Jump to content

7-13 Ekim Tarot Yorumları


Guest Îکє†
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Yükselen Burcunuzu da Okumalısınız

koc-1.jpg

 

KOÇ

DÜNYA-DEĞNEK 6- DEĞNEK 10

Eski sevgilinize veya bir ilişkinin en cennet köşesine ulaşmaya hazır olun. Mutlu bir hafta yaşayacaksınız. Birlikteliğin keyfini çıkarın ve çok yakında tekrar ayrılmak zorundaysanız da bunu aklınıza getirmeyin. Hafta ortası geldiğinde ekonomik konularda alacağınız müjdeler iyiden iyiye keyiflenmenizi sağlayacak. İşlerin hızlanması yorgunluk duymanıza sebep olacak. Hafta sonu yaklaşırken tek başınıza bir ordu gibi pek çok işi yapmış olmanın bitkinliğini hissedeceksiniz. Yöneticilerinizin size aşırı yüklenmesine izin vermeyin.

boga-1.jpg

 

BOĞA

KILIÇ 2- PARA 9- PARA 10

Kuşkularla dolu bir başlangıç yapacak, ilişkinizi gereksiz yere sorgulayacaksınız. Hafta ortası geldiğinde açıklamalar karşısında moraliniz yeniden yükselecek. Kuruntu yaptığınızı anlayacaksınız. Hafta ortasında serbest çalışanlar açısıdnankazancınızın, gelirinizin artacağı bir dönem başlayacak. Memursanız veya düzenli geliriniz varsa da şans oyunlarını denemelisiniz. Hafta sonu yaklaırken ailenizle bir arada olmak mutluluk kaynağınız olacak. Onların maddi-manevi desteğini alacaksınız. Yöneticileriniz, babanız ve ebeveyniniz sizinle özel olarak ilgilenecek.

ikizler-1.jpg

 

İKİZLER

PARA 5-PARA ŞÖVALYESİ- DELİ

Kendinizi sevilmeyen, mutsuz ve belkide beş parasız hissedeceğiniz hafta sonunda, tam bir dibe vuruş yaşayabilirsiniz. Bu bir en fazla iki gün üsrecek ruh hali yerini sağlam ve güvenlik içinde bulma duygusuna bırakacak. Kendinizi boşuna harap ettiğinizi fark edeceksiniz. Oysa herşey emniyet altında. Hafta sonu yaklaşırken risk aldığınızı düşünseniz bile ortada büyük bir tehlike olmadığını çabucak kavrayacaksınız.Yeni başlangıçlar kariyeriniz açısından büyük önem taşıyacak. Yeni sorumluluklar alabilirsiniz.

 

yengec-1.jpg

 

YENGEÇ

KUPA 4- PARA KRALI- DEĞNEK 3

İsteksiz, ümitsiz, kırgın başlayacağınız hafta sonunun etkisi çabuk geçecek. Daha tutarlı ve keyifli olmaya, para kazanmaya hatta biriktirmeye hafta ortasında başlayabilirsiniz. Bunun yanısıra ilişkinizde herşeyin yoluna hafta ortasında girmesi olası. Mümkün olan en güvenilir imajı yaratmanız koşuluyla. Duygusal iniş çıkışlarınız partnerinizi zedelememeli. Hafta sonu yaklaşırken ektiğinizi biçecek ve ürünlerinizi verimli bir şekilde kullanacaksınız.

aslan-1.jpg

 

ASLAN

DEĞNEK 2- GÜNEŞ- YILDIZ

Haftanın yıldızısınız. Duygusal olarak bütün kalbinizle evet demediğiniz ama dahil olduğunuz bir ilişki veya kişi hafta ortasında mutluluk sebebiniz olacak. Sonradan aşık olabilir veya duygusal beklentiler içine girebilirsiniz.Bir ilişkiniz varsa hafta başında soğuk ve hissiz hafta ortasında sorunlarını çözmüş, hafta sonunda yeniden güven duyan bir ruh hali içinizi kaplayacak. Maddi sorunlarınız çözümlenmeye başlıyor. Hafta sonunda otoritelerinizin güvenini kazanacak ve ürünlerinize işlev kazandıracaksınız. Büyük bir dileğiniz gerçekleşmek üzere.

