Jump to content

İçimizdeki Sabetayistler


Guest playades
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Yeni kurulan devleti büyük ölçüde ele geçirmiş ve Türkiye'nin bir tür "sömürge" olmasını sağlamış olan bir oligarşik yapı bunlar, işin özeti şu ki ordunun,dışişlerinin ve siyaset ile medyanın köşe taşlarını ele geçirerek bir yapı oluşturmuşlar ve milletin anasını uzun seneler boyunca ağlatmışlardır...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

alıntı kaynağı: Başbuğ'a Ağlama Duvarı'ndaki fotoğrafı sorulunca... - Sabah

 

 

 

  

 

 

[h=1]Başbuğ'a Ağlama Duvarı'ndaki fotoğrafı sorulunca...[/h]

 

  • yeni haber
  • Giriş Saati : 28.03.2012 18:52
    Güncelleme : 28.03.2012 18:54

679545668847-1.jpg51 nolu dvd..

 

İnternet Andıcı davasının tutuklu sanığı Genelkurmay eski Başkanı İlker Başbuğ, dün duruşma salonunda sorulara cevap vermedi. Hakim, Başbuğ'un Kudüs'teAğlama Duvarı'ndaki fotoğrafını sorunca avukatı,'Din hürriyetine aykırı'diye itiraz etti..

 

51 NOLU DVD

 

Habertürk'ün haberine göre; mahkemede, Emekli Albay Levent Göktaş'ın bürosunda bulunduğu iddia edilen 51 No'lu DVD'nin içeriğine ilişkin sorular yönetildi. Üye Hakim Hüsnü Çalmuk, 'DVD içerisindeki video başlıklı klasörde 001 isimli bir video var. Kara Kuvvetleri Komutanı İlker Başbuğ başlıklı çeşitli görüntüler de var. Çekim gizli değil. Ağlama Duvarı konusu geçmektedir. Bu konu hakkında bilginiz var mı?' diye sordu.

 

AVUKATI TEPKİ GÖSTERDİ

 

Avukat İlkay Sezer, 'Hakimin soruduğu soru din ve vicdan hürriyetini bir kenara bıraksak bile internette dolaşan asılsız iddialara müvekkil cevap vermek zorunda bırakılmaktadır.' diyerek tepki gösterdi.

 

Mahkeme Başkanı Özese, Başbuğ'un bu soruya yanıt vermemesini, 'Sanık İlker Başbuğ'un cevap vermediği, susma hakkını kullandığı anlaşılmıştır' şeklinde tutanağa koydu..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...