Jump to content

Hırsız ve gaspçılara karşı bir yöntem.


Misafir

Önerilen Mesajlar

Hakınmı çalındı? hırsızlıkmı oldu? yoksa aileni gaspmı ettiler.yada mafya haracınımı yiyor?. göze göz, dişe diş bir adalet var hem bu dünyada ,hemde ahirette...çünkü tekamülerimiz gereği her şeyin bir bedeli vardır,bu bedelleri ödemeden tekamül yerini bulmaz.

Uygulama:Ramazan ayın son cumartesi günü saat 00.03 te karanlık ve ışık almayn bir odada,3. adet siyah mum yak.aynı gün siyah bir tavuktan aldığın yumurtanın sivri tarafını ,siyah bir çivile del.

 

yumurtanın içini iyice boşalt ve temizle. önce siyah bir kağıda kırmızı kalemle aşağıdaki ayetleri yaz.

 

Yazdıklarını yumurtanın içine koymadan 70 defa üzerine tek nefeste okuyup "huuuu" diye üfleher okumada hırsız belli ise adı ve anasın adı zikredilir.hırzız ve gaspçı belli değilse,çalan veya gaspçının çaldığı şeyin yeni sahibi olduğu mal aracılığı ile niyet irtibatı kurularak okunur.örnek:bu malımı çalan her kimse onun idararını ve uykusunu bağlıyorum şeklinde okunur.ve üfleme yapılır.

 

işlem bittikten sonra ,kağıt yumurtanın içine katılır ve üzerine ardıç sakızı,yada bal mumu ile kapatılır.sonra çalınan eşya veya gasp edilen muhite yakın bir yerde yumurtayı gömünüz.böylece haksızlık veya gasp ile mal çalanın uykusu ve idararı bağlanmış olur.okunacak ve yazılacak dua budur

hırsıza KARŞI.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...