Jump to content

Yeşil Kahve Zayıflamanın Yeni Trendi


güley
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Bahar aylarının başlamasıyla insanlarda kışın aldıkları kiloları verme telaşı da artıyor. Kalın kıyafetler altında fazla dikkati çekmeyen kilolar, giysiler inceldikçe göze batmaya başlıyor. İnsanların bu telaşı doğal olarak büyük bir ekonomik talep yaratıyor. Güzellik salonlarında aletli veya diyetle, polikliniklerde cerrahi veya ilaçla yapılan uygulamalar dışında besin destekleri pazarı yoğun ilgi görüyor.

 

Besin destekleri alanında her yıl bazı farklı ürün grupları insanların bu ihtiyaçlarını karşılamak üzere ön plana çıkıyor. Yeşil çay özütü, karnitin, krom pikolinat, garcinia meyvesi genel olarak doğal kaynaklı zayıflama ürünleri içerisinde sıklıkla yer alan bileşenler. Bu nedenle insanlar daha etkili olabilir düşüncesiyle denenmemiş olanları tercih ediyor. İdeal olan bitkisel ürünlerin etkinliğinin klinik çalışmalarla da değerlendirilmiş olması.

 

KAFEİN YAĞ YAKICI

Yeni yayımlanan bir çalışmada, zayıflatıcı bir besin desteği olarak pazarlanan 'yeşil kahve özütü' üzerinde farklı araştırmacılar tarafından yürütülen klinik çalışmaların meta analizi yapılmış. Meta analiz, hatırlayacağınız üzere farklı gruplar tarafından farklı deney kurgularıyla yürütülen klinik çalışmaların bulgularını birbiriyle bilimsel yöntemlerle karşılaştırarak değerlendiren önemli çalışmalardır.Bu meta analiz çalışmasında, bilimsel kriterlere uygun olduğu saptanan ve toplamda 142 kişinin katıldığı üç klinik çalışmanın bulguları değerlendirmeye alınmış.

 

Bu çalışmalarda gönüllülere günlük 200 miligram klorojenik asit bakımından zenginleştirilmiş yeşil kahve özütü verildiğinde üç aylık uygulama süresinin sonunda beş kilo civarında kilo kaybı sağlanabildiği, kısa süreli uygulamalarda ise etkinin zayıf olduğu sonucuna varılmış.Aslında besin desteklerinin zayıflatıcı etkisinin sentetik ilaçlar gibi kuvvetli olmasını beklemek yanlış olur. Sık sık belirttiğim gibi hızlı etki, zararlı sonuçlara yol açabiliyor. Bu nedenle diyet ve egzersizle birlikte besin desteklerinin kullanılması suretiyle daha uzun süreçte sağlanan yarar daha sağlıklı ve kalıcı olacaktır.

 

Yeşil Kahve Nasıl Kullanılmalı ?

Yesil Kahve zayıflamanıza yardımcı kapsül kutusunda 60 adet bulunmaktadır. 60 kapsül 1 aylık kullanım içindir. Sabah ve akşamları yemeklerden 1 saat önce bol su ile tüketilmesini öneriyoruz.yesilkahve-1.jpgYeşil Kahve İçerisinde Neler Var ?

 

Yeşil Kahve ExtratıL-CarnetineEricaRose MarinusPrunus AviumPistacia LentiscusThuja Articaculata

 

Metabolizma ve beyin faaliyetlerini hızlandırır.Yeşil kahvenin faydaları saymakla bitmez.Sadece şeker hastalığı gibi hastalıklar için değil zayıflama içinde etkili bir formüldür Yeşil Kahve…

 

Yeşil Kahvenin Faydaları

 • Kafein maddesinin doğal deposu olan yeşil kahve metabolizma hızlandıran etkilere sahip olduğu için yarım saat
 • içinde beyin faaliyetlerini hızlandırmaktadır.
 • Yeşil kahvede bulunan kafein maddesinin metabolizma artırıcı etkisi 3 ile 5 saat arasında değişmekte halsizlik ve yorgunluğu da önlemektedir.
 • Yeşil kahvenin faydaları ise işlenmemiş ve kavrulmamış olduğundan dolayıantioksidan maddeler bakımından daha zengindir.
 • Vücuttaki yağ moleküllerini parçalar,vücudun bağışıklık sistemini korur.
 • İki yönden de yeşil kahve zayıflama sağlayan yeşil kahve metabolizmayı hızlandırarak vücudun kalori harcamasına sebep olur,bir diğeri ise yeşil çay yaprağına göre 3 kat fazla antioksidan içerdiği için daha hızlı kilo vermeyi sağlamaktadır.
 • eşil kahve bir çok bitkisel ürünler satılan mağazalarda ve internette satılan bitkisel zayıflama ürünleri arasında satılmaktadır.Aşırı kahve tüketimi vücutta su tutulmasına neden olduğu için bu kür uygulanırken bol su tüketimine dikkat edilmesi gerekmektedir.
 • Yeşil kahvenin şeker hastalığı riskini azaltıcı etkiside bulunmaktadır.
 • Yeşil kahve taneleri formunuzu korumak için de idealdir.
 • Bir çok diyet yapıyorsunuz ve hala zayıflayamadığınzı düşünüyorsanız yeşil kahve ile kısa sürede zayıflayabilirsiniz.
 • Zayıflamak tamamen metabolizmanın yavaş çalısması ile ilgilidir.Yeşil kahve metabolizmanın hızlı çalışmasına yardımcı olarak daha hızlı zayıflamanızı sağlayacaktır.Önemli olan sağlıklı zayıflamaktır.

Sürekli aç kalarak,bütün gün egzersiz yaparak kilo verilmesi insanı hem yoruyor, hemde zaman alıyor.

Yeşil çaydan sonra şimdi de yeşil kahve ile zayıflamak çok kolay.

Yeşil kahve işlenmemiş olduğu için değerinden bir şey kaybetmemiştir.

 

Bu yüzden sağlığa faydalı,zayıflamaya en büyük yardımcıdır.

 

Yeşil kahve ile zayıflayanların sayısı her geçen gün artmaktadır.Kullanıcıları çok memnun kalmış ve zayıflamak isteyenlere tavsiye etmektedir...

 

 

197414_200679766630739_200629283302454_6-1.jpg

 

YEŞİL KAHVE ZAYIFLATIR MI?

Yeşil kahve 2 yönden zayıflama sağlar. bunlardan birincisi belirttiğimiz gibi metabolizma hızlandıran melanoidler türü antioksidanlar ı içermesidir. Bu sayede vücudun kalori harcama düzeyi artar. Diğer yandan da Yeşil kahve çekirdeği, yeşil çay yaprağına göre 3 kat daha fazla antioksidanlar ı içermekte ve 2 kat daha fazla hızlı zayıflama ve kilo kaybı sağlamaktadır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
 • Yeni Oluştur...