Jump to content

Çok Kolay Bir Arınma Tekniği


Guest Gülümse.
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Negatif enerjilerden kurtulmak, temizlenmek ve arınmak için çok kolay uygulayabileceğiniz bir arınma tekniğini sizinle paylaşmak istedim. Sessiz bir ortama çekilin ve aşağıdaki uygulamayı bire bir yapın.

Gözlerinizi kapatın, gözlerinizi pembe bir ışıkla çevrili olarak imgeleyin ve bu imgelemeyi yaparken içinizden ya da sesli olarak sürekli '' Ben sevgiyim '' deyin. Bunu istediğiniz kadar yapabilirsiniz. Birkaç saniye ya da birkaç dakika bu size kalmış ama ben 2-3 dakika yapmanızı öneriyorum.

 

Daha sonra kendinizi yeşil bir ışıkla çevrili olarak imgeleyin ve bu imgelemeyi yaparken içinizden ya da sesli olarak sürekli '' Ben refahım '' deyin. Bunu istediğiniz kadar yapabilirsiniz. Birkaç saniye ya da birkaç dakika bu size kalmış ama ben 2-3 dakika yapmanızı öneriyorum.

 

Daha sonra kendinizi mavi bir ışıkla çevrili olarak imgeleyin ve bu imgelemeyi yaparken içinizden ya da sesli olarak sürekli '' Ben huzurum '' deyin. Bunu istediğiniz kadar yapabilirsiniz. Birkaç saniye ya da birkaç dakika bu size kalmış ama ben 2-3 dakika yapmanızı öneriyorum.

 

Son olarak kendinizi beyazl bir ışıkla çevrili olarak imgeleyin ve bu imgelemeyi yaparken içinizden ya da sesli olarak sürekli '' Ben evrenle birim'' deyin. Bunu istediğiniz kadar yapabilirsiniz. Birkaç saniye ya da birkaç dakika bu size kalmış ama ben 2-3 dakika yapmanızı öneriyorum.

 

İmgelemeleriniz bitince gözlerinizi açmadan şu kalıbı bir ya da birden fazla tekrar edin. '' Ben sevgiyim, ben refahım, ben huzurum, ben evrenle birim ''

Arındım, temizlendim ve evrenle uyum içinde olduğumu kabul ettim.

 

Hatta gün içinde '' Ben sevgiyim, ben refahım, ben huzurum, ben evrenle birim '' şeklinde afirmasyonda yapabilirsiniz.

 

dır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...