basak-1.jpg

 

BAŞAK

İMPARATORİÇE- KILIÇ ŞÖVALYESİ-DEĞNEK ŞÖVALYESİ

Şefkatli, verici ve verimli bir hafta sonuna başlıyorsunuz. Sevgilinizin hem ailesi, hem annesi hem eşi olacaksınız. Bu kadar şefkatli davranmanız harika ama müdaheleci olmaya karşı kartlarınız uyarıyor. Aşırı durumlarda hafta ortasında kızgın ve kavgacı bir tutum sergilemeniz gerekebilir. Para kaybına karşı dikkatli olun ve sizi kızdıracak alışverişlerden kaçının. Hafta sonu aceleci ve tahammülsüz hissedebilirsiniz. Sabırlı davranışlar kariyer ve eğitim yaşamınızda sonuca ulaşmanızı sağlayabilir.

terazi-1.jpg

 

TERAZİ

KUPA KRALI-İMPARATOR- PARA 3

Duygusal, sezgisel ve arabulucu bir ruh hali içine giriyorsunuz. Partnerinizle konuşmadan birbirinizi anlayacağınız, telepati kurabileceğiniz bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Barışı bulacak ve birbirinizi derinden hissedeceksiniz. Hafta ortasında onun soğuk ve mesafeli tutumunun sebebini kavrayamayabilirsiniz. Hafta sonunda yeniden aşkınız ve ilişkiniz derinleşecek. Finansal konularda tutumlu olmayı öğreneceksiniz ancak aşırı cimri olmamaya çalışın. Yöneticileriniz size ödül verebilir. Hafta sonunda diplomanızı, sertifikanızı alabilirsiniz.

akrep-1.jpg

 

AKREP

DEĞNEK PRENSİ- KUPA ASI- DEĞNEK 5

Hafta sonunda hiç bir daveti red etmeyin. Bu davetlerden biri sizi aşka, ruh eşinizle hayırlı bir karşılaşmaya götürecek. Hafta ortasında yeni partnerinizi herkese tanıştırabilirsiniz. Eğer bir eşiniz varsa çocuklarınız sayesinde yeniden aşkınızı tazeleyebilirsiniz. Seveceğiniz bir işe başlamanın heyecanını duyuyor olabilirsiniz. Kazancınız kadar önemli olan işin mahiyeti. Hafta sonu yaklaşırken yöneticileriniz rakipleriniz karşısında üstünlük sağladığınızı açıklayacak. Hırsınız sönmemeli.

yay-1.jpg

 

YAY

ADALET- KUPA 5- DEĞNEK ASI

Partneriniz neyi hak ettiyse o doğrultuda davranmaya karar vereceksiniz. Uzak, nazik ama haddini bildirdiğiniz bir tutumla, yakınlığınıız esirgeyeceksiniz. Bu durum ters tepebilir ve bir süre ortadan kaybolan partnerinizin sizi terk ettiğini düşünebilirsiniz. Hafta sonu yaklaşırken af dileyen ve arayan, yeniden ilişkiyi canlandıran siz olacaksınız. Bir şekilde senaryonun yazarı ve oyuncusu olmak yerine tepkilerinizi kontrollü olarak dile getirmelisiniz. Konuşarak çözüm bulmanız yerine olur. Hafta ortasında finansal kayıplara dikkat edin.

oglak-1.jpgOĞLAK

DEĞNEK 4- KILIÇ ASI- DEĞNEK 9

İzole olma zamanınız geldi. Duygusal ilişkinizden uzaklaşıp biraz kendi başınıza kalmalısınız. Bir miktar hasta hissedebilirsiniz de. Dinlenin, uzanın, yeniden güçlenene dek yalnız kalın. Hafta ortasında pek çok sorunun çözümünü bulabileceksiniz. Konuşarak anlaşacak, çözümelrinizin işe yaradığını göreceksiniz. Para kazanmanız gerekiyorsa hafta ortasında herekete geçin. Hafta sonunda yöneticilerinizin karşısında çekingen ve yaralı görünebilirsiniz.

