Jump to content

Imera Reiki


Mira
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Imera Reiki imera_reiki-1.jpg

 

Imera Reiki oldukça güçlü ve üst düzey bir Reiki sistemidir. Bu sistem sadece Usui Reiki, Seichim Reiki veya Karuna Reiki gibi Reiki çeşitlerinin masterlarına öğretilir.Imera Reiki Mısır orijinli bir enerji sistemidir.Imera Reiki,daha çok reiki anlamına gelir. Alıcıya da vericiye de güç veren bir enerjidir.

 

 

Bu enerji çeşidinde semboller yoktur ve uyumlanması çok kolaydır. Ancak enerjiye alışkın olmayan bir insan için bu uyumlama Imera Reiki 'nin güçlü titreşiminden dolayı zorlu bir süreç olacaktır. Bu yüzden sadece masterlara öğretilir ve öğrenenlerde bu sistemin Master'i olurlar. Imera Reiki fiziksel, zihinsel,duygusal ve ruhsal enerji dengesi için kullanılır. Bunun yanı sıra bir diğer özelliği de istenen olumlu amaçlar içinde kullanılabilir olmasıdır. Kişinin dilediği gelecek yada ulaşmak istediği amaçlar için Imera Reiki ile enerji çalışmaları yapılabilir. Bir çok kullanıcı güçlü spritüel bağlantılar deneyimlemiştir. Imera Reiki bir çok yeteneğinizi ortaya çıkartır. Imera Reiki bastırılmış sorunları ortaya çıkartmakta oldukça yeteneklidir.

 

Imera Reiki oldukça etkili bir rahatlıkla ve uzaktan enerji çalışmaları için yoğunlukla kullanılabilir. Imera Reiki ile yakından ve uzaktan enerji verebilirsiniz ve uyumlama süreci de hem yakından hem uzaktan yapilabilir. Oldukça etkili ve güçlü bir sistem olan Imera Reiki anlatmakla anlaşılabilecek bir enerji değildir. Mutlaka onu deneyimlemeli ve etkilerini yaşamalısınız.

 

 

 

 

dır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...