Jump to content

Sorsaniz Herkes Aşik Olmak Güzel Şey Der de Sonuç Ne ??


zeynepnaz07

Önerilen Mesajlar

Sorsanız herkes "aşık olmak güzel şey." der. Der de sonuç ne? Kim gerçekten "aşık" olmayı istiyor ki? Bazı olaylara o kadar alıştık, o kadar yozlaştık ki... Sen istediğin kadar "aşık olmak" istediğini tekrarla. İşe yarıyor mu?

 

"sadece dilimde." derler ya sözüm ona çapkınlar. Yeme bizi şimdi! Neler yaptığını bilmeyen mi kaldı?

 

"Aşık" olanların da derdi başka. Bitmiyor sorun, sinir. Hergün yanında olsa ayrı, olmasa paranoya ayrı... Ne yapsa? Ne dese de yaransa? Ah bir de! "Aman! Yaranmasın! Orda kalsın!" diyen grubu var ki evlere şenlik...

 

Senin derdini, tasanı dinlese ayrı boğulursun. Dinlemese, duymasa "ilgisiz bu ilgisiz!" der ayrı üzülürsün. Kızı, erkeği var mı? Yok. Ortak payda bu. İçinden geldiği gibi sevsen "çok sıktın." olur. Cool takılsan "sevmiyor beni." Yok ortası. Yok ikisinin arası. Varsa da yerleri belli zati.

 

Sana, bana gelmez böylesi. Eğlenmene baksan "takılmalık arıyor." derler. Hayır ne demekse bu? Etrafına bakmasan, ilgilenmesen "burnu Kaf Dağı'nda. Küçük dağları bu yaratmış." derler arkandan. Senin bu tarz bi fikrin olup olmadığını kimse sormaz ki. Öyle olmadığınla da ilgilenmezler. Teşhisi koydular zaten fazla tahlile gerek var mı?

 

"Ben aşık olmak istiyorum yeaaaa..." diyen bünyeler ya "ölmekle bayılmak arasındaki farkı" henüz çözememiş ya da "her öğün" aşık olabilme yeteneğine sahipler. (Tamam bu durum size tanıdık geldi. Kabul.)

 

Hadi "aşık" oldun. N'oldu yani şimdi? Olanlar çok mu mutlu sanıyorsun? Ya da sanmakla kalıyorsun. Bi başına gelsin de gör cicim. Gör de başın göğe ersin. Otur kumrular gibi düşün. Karnına ağrılar girsin. Oh olsun! Beter ol!

 

Velhasılı kelam "aşık olan" var "aşık olamayan" var. Sorun kimde? Sorunun ne?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

zeynep sorun aşkta değil günümüzdeki insanların iğrençleşmesi sorun insanların giderek imansızlaşması sorun insanların kötü niyetli olması giderek sorun insanlar artık bencilleşmesi sorun insanların artık dünya şartlarından dolayı psikolojisinin bozulup sapıtması.bak sende görüosundur haberlerde saçma saçma haberler snce bu haberler normalmi???? 20 25 sene evvel bu haberleri görebiliömuydun böle bu şekilde???? al sana sorunun mantıklı bir açıkklamaısı Zeynepcim ;) kardeşim benim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tek bir sözüm var buna:

Milletin ağzı torba değil ki büzesin.

 

Kendi yaşantımıza bakmalıyız. Yok o bunu dedi, yok şu bunu dedi; bitmez böyle hayat. Kafamız nasıl buyurursa gönlümüz ne derse o doğrudur.;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

politika bir yazi olmus..

kader kime ne yazmissa onu yasar ve aski hem iyisiyle hemde kotusuyle tecrub eder muhakak iki tarafli..

asik olmak elbet cok guzel .. yanilmayin sonuc guzelde bitebilior bakmayin burda cogunun sevgilisine dua ettigine :) .. tek dert o olsa keske:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...