Jump to content

Kıskanıyorum...


HaYaLGöZLüM
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Sana baktığım zaman gözlerim kamaşıyor. İnce bir rüzgar esiyor saçlarının arasından, bütün denizler deviniyor .. binlerce güneş parıldıyor gözbebeklerinde.. senin ışığın öyle parlak ki gökyüzündeki utancından eriyorSana dokunduğum zaman sudan geçer gibi ellerim, senin beyazlığınla arınıyor. Yüreğimin içinden ırmaklar akıyor.

 

Sana dokunduğum zaman nefes alamıyorum, soluğum kesiliyor.Sana dokunduğum zaman boyut değiştiriyorum.. bütün renkler yenileniyor.Bir masanın başında oturuyorsun, elinde çay bardağı… Diyelim ki çay içiyorsun. Senin oturduğun masa birden anlam kazanıyor. Çay daha lezzetli, masa daha sevimli, bulunduğun oda huzur veriyor.Sen yürüdüğün zaman bastığın kuru toprakta çimen bitiyor, çevrende güller açıyor. Kuşlar havalanıyor sevinçle mavi gökyüzüne.

 

Senin el sürdüğün yerden bereket fışkırıyor.Ah sevgilim.. yüreğimin ateşi, başımın dumanlı yüce dağı, dinim kadar imanım kadar güvendiğim ey güzel insan.. seni kimse benim gözlerimle görmüyor. Sana sıradan biriymişsin gibi, yüzüne bile bakmadan bir söz söylüyor, cevabındaki gizemi fark etmiyor. Seninle kurulan cennet umurlarında değil.. Ama senin yüzüne bakıyorlar, onlara gülümsüyorsun, sana uzanıyorlar ses etmiyorsun. Verdiğin nimetin farkında değiller.

 

Ben sana niçin onlarla berabersin diye hesap sormuyorum. Ama onlar senin değerini bilmiyorlar.Bunun adı kıskançlıksa evet.. Seni kıskanıyorum.. Ama bu, sana layık olmayanların vurdumduymazlığından kaynaklanıyor. Kimse seni bulunduğun yerden bir santim aşağıda göremez, görmemeli.. İşte o zaman çıldırıyorum.

 

Sana uzanan elleri kırmak, sana bakan gözlere mil çekmek istiyorum.Sen burada, benim dünyamda, bitanesin, ulaşılmazsın. Sana ulaştığını sanan herkese lanet ediyorum. Çünkü onlar seni benim gözümle gördüğüm gibi görmüyorlar..

 

 

 

 

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • Adnan Oktar: Saba Tümer'i Kıskanıyorum

      A9 Tv ekranlarında genç kızlarla yapmış olduğu programlarla adından söz ettiren Adnan Oktar, ilginç bir itirafta bulundu.   Daha önce programında yapmış olduğu ilginç dans figürleriyle gündeme gelen Adnan Oktar, kadınlarını kıskandığını belirterek, başkasının kadınları karşısına alıp sohbet etmesini kabullenemeyeceğini ifade etti.   "SABA TÜMER'İ KISKANIYORUM" Her cuma programında Yaşar Nuri Öztürk'ü konuk eden Saba Tümer'e övgüler dizen Adnan Oktar şu ifadelere yer verdi; "Saba Tümer'i bil

      , Yer: Magazin

×
×
  • Yeni Oluştur...