Jump to content

Rızık ve kısmet için vefk


Misafir
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Bu vefki ramazan ayının ilk cumasında,sabah güneşin ilk ışıklarında çizgisiz bir kağıdın ön yüzüne harf bölümün,kağıdın arka kısmında rakam bölümünün vefklerini çiziniz.

 

Ardından 797 kere YA FETAH,YA REZAK zikrini içten bir şekilde VEFKE okuyunuz.Zikir bitiminde bereket ve kısmet ile alaklı dileğinizi ALLAH cc dileyin.

 

bir tavsiyem var.içten 21 gün aynı zikirleri vefke karşı okuyup allahtan kısmetiniz ve rızkınız açılmasını dilerseniz,kısa sürede size rızık ve kısmet kapısı açılır.vefkin asılı olduğu yerde müşteri ve rızık artar,kısmetide açılır.bekar kızlarada üzerine bu vefki alırsalar eyer,kısmetleri mutlaka açılacaktır.yeterki evlenmesine bir engel ,sorun olmasın..

rızık.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok güzel bir soru.vefkin karelerini yukarıdan aşağı çiziniz.Bu çizimin anlamı ulviyeti yukarıdan aşağıya indirmektir.harfler kısmı ise sağdan sola ilk kuturdan başlayarak bütün kutuları doldurunuz.diğer bir tavsiyem.misk ve zahferan karışımı,birde bu karışıma anber macunu veya anber miski karıştırmanız olacaktır.

 

Okuma kısmı ise,tıransa girecek şekilde beden ve ruhunuzu adamanızla etki ortaya çıkar.VEFKİ üçken şekilde sarınız;asacağınız yerde vefk uç tarafı yukarı baksın.ALLAH cc sizleri ve beni bu hayırlı günde dualarımızı kabul etmesi dileğindeyim.AMİN

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sıkıntısı ve sorunları olan arkadaşlarım bana özelden ulaşsınlar..Katiyet karşılık beklemeden onlara gereken yardım ve bilgileri vereceğimden kuşkuları olmasın.Bu hayırlı günde bana dua ederseniz, benim için yeter fazla bile. ALLAH CC herkesin yolunu açık etmesi dileğindeyim.sevgiyle,amin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğadaki gezegen vs ile uyumlu çalışan vefkler bunlardır.Vefkimiz matematik içerdiği için,vefk için zaman mekan çok önemli oluyor.Bu yüzden kısmeti kapalı olan arkadaşlar ,ALLAH cc ye içten bir şekilde dileğini sunmalı. Düzensiz ve bilgisizce hazırlanmış duaların yansımasıda bir o şekil olur.Bu yüzden bir çok bilgin havas klitaplarında VEFK VE TILSIM tertiplemişlerdir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...