Jump to content

Arkturus Enerjisi İle Bağışıklı Sistemini Güçlendirme


yavin

Önerilen Mesajlar

Arkturus Irkı irtibatı ile iletilen mesajlar.Kanallık yapan Natalie Glasson.İsimlerin ve varlıklarının gerçeklik payı kabul görmektedir.Bu irtibatla ilgili tek düşündürücü durum kanal olanın ilaveleri olup olmadığıdır? Bu konuyu sizin taktirinize bırakıyorum...

 

Lord Arcturus ve Anthena Arcturus

 

Natalie Glasson kanalıyla; 18 Mayıs 2009

 

Saygı, onur ve sevgiyle, enerji titreşiminizi yükseltmek ve farkındalığınızı genişletmek için bilgeliğimizi ve içgörülerimizi sizinle paylaşmak için öne çıkıyoruz. Biz Arkturus enerjisiyiz, varlıklarımızın içinde yoğun ışık kaynağı olarak Arkturus gezegeninin Arkturus ışığını taşıyoruz, aydınlanmalarına yardımcı olmak için bunu başkaları ile paylaşmayı diliyoruz. Arkturus enerjisi yüksek titreşimlidir ve insanlığın ilerlemesine ve sağlığına yardımcı olabilecek birçok alet ve teknikleri taşıyor, ama insanlık enerjilerini ve kalplerini bize açmadıkça, ilahi şekilde aracılık yapmamıza ve yardım etmemize izin vermedikçe, yardım edemeyiz. Şu anda Dünya’ya demirlenen birçok enerji var, bazıları eski tanıdık enerjiler iken, diğerleri insanın yükselişini desteklemek üzere Yaratıcı’nın evreninden gelen yeni ışık teknolojisidir. Bizler, Lord Arkturus ve Anthena Arkturus mükemmel armoni ve ışıldayan sağlıkta var olmak için korkuları çözerek ve enerjileri yeniden programlayarak daha iyi sağlığı ve esenliği teşvik etmek üzere insanlığın bağışıklık sistemlerini kuvvetlendirmeye yardımcı olmak için Arkturus gezegeninden özel bir enerji ve ışık teknolojisi getirmeyi diliyoruz. Enerjilerimize alıcı olanların ve her zaman mükemmel sağlığı sağlamayı dileyenlerin bağışıklık sistemlerini ve inancını temizlemek ve iyileştirmek için Arkturus Işık Kristal Teknolojisi Enerjisini getirmeyi diliyoruz.

 

Fiziksel beden birçok etkilerin alıcısıdır ve fiziksel bedeni işgal eden insanın zihninden ve insanlığın bilincinden gelen düşünce kalıplarını, inançları, fikirleri ve içgörüleri emen bir sünger olarak davranabilir. Işık fenerleri olarak, biz içsel planlardakiler ‘Saf bir varoluşu tezahür ettirmek için bedenimin gereksinimleri ile uyum halinde ve çok mutlu ve sağlıklıyım” gibi sevgi dolu titreşimlerin onaylamasını ifade edebiliriz. Bu onaylama, bunu insanlığın kişisel zihinlerine taşıyacak olan en yüksek sevgi titreşimi ile gönderilir, bilinçsiz veya bilinçli olarak bu onaylamayı ve bunun yaydığı pozitif ve sevgi dolu titreşimleri emeceklerdir, bunların pozitifliğini başkalarıyla paylaşacaklar. Sonra yaydığımız pozitif ve sevgi dolu titreşimler, benzer zihin çerçevesi ve titreşimden olanlarla veya şifaya gereksinimi olanlarla bütünleşerek Dünya’ya yayılır. Pozitif titreşimlerimizi kabul etmeye henüz hazır olmayan insanlar korku nedeniyle etraflarında görünmez bir enerji duvarı yerleştirebilirler, şu anda enerji titreşimlerinden yararlanamayabilirler, ama korku enerjilerinden oluşan enerji duvarını çözmeye başladıkları zaman, enerjilerimiz yumuşakça onların varlıklarına ve realitelerine karışmaya başlayacak.

 

Fiziksel bir insanın zihin ve bedeninin nasıl alıcı olabileceğini anlayabildiğinizi umuyorum, fiziksel bedenin her veçhesi özellikle kas yapısında ve fiziksel bedende içerilen su parçacıklarında inançları ve düşünce kalıplarını tutar. Fiziksel bedeninize ışık demirlediğiniz zaman, fiziksel bedeninizin her veçhesinde taşıdığınız negatif inançları ve düşünceleri dönüştürme yeteneğine sahip olursunuz, bu da sağlığınızı geliştirebilir. Düşüncelerinizin ve inançlarınızın sağlığınızı ve esenliğinizi etkilediği doğrudur; negatif düşünceler bağışıklık sisteminizi zayıflatabilir ve negatif düşüncenin taşıdığı ve yaydığı güç ve titreşimden dolayı hastalıkları tezahür ettirebilir. Bağışıklık sisteminizin etkileyebilen birçok faktör bulunduğunu ifade edebilirim, ancak düşünceleriniz ve başkalarının düşünceleri hepsinin en güçlüsüdür.

