış 2 nisanda 21:14 ise boğa burcuna girmiş yanı sizin venüs burcunuz koç demektir. Bu şekilde saatlerine de dikkat ederek venüs burcunuzu bulabilirsiniz. Yukarıdaki örnekte kişi 9 mart saat 16:00 da doğmuş olsaydı venüs burcu koçtan bir önceki burç olan balık olacaktı ve listede bir önceki satıra bakacaktı.

Yukarıdaki yazımı herkesin faydalanması için elimden geldiği kadar açık yazdım..Yazıyı elimden geldiği kadar açık yazdığım için kolaylıkla anlayabileceğinizi ve uygulayabileceğinizi düşünüyorum.

Sevgiyle kalın.

Berna Ozcan Demir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...