Jump to content

Bunları Biliyormuydunuz? (Mutlaka okumanız tavsiye edilir.)


lunaticman
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

1)Hz.Adem ve onun zamanındaki insanların en az 20m boyunda olduğunu biliyormusunuz?

2)Azrail Aleyhisselam'ın can alışı:

Şöyle söyleyeyim size.İnsanlar ölecekleri zaman Azrail Aleyhisselam canını teslim alacağı kişinin günah ve sevaplarını Kiramen ve Katibin denen yazar meleklere sorarmış.Kiramen ve Katibin birlikte günahkar mı sevapkar mı olduğunu söylermiş.Eğer günahkar olduğu söylenirse Azrail Aleyhisselam çok çirkin ve korkunç bir mahlukat şeklinde görünürmüş.Eline kurbanlık koyunların bacaklarından asılan kancayı alırmış sonra kişinin ağzı bağırmasın diye mühürlenirmiş.Sonra Azrail Aleyhisselam kancayı kişinin göğüs kafesi arasına sokarak ruhunu çıkarırmış.O kişinin canı alınırken bağırışlarını sadece melekler duyarmış.Eğer ki kişi sevapkar ise Azrail Aleyhisselam o kişiye çok güzel bir kişi olarak görünürmüş.Azrail Aleyhisselam elleriyle kişinin gözlerini kapatırmış.Sonra ruhunu acıtmadan farkettirmeden çekip götürürmüş.

 

3)Ümmü-s Sübyan:

Halk arasında Sübyan olarak bilinen rahatsızlık bir Cin'in eseridir. Aslında Tıp harici tüm rahatsızlıklarda Cin ve Peri'lerineseridir diyebiliriz.

Bir kadın rahatsızlığı olan bu durumu meydana getiren Cin'in adı Ümmüs-Sübyan'dır. Kelime manası itibarı ile Sübyan anası yani çocuk anası anlamına gelse de durum bu şekilde değildir. Bu Cin'in çocuğu olmadığından çocuğu olan yada tüm cinsel işlevleri yerinde olan kadınlara musallat olurlar. Tabii bununda bir çok nedeni var. Yani tüm dünya kadınlarına musallat olmuyor.

Neler yapabileceğine gelince öncelikle Adet dönemlerinde çok ağrı verirler. Kadın ağrıdan kendin geçer bazen de yatağa düşer. Her kadında ağrı şiddeti değişik olabilir.

Hamile kalan kadınlarında korkulu rüyası olur. Bebeğin düşmesine sebep olur. Bu olmazsa Bebeğin kırkı çıkana kadar onu öldürür. Genellikle havale yani yüksek ateş sebebi ile öldürür. Buda olmazsa çocuğu yedi yaşına kadar mutlaka öldürür.

Tabii hiç bir önlem alınmazsa...

Çaresi odur ki anne için usulüne uygun bir şekilde bir kaç uygulama yapıla. Anne bunları uygulaya ve üzerinde belli bir zaman süresince Tılsım-Muska taşıya...

Diye yazar eski Havas kitaplarında...

 

4)Cinlerinde peygamberleri olduğunu biliyor muydunuz?

5)Cinlerin insanlardan önce yaratıldığını ve cinlerin mars gibi gezegenlerde görünür şekilde yaşadıklarını biliyor muydunuz?

6)Cinler insanlardan önce yaşarken Allah onlara peygamber göndermiş.İnanmayanlar gezegenleri ile birlikte helak olmuşlar.İnananları ise Allah şu an yaşadığımız gezegene yani dünyaya koymuş.Sonra cinler görünmez olmuşlar.Sonra insanlar yaratılmış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

daha önce duymamıştım sadece Azrail as geliş şekline ait bilgiler hepimizin kafasında vardır ,teşekkürler paylaşım için bir bilgide ben paylaşmak istiyorum

 

şimşek çakması gök gürlemesi kimi zaman yerimizden hoplarız değilmi? bunların bilimsel açıklamaları var fakat asıl olan Rad adında bir melek elinde ateşten uzun bir kamçı ile bulutların gidişat yönlerini takip ediyor , zannediyorum vurduğu zamanda gök gürleme seslerini duyuyoruz, açıklamasında melek ismi geçince daha rahat hissediyorsun çünkü melek günahsız kulların dostu .. bu Aşıkların Nurları adlı kitapta vardır dileyen inceleyebilir ve şöyle devam eder eğer kullar Allaha düzgün kulluk yapsa idiler gece yağmur yağar kimsede bu sesleri işitmezdi tam olarak cümle böyle olmayabilir aklımda kalanı bu sadece

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • Bunları Biliyormuydunuz? (Mutlaka Okumanız Tavsiye Edilir.)

      Bunları Biliyor muydunuz?   Deccal şu an yeryüzünde.Bu dediğim hadislerle açıklanmıştır.Bir gün Temim Ed Dari adında bir müslüman deniz seferine çıkmış.Deniz seferi sırasında fırtına çıkmış.Fırtına yüzünden bir adaya çıkmışlar.Sonra adaya çıkınca Cessase diye bir yaratık gelmiş.Onları manastıra götürmüş.Manastırın içinde Deccal demirlerle bağlanmış. Şu an adanın yerini kimse bulamıyor.   Cessase adlı bir hayvanın yer yüzünde olduğunu ve kıyamete kadar ölmeyeceğini biliyor muydunuz?   Dabb

      , Yer: İslamiyet

×
×
  • Yeni Oluştur...