Jump to content

Burca Göre Sevgili Bulma Rehberi - İkizler


Guest Îکє†
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

 

ikizler-1.jpgİKİZLER BURCU

 

Fantastik bir düş gücüne sahip, canlı ve işlek zekasıyla dünyayı onsuz kuru, donuk bir yer olacağına emin olduğumuz İkizler burcu eğlendirme ve heyecanlandırma yeteneğiyle dikkatleri çeker. Önce bakışarak sonra konuşarak etkiler. Genellikle dikkat çekene bir güzelliği ve çekiciliği vardır. Yıllar geçse de bu değişken İkizler burcu insanını tanımak imkansızdır. Sadece o an o dur, bir başka an bir başka kişi. Bu yönüyle partnerini de etkiler. Her zaman değişen ve yüzlerce farklı kişiyle birlikte oluyormuş duygusu yaratan İkizler burcu hava grubudur ve söze, iletişime, mesajlaşmaya, yazışmaya önem verir. Genellikle işitsel kişilerdir yani duydukları gördüklerinden ve hissettiklerinden daha önemlidir.

 

Cinsellikten çok az zevk alır. Sevişirken konuşabilir. Sevişmeyi, heyecanı arttırmak veya gerilimi azaltmak için kullanabilir.

Partnerinize bir an çok ilgili bir başka an kayıtsız davranabilir. Dünyanın ve ilişkilerin sorumluluğundan kaçma eğilimi o kadar yüksektir ki geç evlenmeyi veya hiç evlenmemeyi tercih edebilir.

NASIL BİR AŞK ARAR?

Ucuz şeyleri bile pahalı satın alabilen, bütün gece sohbet edebilen, kendi ilgili alanlarına ilgi göstermek üzere işinden erken çıkabilen, birlikte eski Türk filmlerini izleyebileceği veya müziklerini dinleyebileceği, hiç alakası yokken ve yeri değilken iltifat edebilen, kocaman bir çikolata veya absolut votka ile aniden kapısına gelen, iyi görünümlü ama özel bir etki yaratmak üzere saatler harcamayan, kendisi değişmezken İkizler sevgilisinin bütün değişken hallerine ayak uyduran bir aşk arar!

ONU NASIL FETHEDEBİLİRSİNİZ?

Konuşarak. Bir İkizler burcu insanını etkilemek için 2 özelliğinizin olması gerekir birincisi masum ve içten biri olmalısınız. İkincisi onunla yarışacak kadar hızlı bir zekanız olmalı. Görünüşünüzde albenili ise kesinlikle şansınız olabilir. Ancak İkizler burcu insanı ilişkiden kaçar. O nedenle onu peşinize düşürmeli, ilginizi bir gösterip bir vazgeçmelisiniz. Aşırı ilgi göstermekten hoşlanıyorsanız hiç olmazsa son 5 gün boyunca arkanızı dönün, telefonlarına cevap vermeyin veya aramayın. Etkilendiğini fark ettiğinizde bu kez film Ekimine aldığınız bir tomar biletle ona sürpriz yapın. Sevişirken kulağına hoşlanacağı sözcükler söyleyin. Gitmek istediğinde buna izin verin, güler yüzle ve anlayışla karşılayın. Mutlaka geri dönecektir.

Bir ilişkide son derece değişken olabilir. Duygularına dokunan her durum İkizler burcu insanını daha değişken kılar. Bununla birlikte hesapçı değildir. Kendisini çok çabuk verir, yoğun duygular yaşar ve yaşatır ve bir anda tüm duyguları buzluğa girmiş gibi soğur. Bu sürecin bazen sevgilisiyle ilgisi yoktur. İçsel hezeyanlar ve bilinçaltı çağrışımları İkizler burcunu yönlendirir.

 

Hızlı kararlarının sebebi aşırı önyargılı olmasıdır. Muhakeme yeteneği bu kadar iyi olan başka hiçbir burç daha yoktur ancak önyargıları bazen şans verilmesi gereken bir sevgili adayını geri tepmesine ve sonra büyük pişmanlık duyarak platonik bir aşka sebep olabilir. Gerçekten aşık olduğunda ve bir ilişki yaşadığında bile eleştirmeden duramaz. Kusursuzu arar.