 

Kitlesel hastalığın nedeni korkunun etkisi ve gücü olabilir, eğer daha önce söz ettiğimiz varlığınızı nasıl pozitif olarak etkilediğimizi, sizi desteklediğimizi ve beslediğimizi düşünürsek, insanlığın güçsüz olması için rahatsız ederek korku ve hastalığı tasvir eden negatif bir düşünce ile aynı şeye ulaşılabilir. Bu çok güçlü olurdu, birçok insan negatif onaylamayı benimserdi ve korkuları ve zihinlerini sevgiye odaklayamama ve zihinlerini iyileştirememe nedeniyle kendilerini hasta ederlerdi. Hastalığın insanlıkta yayılma potansiyeli vardır, bulaşıcı olduğundan değil, negatif onaylamayı dinleyen her insanın korkularıyla kendilerini güçlendirmeleri ve enerjilendirmeleri nedeniyle. Bu kavram üzerinde düşünmek ve başkalarının bilincini ve inançlarını kabul edip etmediğinizi ya da kendinizi korkuya dayanan inançlardan koruyarak içinde bulunduğunuz realite ile ilgili kendi inançlarınızı ve kendi deneyimlerinizi yaratmayı seçip seçmediğinizi anlamak yardımcı olur.

 

İnsanlık bireysel içsel enerjileri, düşünceleri ve duyguları vasıtasıyla kendi bedenlerini kişisel olarak iyileştirme yeteneğine sahiptir; bu geliştirilmesi gereken bir şeydir, ancak insanlık kendi içindeki Yaratıcı’nın varlığına ve kendi gerçeğine uyanırken bu doğal olarak tezahür eder. Bu zamana dek, desteklenmeniz ve bedeninizin pozitif teşvik edilmesinin sağlığı ve mükemmelliği ile ruhsal ilerlemenize erişmek üzere çalışabilmeniz için, fiziksel bedenlerinizi enerjilendirmek, titreşimlerinizi yükseltmek ve sizi kirleticilerden temizlemek için enerjilerimizi sizinle paylaşmayı diliyoruz. Bağışıklık sistemlerinizi temizlemek ve tüm enerji sisteminizin yeni pozitif inançlar demirlemesi ve doğal sağlığınızı ve esenliğinizi kuvvetlendirmesi için enerjilerimizle çalışmaya izin verin.

 

Meditasyon

 

Huzurlu şekilde oturmanızı ve nefesinize odaklanmanızı, tüm varlığınızı gevşetmenizi ve güvende olduğunuzu ve korunduğunuzu bilmenizi istiyoruz.

 

Tüm enerjinizi sarmalaması ve sizi negatif enerjilerden, düşüncelerden veya inançlardan koruması için Arkturus platin koruma kalkanını çağırıyoruz, enerji sistemlerinize sadece ışık ve sevginin pozitif enerjilerinin girmesine izin veriyor. Tüm varlığınızın ve auranızın, her zaman güvenliğinizi sağlayan tam bir platin kalkanla çevrelendiğini imgeleyin. Korunduğunuza inancınızı sürdürün.

 

Varlığınıza ve ruhunuza demirlenmesi için sizin için en uygun titreşimdeki Arkturus enerjisini çağırıyoruz. Arkturus enerjisinin ve ışığının ruhunuzu aktive etmesini, ışık içeriğinizi kuvvetlendirmesini ve spiritüel hassaslığınızı artırarak enerji titreşiminizi artırmasını istiyoruz. Varlığınızdan akan enerji akışını hissedin ve bu enerjinin Dünya’nın çekirdeğindeki Dünya Ana’nın ruhu ile birleştiğini hissedin. Varlığınıza akan Arkturus enerjisini deneyimlemek ve üzerinde düşünmek için zaman ayırın, onun duyumsamalarını ve etkisini hissedin.

 

Şimdi Arkturus Işık Kristal Teknolojisi Enerjisinin Silindirinin varlığınızın üzerine inmesini istiyoruz, şimdi varlığınızı çevreleyen ışığın rengini keşfetmenize izin verin; bu sizin için en uygun titreşimdir.

 

Arkturus Işık Kristal Teknolojisi Enerjisi, eterik enerji şeklinde milyonlarda minik kristal taşıyan bir ışık dalgasıdır. Her eterik kristal Arkturus pozitif yüksek titreşimli ışığıyla ve Yaratıcı’nın bilinci olan Arkturus bilinci ile yüklenmiştir. Işık dalgası yoğun bir şekilde güçlüdür ve eterik kristaller kişinin gereksinimlerine göre yüklenebildiği için, birçok farklı amaçlar için kullanılabilir.

