Jump to content

Rızık ve Bereket ile Korunma..


Misafir
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

forumda herkese uygun bir dua tertibi ayarladım.bu paylaşımımda psikolojik etkiler ile spirütüel etkileri bir arada tutmaya çalıştım.allaha and içerim ki allahı hisederek,ve düşünceni ona yönelterek bunları uygularsan.ve hayatını oturarak değilde çalışmaya yönlendirmeye adapte edersen.allah mutlaka bereketini üzerine yolayacaktır.

 

İlkin Sesiz bir yerde yıldız tuşuna benzer "*" altı çizgi çiziniz.çizgilerin uzunluğu 5 metre olsun.X şekilindeki yatay çizgilerden hariç ortadaki çizgi (I) kıbleye baksın.Ardından saat yönüne doğru 3.metre çapında bir daire .haliyle altı çizgi hatlarınızın koları daireden dışarı taşmış olacaktır.Sakın daireyi dıştan çizip içeri geçmeyin.siz iç taraftayken çizmelisiniz.sonra iki rekat hacet namazı kılın ve kıbleye doğru bakan çizginin üstünden 10.adım yürüyerek daireden dışarı çıkın.dairenin dış tarafında 100 kez, bu iki yakrmayı ALLAH cc dua ediniz.Cebrailin hz muhhamade önerdiği Dua'nın biri budur.

rızık ve belaya karşı okunacak dua..jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

son kısımdaki

 

la ilahe illalahul melequl hakqıl mübiyn... tam olarak böyle okuyabiliriz sanırım...

latin harfleri ile böyle ifade ettim

Latin harfler ve arapça harfler arasında 5 ile 6 tı harf titreşim farkı vardır.okurken orjinal harf titreşimi yok oluyor.Onun için arapçasınıda paylaşıyorum.

 

--- Sonraki mesaj ---

 

abi olucaktı galiba

 

 

Dikkat!Melikul haqqul mübin gerçek okunuşudur.türkçede "Q"harfi olmadığı için,bizde "K" kulanıyoruz.Hakkul kelimesindeki "H" HARFİDE GIRTLAKTAN OKUMALIYIZ.Yinde arapçasını yazıp ,siznde arapça okumanızı tavsiye ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...