Jump to content

Yüzük Parmağı Testi


yavin

Önerilen Mesajlar

Yüzük parmağı(güzel bir test)


parmaklaref4ln3wd4-1.jpg

 

Başparmak anne ve babamızı,

İşaret parmağı kardeşlerimizi,

Orta parmak kendimizi,

Dördüncü parmak yani yüzük parmağı eşimizi,

Küçük parmak da çocuklarımızı temsil ediyor...

Peki, eşimizi, başka bir değişle hayatımızın aşkını temsil etmesi için neden dördüncü parmak seçilmiş. Bunu anlamak için ellerimizi kullanarak bir test yapmalıyız. Bu test için ellerimizi resimdeki pozisyondaki gibi birleştirelim.

 

Testin Kuralı:

Ellerimiz bu pozisyondayken uçları birbirine değen parmaklarımızı sırasıyla birbirinden ayıracağız. İki parmağı birinden ayırırken diğer parmaklar birbirinden asla ayrılmayacak...

 

Ayrılan parmakları tekrar birleştirip sonra sıradaki parmakları birbirinden ayıracağız. Orta parmak kendimizi simgelediği için onları ayırmıyoruz.

Bu şekilde yaptığınız zaman dördüncü parmaklar olan yüzük parmaklarının birbirinden ayrılmadığını göreceksiniz.

 

Annemiz, babamız, kardeşlerimiz ve çocuklarımızla hayatın belli bir bölümünden sonra ayrılırız ama hayatımızın gerçek aşkıyla ömrümüzün sonuna kadar beraber kalırız. Dördüncü parmakların ayrılmaması bunu temsil ediyor ve bu sebeple yüzük parmağı oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Annemiz, babamız, kardeşlerimiz ve çocuklarımızla hayatın belli bir bölümünden sonra ayrılırız ama hayatımızın gerçek aşkıyla ömrümüzün sonuna kadar beraber kalırız.

 

Allah c.c. bozmasin gelinlikle geldigimiz eve huzurlu mutlu ve saglikli bir sekilde yasayip vademiz doldugunda kefenimizle cikmayayi nasip etsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...