 

Şimdi varlığınızı çevreleyen Arkturus Işık Kristal Teknolojisi Enerjisini, artık bağışıklık sisteminizde ve bedeninizde gereksinim duyulmayan negatif enerjiden, kirleticilerden veya hastalıklardan bağışıklık sisteminizi temizleme amacıyla programlıyoruz. Her formdaki negatifliğin çözünmesini ve sağlığınızı ve esenliğinizi engelleyen bağların ve etkilerin ilişkilerinin sevgiyle koparılmasını istiyoruz. Tüm varlığınızda nabız gibi atan ve titreşen, saf temizleyici ve iyileştirici enerji dalgaları yayan eterik kristalleri imgeleyin. Kristaller temizlik ve saflığın beyaz ışığını aktive ediyor ve tüm varlığınıza, özellikle fiziksel bedeninize ve bağışıklık sisteminize bu ışığı yayıyor.

 

Şimdi varlığınızı çevreleyen Arkturus Işık Kristal Teknolojisi Enerjisini, enerji alanınızda veya fiziksel bedeninizde tezahür etmiş olan ve spiritüel yolunuzda ilerlemenizi engelleyen hastalıkların çözünmesi amacıyla programlıyoruz. Arkturus Işık Kristal Teknolojisi Enerjisinin, tüm gereksiz enerjilerin çözünmesini ve dağılmasını, güçlü sevgi dolu ışığa dönüşmesini sağlayarak Arkturus sevgisinin saflığıyla durgun enerjileri veya hastalığı kuşatmasını istiyoruz. Derin bir temizliğin ve şifanın tezahür etmesini istiyoruz.

 

Şimdi varlığınızı çevreleyen Arkturus Işık Kristal Teknolojisi Enerjisini, bağışıklık sisteminizi yüzde yüz veya sizin için en uygun seviyede kuvvetlendirme amacıyla programlıyoruz. Mükemmel sağlık ve esenliğin bolluk içinde tezahür etmesi için, bağışıklık sisteminizin güçlü Arkturus sevgi dolu ışığıyla enerjilendirilmesini ve beslenmesini istiyoruz. Bağışıklık sisteminizin bedeninize nüfuz etmiş ve hastalığa neden olmuş olabilecek negatif enerjileri, inançları veya düşünceleri çözme gücüne sahip olması için, bağışıklık sisteminizin kuvvetliliği artıyor. Bağışıklık sisteminizi bir ışık kaynağı olarak imgeleyin, bağışıklık sisteminizin parlaklığının, ışıltılı ve titreşimli olana dek geliştiğini ve güçlendiğini gözünüzde canlandırın, duyumsayın veya onaylayın. Bağışıklık sisteminizin parlaklığı doğal olarak fiziksel bedeninizi etkiler ve enerjilendirir, ruhunuzun yükseldiğini, enerjiyle, canlılıkla ve dinçlikle dolduğunuzu hissetmenizi sağlar.

 

Arkturus Işık Kristal Teknolojisi Enerjisinde dilediğiniz kadar kalırken, şu onaylamayı kabul edin ve tekrarlayın,

 

“Bağışıklık sistemim Yaratıcı’nın ve Arkturus ışığının en saf titreşimi ile destekleniyor ve güçleniyor. Bağışıklık sistemim ve bedenim tamamen temizlendi ve iyileşti, herhangi formdaki negatifliklerin çözülmesi ve dağılması için programlandı. Bağışıklık sistemim yüzde yüz kuvvetlendirildi; bu canlılığın, sağlığın ve esenliğin ışık feneri olarak var olmamı, insanlığın iyileşmesine yardım etmek için coşkunluğumun başkalarına akmasını sağlıyor.”

 

Temizlenmiş, iyileşmiş ve enerjilenmiş hissettiğinizde, Arkturus Işık Kristal Teknolojisi Enerjisi Silindirinin Arkturus gezegenine geri gitmesini isteyebilirsiniz. Hatırlayın, kabul ettiğiniz enerji varlığınızda ve auranızda kalacak. Bu meditasyonu dilediğiniz kadar yapabilirsiniz, eğer hastalıktan etkilendiyseniz veya hastalık korkunuz varsa her gün yapmak için harika bir meditasyondur, alternatif olarak bağışıklık sisteminizi ve genel sağlığınızı kuvvetlendirmek için haftada bir kez yapılabilir. Yaşamınızda ilahi aracılığımızı ve yardımımızı kabul etmenizi umuyoruz.

 

Birçok kutsamalar ve sağlık ile,

 

Lord Arkturus ve Anthena Arkturus

 

Kanal:Natalie Glasson

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...