Jump to content

Aşağı Yukarı Yemişliler


Mira
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Çok Güzel Hareketler Bunlar dizisinde tanıdığımız yüzler şimdi ATV 'nin yeni dizisinde buluşuyor. İlk kez stand up show şeklinde değilde dizide buluşan ekip belli ki gülmekten kırıp geçireceğe benziyor.

 

 

 

 

"Kazma, Kürek; Sevda, Yürek..

 

İstanbul'a hayallerinin peşinden gelip, o hayallerini bir inşaatta inşa etmeye çalışanların hikayesi…

 

BKM Mutfak'ta girdikleri her karakter ile seyircinin sevgisini kazanan, hem ekranda hem tiyatro sahnesinde, hem de rol aldıkları sinema filmlerinde başarılı işlere imza atan isimler, şimdi kendi yazdıkları bir komedi dizisi ile ATV ekranında!Yılmaz Erdoğan'ın öğrencileri, kendi kanatlarıyla uçmak için ayrıldıkları yuvalarına " Aşağı Yukarı Yemişliler" olarak dönüyor!Şahin Irmak, Büşra Pekin, Bülent Emrah Parlak, Murat Eken, Gülhan Tekin ve Burcu Gönder ustaları gibi hem yazıyor hem oynuyorlar.BKM Film yapımı " Aşağı Yukarı Yemişliler" , İstanbul'a hayallerinin peşinden gelip, o hayallerini bir inşaatta inşa etmeye çalışanların hikayesi... Mikail, Sülo, Ali, Serhat, Recep, Emine ve Menekşe'nin hikayesi...İstanbul'da yaşamanın, hayat kurmanın, hele ki daire sahibi olmanın hiç de kolay olmadığının hikayesi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...