Jump to content

Türk Erkeğinin Tercihi


SimqEE

Önerilen Mesajlar

Türk Erkeğinin Tercihi

 

 

images203150x150-1.jpg

 

İnternette yapılan bir anket Türk erkeğinin ’evlenilecek kadın tipini’ ortaya koydu.

 

Yapilan anket sonuçunda Türk erkeklerinin ‘Evlenilecek kadın’ profilini belirledi. İşte 268 bin erkeğin birleştiği ortak paydalar:

 

Bakımlı olmak güzellikten önemli

Erkekler evlenecekleri kadının eğitimli, güzel ve bakımlı olmasının onlar için son derece önemli olduğunu belirtiyorlar.

 

Yalnızlık korkusu

Erkeklerin neden evlenmek istiyorsunuz sorusuna verdikleri yanıt ise istisnasız aynı: “Hayatın geri kalanını biriyle paylaşabilmek ”

 

Zamanla annesine benzeyin!

“İlişkinin ilerleyen dönemlerinde, eş adayınızın annenize ne kadar çok benzediğini fark ederseniz ne düşünürsünüz?” sorusuna ise yüzde 98 bu durumun kendilerini çok mutlu edeceği şeklinde yanıt veriyor!

 

Kendi paranızı kazanın!

Erkeklerin yüzde 76′sı eşinin kendisinden daha çok kazanmasının herhangi bir sorun yaratmayacağını, mühim olanın uyumlu bir beraberlik olduğunu belirtiyor.

 

Onu değiştirmeye çalışmayın

Ankete katılan erkekler, yeni başlayan bir ilişkiden soğumalarına sebep olabilecek 3 temel konuyu aşırı kıskanç olmak, erkeğin arkadaş çevresini çok fazla eleştirmek, kendisini değiştirmeye çalışmak ve ültimatonlar vermek olarak belirtiyorlar.

 

İdeal kadında aranan özellikler

Erkekler bir kadında istedikleri temel özellikleri ise şu şekilde sıralıyorlar: Doğal ama çekici; sıcakkanlı ve sevecen; ilgili ama kıskanç olmayan; bağımsız ama dominant olmayan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...