CİNSELLİĞE BAKIŞ AÇISI NASILDIR?

Cinsellikte de özdeşlik duygusunu doyuracak öteki yarısını, benzerini aradığı için aşkla seksi ayırt edemeyebilir. Cinsel doyum ancak zihinsel doyumla gelir. Partnerinin cinsel yönünden ziyade, zeka düzeyi ve entelektüel seviyesi ile ilgilenir. Onu tahrik edecek yegane şey bilmediği bir konuda partnerinin öğretici ve dolu bilgiye sahip olmasıdır.

 

Cinsel ilişkide çeşitlilik arar: onu bir düğün yerine bir ahşap oymacısına götürmeniz hoşuna gidecektir.

Yol üzerinde ve beklenmedik anlarda pusuya düşürülmeyi sever. Uçakta, bir arabanın arka koltuğunda, aşk tünelinin katanlığında..

İLİŞKİ İÇİNDE YAPMAMANIZ GEREKENLER

İkizler burcu partnerinizle uzun zamandır birlikteyseniz onun kavga anlatında geçmişi ısıtıp önünüze getirmesine izin vermeli ama bunu siz asla yapmamalısınız. Kendisi geçmişi deşerken çözümlenmemiş sorunlara parmak bastığından dem vuracak, siz bunu yaptığınızda içinizde yara biriktirmekle suçlayacaktır.

 

Onu kıskandığınızı belli etmeyin ve hayatına asla müdahale etmeyin. Ne kadar özgür kalırsa o kadar sizinle olur. Özgürlük ve aykırılık onun göbek adıdır. Bir süre sonra aşırı özgür bırakılmaktan şikayet edecektir, siz yine de çizginizi bozmayın. En önemlisi onun değişken ruh haline kapılıp aynı şekilde modunuzu değiştirmeyin. Değişmeyen ve sabit birinin karşısında kendisini iyi ve güvende hissedecektir.

HANGİ HEDİYELERİ SEVER?

Farklı olanı sever. Çizgi dışı, olağanüstü olanı. Moda olanın dışındaki her şeyden ve eski ( retro) tarz kıyafetlerden, ev eşyalarından filmler ve müziklerden zevk alır.

 

Retro kadar aşırı minimalist bir tarzı da eşit derecede sever.

 

Henüz yeni tanışıyorsanız ona okumadığından emin olduğunu ama mutlaka ilgi alanlarıyla örtüşen kitaplar alabilirsiniz. Sahaflardan alınan bulunması zor kitaplara bayılır.

İKİZLER BURCUNA EN UYGUN BURÇLAR HANGİLERİDİR?

Bir başka İkizler, Kova veya Terazi uyumlu olduğu, evlenebileceği, anlaşabileceği burçlardır. Masum bir Yengeç’de evlenmek isteyeceği burçtur. Başak, Yay, Balık burçlarıyla tutkulu aşklar yaşayabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İKİZLER BURCUNA EN UYGUN BURÇLAR HANGİLERİDİR?

Bir başka İkizler, Kova veya Terazi uyumlu olduğu, evlenebileceği, anlaşabileceği burçlardır. Masum bir Yengeç’de evlenmek isteyeceği burçtur. Başak, Yay, Balık burçlarıyla tutkulu aşklar yaşayabilir.

 

Bi adet terazi alayım mümkünse :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İKİZLER BURCUNA EN UYGUN BURÇLAR HANGİLERİDİR?

Bir başka İkizler, Kova veya Terazi uyumlu olduğu, evlenebileceği, anlaşabileceği burçlardır. Masum bir Yengeç’de evlenmek isteyeceği burçtur. Başak, Yay, Balık burçlarıyla tutkulu aşklar yaşayab

Bi adet terazi alayım mümkünse :D

 

 

 

 

varsa bende rica ediyim lütfen :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...