Jump to content

Elveda Herşeyim Pardon Hiçbirşeyim..


cadı_kız
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Senden sevginden başka hiçbirşey istemeyen ben virgs-1.gifşimdi hayatımdan ve kalbimden gitmeni istiyorum..Sanki duyar gibiyim benmi girdim sanki o yüreğe deyişini...Haklısın sen benim sevdiğim gibi sevemezsin sevemedinde..İşte şimdi bende de sana verecek sevgi kalmadı harcadın tükettin..Yok ettin bendeki sevgini yerini değerini..

 

aBelkide ben seni çok abarttım büyüttüm gönlümde.Senin için candan geçen bu kadar seven bu yüreğe bu sevgisizlik neden ..Senin bu sevgi karşısında karşılıksız kalman benide sen gibi yaptı sonunda...Sana sen gibi davranıp sen olmak gerekli aslında anlayabilmen için..Sevgiden yoksun bir yüreği ne diye sevgi selinde boğmak istiyordum anlamıyorum.Hala ne diye sana yazıyorum ne diye belki okurda değişir diye umutlanıyorum sankii..Ne farkedecekki değilmi ben değiştiremedikten sonra yazdığım satırlarmı sevgiyle çarptıracak o yüreğii işte bir umutt olmaz ya belki..Ama yok asla asla karşıma geçipte tek kelime etme bana ..Yazdığıma bakma NefreT ediyorum senden o yüreğinden...

 

Sana "HerşeyiM " derdim biliyorsun değilmi? ve bu anlayan için çok şeydir 3 hece içinde bir çok şeyi barındırır ..Sen bu kelime bana basit geliyor kullanma derdin..Şimdi daha iyi anlıyorumm.Basit dediğin kelime sende basitleşiyormuş .Doğru kelimeyi doğru yerde kullanmak gerekiyormuş .Ben kelimeyi doğru kullandımdaa kişi yanlıştı...

 

Sende "Canımsın " derdin bende buna gülüyorum şimdilerde nede hoşuma gideerdi benliğimi unuttururdu ..Dilde söylemek kolaymışş " CANDA CAN OLAMADIKTAN SONRA " telafuz etmesi kolay ..Sen canımı aldın beni benden ettin bee ne canından bahsediyorsun ..Sana olan sevgim Nefrete dönüştü .Bak sana tatlı sözler söyleyen ben şimdi neler yazıyorum değilmi inanmıyorsun belkide dedimya sana sen gibi olmak gerek..Hoşuna gidiyormu yoksa canınmı yanıyorr gerçi sen candan ne anlarsın can yanması nedir bilmezsinki..

 

Herşeyim'din HİÇBİRŞEYİMSİN ...Beni bu hale sen getirdin övün eyy zalim övünn işte bu senin eserin ..Sen sevmeye değmezmişsin senin için harcanan zamanada virgs-1.gifkurulan hayallerede yazık...Ama geç sayılmaz senden ve zehirli yüreğinden kurtuluyorum artık .Kestim sana bağlanan damarları zehirleyemeyeceksin daha fazla yüreğimi benzetemeyeceksin zehirli sarmaşıklara..

 

Elvedaa "Herşeyim "Pardon "Hiçbirşeyim"...Bundan gayri Nefretimsin..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...