Jump to content

Kıskançlık.....


yavin
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

bir gün sevdiğim

bir başka kadınla konuşuyordu

uzaktan izledim

gülüyordu

gözlerine baktım gizlice

parlıyordu

ölesim geldi

nefesim durası

öldüresim geldi

 

yaklaştım öfkemin sakinliğinde

dinledim

sevdiğim adam

o yamacındaki kadına

beni anlatıyordu.

 

esin aciman

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Kıskançlık Nereye Kadar Normal?..

   Kıskançlık nereye kadar normal?   Doğuştan mı geliyor, sonradan mı gelişiyor? Sonuçları şiddete hatta cinayete kadar varabilen kıskançlık nereye kadar normal, nereden sonra sorunlu bir durum olur? Karşı cinsle ilişkide 'sıfır' kıskançlık mümkün mü?   İlişkilerin en büyük düşmanı olan kıskançlığın davranış bozukluğuna yol açabileceğini söyleyenPsikiyatrist/ Psikoterapist Yrd. Doç. Dr. Rıdvan Üney, "Kıskançlığın nereye kadar normal, nereden sonra sorunlu bir durum olduğunu anlamak gerekir. Kıs

   , Yer: Ruh Sağlığı

  • Kıskançlık Davranış Bozukluğu Olabilir...

   Kıskançlık davranış bozukluğu olabilir   Psikiyatrist/ Psikoterapist Yrd. Doç. Dr. Rıdvan Üney, aşırı kıskançlığın davranış bozukluğuna yol açabileceğini belirtti.   Günümüzde çiftler arasında en büyük sorunlar arasında kıskançlığın yer aldığını ifade eden Yrd. Doç. Dr. Rıdvan Üney, “Kıskançlığın bazen sonuçları şiddete, cinayete kadar varabilmektedir. Kıskançlığın nereye kadar normal, nereden sonra sorunlu bir durum olduğunu anlamak gerekir. Kıskançlık doğuştan gelen bir davranış değildir.

   , Yer: Ruh Sağlığı

  • 'İş'te Kıskançlık Nedenleri...

   'iş'te kıskançlık nedenleri   Kıskançlık insanın doğasında olan bir duygu; azı karar çoğu zarar,özellikle de iş dünyasında Kararında kıskançlık işyerinde motivasyonu artırırken, abartılı kıskançlık sizi kemirip, yok ediyor Aynı şekilde şirkette de verim kaybına, huzursuzluğa neden oluyorÇalışanlara adil davranmamak kıskançlığı körüklüyor İşyerinde en çok yeni gelenleri, bizden daha başarılı olanları, patronla yakın iletişimde olanları kıskanıyoruz   İşyerinde önerdiğiniz fikirler sürekli ele

   , Yer: Kişisel Gelişim

  • Kıskançlık Aşkı Bitirir mi.?

   yorumlarınız..

   , Yer: Estanbul Anketleri

  • Soru: Sizce Kıskançlık Ruhsal Bozukluk mu?

   Neden insanlar birbirlerini kıskanırlar? vede çok zamanda haset ederler,hiç bir zaman anlıyamadığım bir gerçeklilik oldu.sorsanız hiç kıskanmışlardır vede haset etmemişlerdir.evet ne dersiniz bu bir hastalık mı?yoksa yaşamda bir gerçeklilik mi?

   , Yer: Sorular

×
×
 • Yeni Oluştur...