Jump to content

Bebeğin Vücudundaki Kuran Ayetleri!


yeliS

Önerilen Mesajlar

bebekyazi-1.jpg

 

Vücudunda farklı Arapça yazılar çıkan bebek, bilim adamlarını şaşkına çevirdi.

 

Doğduktan iki gün sonra bebeğin vücudunda yazıların ortaya çıkmaya başladığını söyleyen anne ve babası ortaya çıkışında bebeğe oldukça acı veren yazıların kendilerini şok ettiğini açıkladı.

 

 

 

fft16_mf400124Jpeg-1.jpeg

 

Rusya’da bir bebeğin vücudunda Kuran'dan ayetler belirmeye başladı.

 

Rusya'nın Dağıstan Bölgesi Krasno-Oktyabırskoye köyünde doğan Ali isimli bebeğin annesinin bildirdiğine göre, çocuğun vücudundaki ayetlerle ilgili yazılar çocuğun doğuşundan hemen sonra ortaya çıkmaya başladı. Ria Novosti ajansının haberine göre başlangıçta bebeğin vücudunda beliren ufak morluğun geçmesiyle beraber Arapça "Allah" yazısı ortaya çıktı.

 

Başlangıçta çocuktaki bu yazıyı doğuştan ortaya çıkan bir leke şeklinde algılayan aile, daha sonra bu yazıların farklı şekillerde ortaya çıkması ve değişikliğe uğramasıyla beraber bunun sıradan bir şey olmadığını anladılar. Aile başlangıçta bunu kimseye anlatmak ve göstermek istemedi. Ancak, çocuğun vücudunda "Yazılarımı insanlara gösterin" cümlesi belirdikten sonra bunu insanlara göstermeye başladılar. Çocuğun bulunduğu köydeki hemşire Saida Rasulova, böyle bir şeyle ilk defa karşılaştığını ve bunu tıbben açıklamanın mümkün olmadığını belirtti. Bu olayın herkes tarafından duyulmasının ardından çocuğu görmek için insanların akın ettiği ve çocuğun ailesinin evinin adeta kutsal bir yer haline geldiği bildiriliyor.

 

Öte yandan, Kuran ayetlerinin çocuğun vücudunda belirme ve belirgin hale gelme anında çocuğun ateşinin çıktığı dile getiriliyor.

 

 

Bilimin açıklayamadığı çocuk videosunu izle - Haber - Mynet - Video

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

haber biraz eski lakin "çocuğun vücudunda "Yazılarımı insanlara gösterin" cümlesi" bu cümleyi gördükten sonra mantıken insan unsuru aranır ki kesin var...

 

çünkü son kitap Kur'an,son peygamber Muhammed en son vahiy 1400 yıl önce geldi,kainatın yaratıcısı bir bebeğin bacağına iki cümle kazıyarak mı mucizesini gösterecek ?...

 

zaten din konusunda uzman kişilerden böyle bişeyin olmayacağını anlatan tepkide gelmişti...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kuran gibi bir mucizemiz var.islam'ı bilen kişilerin inanmayacağı düzmece bir haber.Bu haber 2 yada 3 yıl önce yapıldı.Sadece tek haber kanalı ile dağıtıldığı ve diğer hiçbir uluslararası kanallarda haber olmadı.Allah mucizeler tatbik etmez. Allah'ın mucizeleri kuran'da da belirtildiği üzere ancak ve ancak kıyamet günü yaklaştığında ortaya çıkacaktır. Bu mucizelerin ortaya çıkmasıyla birlikte dua kapıları kapanacak, bu mucizelerden sonra yapılan ibadetler veya müslümanlığa geçişler kabul görmeyecektir diye biliyorum ben.

Aşırı inanç,sorgulamayı ortadan kaldırır ve doğruyu yanlışı ayırt edemez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu bi defa bir bebek kolu yada bacağı olamayacak kadar büyük şu ebata bi baksanıza yoksa bu besili bir bebecikmidir nedir anlıyamadım ilk önce bu detayı çözüp ondan sonra yazıya bakılmalı bence

 

--- Sonraki mesaj ---

 

sanki bi kadın bacağına dövme yaptırmış gibi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...