Jump to content

Harflerin İhaneti


Guest Îکє†
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Evet, Türkçe min en güzel 29 sesli, sessiz, ünsüz ünlü ve popstar yarışmalarının en star harfleri, kimi zaman yozlaşmışlıklar içinde "küfür" oldun sayfalarda kimi zaman "sevgi" dedin güzel bir söz oldun, kimi zaman "şiir" kimi zaman özlü bir söz oldun. Bazende tarihi anlaşmalar oldun kağıt üzerinde, yada elimizdeki pankartlarda söyleyemediğimiz sloganların haykırışı.

 

Ama biz sizleri ilkokul sıralarında tanıdık ilk, sonra tanışma faslı bitti matematiğe bile döktük sizleri tektek ve lise ye geldik, baharla birlikte aşklarımız başladı, zaten en güzel günler değilmiydi yaşadığımız lise aşkları ve sevgiliye yazılan kurşun ağırlığında tatlı kurşun kalemli sözler? Defterlerimizde bir harf kalabalığından oluşmuş şiirler, ve o şiirler bazen ihanet eder aslında asıl ihanet eden şiirler değildir "harfler" iki kelimeyi bir araya getirip yazamayız "seni seviyorum" içi dolu ama sadece 13 harfden oluşan iki kelime anlatır aslında tüm derdini senin, neden bu kadar sorunlu olduğunu neden bu kadar korktuğunu ve sevgilinin karşısında neden bu kadar zayıf olduğunu.

 

Sanki şimdi lise li saf aşık oluşumuzdan çokmu farklı durumdayız kaçınız korkmadan "seni seviyorum" diyebiliyor ki? Bilirsiniz filimlerin başrol oyuncuları vardır esas oğlan ya fimin arasında "seni seviyorum" der, ya da ölürken "seni her zaman sevmişdim" der,

 

Ama ben hayatımın filminin başrol oyuncusu,

Seni sevdiğimi hayatımın son anında yada filmimin ortasında değil,

Şimdi söylüyorum sevgimiz başlamışken daha çocukca gülüşmelerimiz,

Birbirimize bakarken içimizin erimeleri başamışken söylüyorum,

Harfler bana ihanet etmiyor bu sefer bir çırpıda o 13 harf bir araya gelip yazdırıyor kendini kurşun kalemimle kurşundan ağır bir sözü kurşundan sert yüreğine

 

"Seni Seviyorum"

 

alıntı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...