Jump to content

Uzun Saç Modelleri..


mormeneksem

Önerilen Mesajlar

 

Katlı kesim kadınlar arasında en çok tercih edilen kesimler arasındadır. Saçı uzun ya da kısa olan her kadın katlı kesim ister. Katlı kesimler her yüz tipine yakışır ve kişiye değişik bir hava katar. Bu yüzden katlı kesimler her zaman modadır.2721.jpg

Katlı kesimleri kullanması da kolaydır. Daha kolay şekil alırlar ve saçların hacimli görünmesini sağlarlar. Saçlarınızın uzun kalmasını istiyorsanız uzun katlı model kısa istiyorsanız da kısa katlı modellerden kestirebilirsiniz.Taylor Momsen ve Kirsten Stewart katlı kesimleri seven iki ünlüdür. Katlı saç kesimleri biraz dikkat çekicidir. Bu yüzden bunlar yerine günlük olarak kullanabileceğiniz kesimler tercih etmeniz daha iyi olabilir. İşte günlük olarak kullanabileceğiniz katlı saç kesimleri:

2722.jpg

Orta uzunluktaki saçlar için katlı saç kesimleri

Kısa ve uzun saç sevmeyen bayanların en çok tercih ettiği saç kesimleri arasında katlı kesimler yer alır. Saçlarınız orta uzunluktaysa uzun katlar saçınıza değişik bir hava katabilir. Doğru saç bakım ürünleri kullanarak da saçınıza şekil vermeniz kolaylaşır.

2723.jpg

Uzun saçlar için katlı kesimler

İşte mükemmel görünüş! Saçlarınız uzunsa kesinlikle bu modeli denemenizi tavsiye ederim. Uzun saçlara hacim kazandırmak için en doğru kesim budur. Bu katlı kesim uzun saçlarda en çok tercih edilen modeldir.

2724.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alinti..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...