Jump to content

Aura - Çakra Görüntüleme Sistemi


Mira
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

turuncuaurafotografi-1.jpg

 

Canlı aura görüntüleme ve chakra görüntülü analiz sistemi ile çalışmalar başlamıştır.Sistem alanında dünyadaki en son teknolojidir. Sistem Nedir?

 

Sistemin temel anahtarı kişinin duygusal enerji durumu ile biofeedback verilerinin arasındaki korelasyondur.Biofeedback bilinçsiz fizyolojik parametreleri ölçmek ve görüntülemenin bilimidir.Teknoloji hazırlanırken bazı uzmanların öncülük ettiği çalışmalar temel alınmıştır. Bunlar Dr. Valerie Hunt, Dr. Schwartz'dir. Ayrıca bilimsel genel biofeedback çalışmaları da ciddiyetle takip edilmiştir ve bilimin bu alanından dikkatle faydalanılmıştır.Sistemin oluşturulması için Dr. Richard Johnson, Ph.D, Jerry Burton, Johannes R. Fisslinger gibi bilim adamları çalışmışlardır. Ayrıca sistemin araştırılmasında Kuzey Carolina Üniversitesininde önemli katkıları olmuştur.Sistem biofeedback verilerini herkesin anlayabileceği sadelikte ve basitlikte yorumlamayı ve karışık bilimsel verileri anlaşılabilir hale getirmeyi hedefleyerek oluşturulmuştır. Sistem her bir parametre için renkler, görsel resimler ve imajlar kullanmaktadır. Sistemde sol elin ayasındaki bir kaç farklı noktadan electro-dermal aktivite ve ısı ölçümü yapılmaktadır. Daha sonra elde edilen karmaşık veriler bilgisayar programı ile analiz edilmektedir.Sistem bu analiz sonunda elde ettiği verileri renkler ve imajlar ile açıklamaktadır ancak veriler ve bu verilerin işlenmesinden elde edilen sonuçlar bilimseldir.Sistem Dr.Valerie Hunt ve Thelma Moss'un e 1970'lerde California üniversitesinde yaptıkları bilimsel çalışmaları temel alır.

 

Sistemimizden Faydalanarak Neleri Öğreneceksiniz?

 

-Auranızı canlı olarak bilgisayar ekranından görebileceksiniz.

 

-Chakralarınızın genel sağlıklarını ve durumlarını öğreneceksiniz.

 

- Chakralarınızın o anda % kaç enerji ile çalıştığını öğreneceksiniz.

 

- Auranızın genişliğini ve bunun sağlıklı olup olmadığını öğreneceksiniz.

 

-Stres durumunuzu bilimsel olarak öğreneceksiniz.

 

- Yaşam enerjinizin odağını öğreneceksiniz. ( yaşam enerjinizi % kaç bedensel,% kaç zihinsel ve % kaç ruhsal alanlarda kullandığınızı öğreneceksiniz.

 

- Yin-Yang dengenizin durumunu öğreneceksiniz.

 

Cihazdan faydalanmak uzaktan mümkün değildir. Cihazdan faydalanmak ücretlidir. Sistemden faydalanmak için mail ile başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Bilgi: Reiki seminerlerinde enerji ölçümü bu sistem ile değil, başka bir cihaz ile yapılmaktadır. Görüntülü ve analiz içeren bu sistemden faydalanmak için, özel olarak başvurmanız gereklidir. Sistemin diğer çalışmalarla bir bağlantısı yoktur.

 

saributunbeden-1.jpg

Örnek Sarı Aura

 

chakra-1.jpg

Çakra Analizi Örneği

 

 

 

saura1-1.jpg

 

dır..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...