Jump to content

Enerji Arttırma Tekniği


Guest natilyus81
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Elektrokineziyede biraz yatkınsanız bu teknik tam size göre!

 

 

 

Ellerinizi aşağıya doğru sallandırın. Otururken yada ayakteyken farketmez.. Bırakın aşağıya doğru. fakat hiç birşey düşünmeyin yada imaje etmeyin. Bunu başarabilmelisiniz önce. O anda 0 duygu durumunda olduğunuzun bile farkında olmamalısınız...

Vücudunuzda elektriğin toplandığını düşünün. Her yerinizden elektrk geçsin. Kollarınız kasılsın, fakat siz kasmayın. Öyle bir isteyin ki o kendiliğinden kasılsın ve anlayın ki vücudunuzdaki elektrik bunu yapmış olsun. Daha sonra eliniz aşağıdayken topraktan enerji çektiğinizi düşünün.

Yerden birşey yukarı doğru zıplamışta onu tutmuş gibi dursun elleriniz. Zorlayın ve yerden elektriğin çıktığını size geldiğini imaje edin şimdi.

Bakın nası enerji doluyosunuz... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki enerjiyi arttırdıktan sonra ne olcak ?

 

Ne Faydası var bize ?

 

 

Elektrik zamlarının hat safhaya vardığı bu günlerde sorduğun soruya bak.

 

Şaka bir yana böyle bir uygulama gereksiz insan vücudu zaten dünya yüzeyinde en yüksek enerjiyi üreten canlı. Bence en önemli olan nokta enerjiyi yüklemek değil. Boşaltmamak. Bu da nasıl olur bakınız dini kurallara.

 

Karşı cinse bakmamak ( istek ile ), Vucuttan çıkan şeylerde sol el girenlerde sağ el kullanmak. Su içerken sol eli kafanın üstüne koymak. Dedikodu yapmamak. Öfkelenmemek. Doğayı seyretmek ( Güzele bakmak sevaptır denen bu kadınlar değil :) ). Abdest almak ( negatif enerjiyi uzaklaştırmak ). Oruç tutmak ( İç organların enerji tüketimini azaltıp ruhsal olarak güçlenmek ). vs vs vs

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...