Jump to content

Kulağa Kaçan Sinekten Nasıl Kurtulursunuz


Guest nnic

Önerilen Mesajlar

Pikniktesiniz yada çayırlık bir yerde veyahut serada.Birden kulağınızda bir uğultu ,vızırtı.Aman yarabbi sese bakılırsa büyükçe bir şey zanneder ve panik yaparsınız.Sanki o şey beyninize doğru ilerlemekte ve çıkan sese bakılırsa büyükçe bir şey sanırsınız..

No problem..

 

Kulağınıza kaçan küçük bir sinektir. Çözümü çok basit..

Kulağınız üstüne yatın ve bir damla zeytin yağı damlatın..Zeytin yağı onu hareketsiz kılacak,elini kolunu bağlayacak ve dışarı alacaktır..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
ne kulağıma sinek kaçsın... nede ben böyle bir işleme ihtiyaç duyayım :no:

Benim kaçtı:) çok zor bir durum ve sevgili salihin dediği gibi nemrut gibi oluyorsun.bir uğultu sanki koca bir şey beyninize ilerliyor:)

Bir yaşlı teyze söylemişti bunu ve gerçekten süper bir pratik bilgi..

Burun içinde uygulanır.Zeytin yağı onu etkisiz hale getirir..

Ama kesinlikle SHELLTOX sıkmayın:)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Benim kaçtı:) çok zor bir durum ve sevgili salihin dediği gibi nemrut gibi oluyorsun.bir uğultu sanki koca bir şey beyninize ilerliyor:)

Bir yaşlı teyze söylemişti bunu ve gerçekten süper bir pratik bilgi..

Burun içinde uygulanır.Zeytin yağı onu etkisiz hale getirir..

Ama kesinlikle SHELLTOX sıkmayın:)

 

shelltox sıkan biride olmuştur şimdi senin çevrende :)

sen bu yolla kurtulmuşsun sanırım

bidaha olmaz inş :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

YER : Kayseri

Siz hiç karanlıkta iyi göremediğiniz için yakıt deposunun, tam dolup dolmadığını çakmak yakarak kontrol etme cesaretini kendinizde buldunuz mu ?

Kayseri şehirler arası otobüs terminalinde 38 AS 991 plakalı yolcu otobüsüne mazot alan muavin Z. T. Deponun tam dolup dolmadığından emin olmak için çakmak çakarak kontrol etmek ister. Sonuç; Buharlaşan mazotun parlaması ve muavinin yanık tedavisi için hasta haneye kaldırılması.

 

YER : Diyarbakır

 

Lunaparkta gece bekçisi iki kafadar (zincirlerin ucuna bağlanmış salıncaklardan oluşan) uçan sandalyelere biner ve mekanizmayı çalıştırırlar. Ancak sandalyelerin merkezkaç kuvveti ile dönerek açılmasından dolayı durdurmak için şaltere ulaşamazlar ve sabaha kadar kimseye seslerini duyuramazlar... Bu bekçilerden biri hayatini kaybetmiş, diğeri ise gördüğü uzun tedavilere rağmen eski sağlığına kavuşamamıştır.

 

 

YER : Karabük

 

Siz demir çelik haddehanesinde çalışan bir isçinin, sigarasını yakmak için 600 tonluk preslerin arasından emekleyerek geçtigini ve 2.450 santigrad derce deki fırına ulaşmaya çalışırken son sigarasını yaktığını duydunuz mu?

 

 

YER : Giresun

 

Siz hiç birisinin, diş ağrısından kurtulmak için çenesine kursun sıktığını ve beynini dağıttığını duydunuzdu?.

 

YER : İstanbul, Sultan beyli

 

Yuttuğu sineği öldürmek için ağzına Shelltox sıkıp, zehirlenerek kendiside ölen zamane uyanığını .....

YER : Erzurum

 

Birçok ülkede insanlar berbere gidip tas olurlar, ama hiçbir berber, masaj amacıyla müşterisinin kafasını sağa sola çevirirken boynunu kırmaz.

 

YER : Bozcaada

 

Bankamatikten para çekerken başka bir ülkede elektrik çapmasından ölmezsiniz. Türkiye'de ölürsünüz.

 

YER : Adapazarı

 

Siz hiç arabası ile yolda giderken radyoda duyduğu göbek havasıyla coşup, göbek atmak için aracını kenara çeken ve otoyolda göbek atarken arkadan gelen aracın altında kalıp ölen duydunuzdu. Söz konusu olay TEM otoyolu Sapanca mevkiinde cereyan etmiştir.

 

YER : Konya

 

Ayni işyerinde, biri gündüz biri gece vardiyasında çalışan ve ikisi de isine motosiklet ile giden baba-ogulun, yolda karsılaşmaları normaldir, ama birbirlerine selam vermek için ellerini sallarken, kaza yapıp ölmesi sadece bizde vaka-i adliyedendir.

 

YER : İstanbul, Ayazaga

 

Gelişmiş ülkelerde, çalışan isçiler, üstlerindeki imalat artıklarını temizlemek için, birbirlerine kompresörle hava tutmazlar. Tutsalar bile,biri, saka yapmak için kompresörü diğerinin poposuna dürtmez. Dürtse bile,diğeri "Ulan saka öyle yapılmaz böyle yapılır" diye elindeki kompresörü sakacı arkadaşının poposuna dayamaz ve bağırsaklarını basınçtan patlatarak öldürmez.

 

YER : Kocaeli, Dilovasi

 

Hangi ülkede bir gemi mühendisi, kontrol etmek için gemi kazanına girdiğinde, biri başkası gelip kazan kapısını kapatır ve kazanı ateşleyip ............

 

YER : Rize

 

Hangi ülkede; elektrik direğine yaslanıp, ayakkabısına giren tası çıkarmak için ayakkabısını silkeleyen birisi, yoldan geçen bir başkası tarafından (cereyana kapıldığı zannedilerek, kurtarmak amacıyla temas etmeden) kürekle vurularak kurtarılmaya çalışılır?

 

YER : Trabzon

 

Siz hiç başka bir ülkede, bir insanin, tuttuğu futbol takımının maçı,ya da siyasî partinin seçimi kazanıp kazanmayacağı hakkında bir "uzvu" üzerine iddiaya girdiğini, "eğer kazanamazsak, ben de bunu keserim" dediğini, iddiayı kaybedince Besmele ile abdest alıp, iki rekat namaz kıldıktan sonra "onu" kestiği ve kan kaybından öldüğünü duydunuzdu

alıntı.............

 

Yurdum insanı ben yinede uyarayım dedim:)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...