kova-1.jpgKOVA

MAHKEME- DENGE- DEĞNEK KRALI

Kurtulma ve rahatlama yolundasınız. Öyle büyük bir yük üzerinizden kalkıyor ki ne aşkı ne duygusal yaşamı düşünemeyeceksiniz. Hafta ortasında huzuru ve sağlıklı olmanın güvenini duyumsayacaksınız. Hafta sonu canlı, enerjik, güçlü bir iş arkadaşı veya yönetici yükselişinize damgasını vuracak. Duygusal dünyanızı aydınlatacak ışığı hafta ortasında yakalayacaksınız. Bu haftayı daha ziyade yalnız başınıza geçirebilirsiniz. İlişkiniz varsa biraz uzaklaşın.

balik-1.jpgBALIK

AŞIKLAR- PARA 6- ARABA

Kararsız ama flörtle başlayacağınız hafta sonu dostlarınızla yardımlaşarak devam edecek. Onların fikrine başvurabilirsiniz. Yinede son sözü kalbinizin söylemesine izin verin. Duygularınıza ket vurmayın ve mantıklı davranmaya çalışmayın. Finansal konularda yardımlaşmalı ve arkadaşlarınızla dayanışma içinde olmalısınız. Bir zamanlar yardım ettiğiniz kişiler bu kez size yardım edecek. Hafta sonu yaklaşırken seyahate çıkabilir veya araç satın alabilirsiniz.

SU KARAKUŞ

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

KREP

DEĞNEK PRENSİ- KUPA ASI- DEĞNEK 5

Hafta sonunda hiç bir daveti red etmeyin. Bu davetlerden biri sizi aşka, ruh eşinizle hayırlı bir karşılaşmaya götürecek. Hafta ortasında yeni partnerinizi herkese tanıştırabilirsiniz. Eğer bir eşiniz varsa çocuklarınız sayesinde yeniden aşkınızı tazeleyebilirsiniz. Seveceğiniz bir işe başlamanın heyecanını duyuyor olabilirsiniz. Kazancınız kadar önemli olan işin mahiyeti. Hafta sonu yaklaşırken yöneticileriniz rakipleriniz karşısında üstünlük sağladığınızı açıklayacak. Hırsınız sönmemeli.

 

Göreceğiz bakalım....:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • 28 Ekim – 4 Kasım Tarot Yorumları

   KOÇ YILDIZ-KILIÇ 7- DEĞNEK 10 Duygusal alanda dileklerinizin tamamı bu hafta gerçekleşiyor. Partnerinizle birlikte hoş vakit geçireceksiniz veya o duygularından emin olmanızı sağlayacak. Hafta ortasında isteksiz ve kaçınan bir ruh haliniz oluşacak. Hafta sonu yaklaşırken duygusal ilişkilerin stresli yanına şahit olacaksınız. Finansal varlığınızda kayıplar yaşamamak için bu hafta ekstra dikkatli olun. Hırsızlık ve kayıplar can sıkabilir. İş yükünüz ve sorumluluklarınız hafta sonunda artacak. B

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • 14-20 Ekim Tarot Yorumları

   KOÇ: Dürüst, açık, net olarak başladığınız ilişkiniz hafta ortasında kuşkuya ve sorgulamaya dönüşecek. Evlenme niyetindeyseniz bu tür ciddi amaçlarınızdan bile emin olmayabilirsiniz. Hafta sonu yaklaşırken risk alıyor olduğunuza karar vereceksiniz. Bu kadar karışık bir ruh haliyle karar almamak en iyisi. Finansal sorunlar bu hafta çözüme ulaşmayabilir. Yöneticilerinizle aranızdaki gerginlik işten atılma korkusuna dönüşebilir. Sorunları çözmek için gelecek haftayı bekleyin. BOĞA: Aile bireyleriy

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

×
×
 • Yeni Oluştur...