Jump to content

Hayrına yatağa girecek


Misafir
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

63613-1.jpg

 

'Hadi Gari Cumhur' isimli filminde sevişme sahnelerinde rol alacak Merve İldeniz, parayı ne yapacak?

'Hadi Gari Cumhur' isimli sinema filminde sevişme sahnelerinde rol almaya hazırlanan Merve İldeniz, alacağı ücreti de hayır için bir okula bağışlayacağını açıkladı.

 

Önümüzdeki günlerde Bodrum'da çekimlerine başlanacak olan 'Hadi Gari Cumhur' isimli filmde rol almaya hazırlanan İldeniz, "Bu filmi Harun Özakıncı'nın hem oynayıp hem de yönetecek.

 

Filmde Belediye Başkanı Mazlum Ağan, emekli trafik polisi 'süslü' lakaplı Calalettin Oğuztan, 'Hadi Gari' barın sahibi Hakan Aykan gibi Bodrum'un simge olmuş isimleri de rol alacak. Biz de bu filmin oyuncu kadrosundayız.

 

Eşimle birlikte film gereği İstanbul'dan Bodrum'a taşınarak hediyelik eşya dükkanı açan bir hippi kadını canlandıracağım. 'Hadi Gari Cumhur'un sevişme sahnelerinde de rol üstleneceğim. Şimdiden oyunculuk ücretim olan 5 bin YTL'yi Bodrum'daki Cemal Uslu İlköğretim Okulu'na bağışladım. Benim oyunculuk ücretimi bağışlamam filmin diğer oyuncuları arasında da bir bağış kampanyasının başlamasına neden oldu" dedi.

internethaber

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...