Jump to content

Aileme Yapılmaya Çalışılan Büyü...


Guest first
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

İlginç bir olay gerçekten...

 

Akşam yemeğine oturduk.annem ,babam,2 erkek kardeşim ve bir de kardeşimin arkadaşı vardı.

 

annem çorbaları doldurdu tabaklarımıza ve yemeye başladık.hiçbir sorun yoktu yiyorduk.ve misafir olan kardeşimin arkadaşı birden havaya fırladı.bu çorbada saçlar var diye çığlık attı. şok olduk.bizim tabaklarımızdan çıkmıyordu.annem onun tabağına kaşığı daldırdı ve kaldırdı kaşık tamamen saç doldu. sonra hepimiz kendi tabağımıza baktık.hepimizin tabağından dolu dolu saçlar çıkıyordu. annem hemen kalkıp tenceri döktü ve içi tamamen saç doluydu. ilginç olan o saçlar o tencereye nasıl girdi ? ve neden ailedeki hiçkimse göremedi bunu ? misafir olmasaydı hepsini yiyecektik belkide.

 

bu büyünün ne işe yaradığını bilen var mı aranızda ? elinde kaynak olanlar araştırıp yazabilirse sevinirim.bu olay 6 yıl önce gerçekleşmişti.ama halen ne olduğunu hepimiz merak ediyoruz ve kim tarafından yapıldığını.annemin şüphelendiği bir yaş ı kadın var komşumuz.ama delil yoktu.

 

en azından ne için yapılıyordu bu büyü onu öğrenirsek biraz daha merağımız giderilecek.

 

sevgiler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Saçın birçok büyüde kullanıldığı biliniyor. Ama böyle öbek öbek saçı ilk defa şimdi duydum. O kadar çok saçın bir defa farkedilmemesi bence mümkün değil. Yemeye başlamayı bırak şöyle bir karıştırsan hepsi meydana çıkıverir yani. Bilemiyorum neyse. 6 sene oldu demişsin.Merak ettim bunca sene sen hiç araştırmadın mı??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

saçları farkedemememiz zaten en çok garibime giden.ayrıca o dönemlerde bunun üzerine düşecek vaktim yoktu. ve unutmuştum bile.büyü başlığını görünce aklıma geldi ve yazmak istedim.ne tür büyüler yapılıyor saç ile ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bayanlar bazen yemek yaparken tencereye 1 - 2 tel saçları düşebilir.annem baş örtüsü kullanıyor.hadi 1 tel düşse normal diyeceğiz ama çorba resmen saç çorbasu olmuş.ve evdeki hiçkimseye ait deil.başka bir anlam çıkarmak zor.şaka olsun diye birileri yaptıysa neden misafir farkedene kadar biz farkedemedik. ne de şaka ama.. akla büyü olması dışında birşey gelmiyor malesef.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kusura bakma haklısın tabi ben ne desem boş gelir çünkü gerçekten yaşayan sensin. ama eğer gerçekse bu olay bence sen daha fazla araştır. çünkü unutulabilecek veya merak edilmeyecek bi olay değil...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

insanın aklına herşey gelebilir ama ilk olarak o kadar saçı nasıl olurda fark edemediniz, bu çok enteresan. Son anda kurtulmuşsunuz. büyü olmasa bile o saçlar iç hastalıklara yol açardı. Allah korusun :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

saçlar pekçok büyüde kullanılıyor, saç değil de vücut parçası desek daha doğru olur aslında.

 

kimin saçı olduğunu bilmek büyük bir fayda sağlayabilirdi... ailenizden birinin olmadığı kesin, sen de yazmışsın zaten

bir tür bağlama büyüsü olabilir genelde saç bu tür işlerde kullanılır, ama durum bayaa bi garip çünkü bütün aileye yapılmış büyü...

 

ne olduğunu bir sen bulabilirsin, o dönemlerde dikkatini çeken sıradışı olayları hatırlamaya çalış mesela. hiç tanıdıklarınızdan garip davranan yada sorular soran birini görmüş müydün? gibisinden...

:ermm:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu konu artık başka yanıtlara kapalıdır.
 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...