Jump to content

Semerkand Tv Yeni Yayın Dönemi'ne Birbirinden Güzel Programlarla Başladı


Guest zekaikc
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Semerkand TV yeni yayın dönemine yine birbirinden güzel programlarla girdi. İşte size çocuklarında yer aldığı yeni programların isimleri...

 

Semerkand Tv Yeni Yayın Dönemi'ne yeni programları ile başlıyor.

 

Çocuklar "Benim Televizyonum" Sizin İçin...

 

Yeni yayın döneminde; çocukları hem eğlendiren, hem düşündürüp, hem öğreten keyifli bir program Benim Televizyon, çocuklar için ekrana geliyor.

 

Çatpat profesör deneyler yaparken, Mesnevi'den hikâyeler ile güzel öğütler alıyor, dönme dolap ile hem eğleniyor, hem yetenekler sergiliyor, hem de sohbet ediliyor.

 

Çocuklar, BENİM TELEVİZYONUM sizin için yeni yayın döneminde hafta içi her gün saat 10.00'da Semerkand Tv'de ekrana geliyor.

 

Saadet Asrı ve Merak Edilenler "Saadet Asrından Yansımalar"da!

 

-Efendimiz'in(s.a.v) dünyayı şereflendirmelerinden, ahirete intikal etmelerine kadar geçen sürede yaşananlar ve meydana gelen önemli hadiselerin ve Peygamber Efendimiz(s.a.v) ve Sahabe-i Kiram'ın kutlu hayatlarından, nadide örnekler Saadet Asrından Yansımalar programında yer alıyor.

 

Mikail Şimşek ve Siraceddin Önlüer'in sohbeti ile Perşembe akşamları saat 20.30'da ekrana gelecek program "Saadet Asrından Yansımalar"ı kaçırmayın.

 

Yazı Mutfağı'nda Kitaplar Hakkında Bilgileneceksiniz

 

Önemli olan kitabın okunma süresi değil yazılma süresidir cümlesini çoğunuz duymuşsunuzdur. İşte "Yazı Mutfağı" programı tam size göre. Bu programda, yazarlar ve editörler, kitapları, dergileri ve yayıncılığın detaylarını anlatıyor. Yayıncılık üzerine keyifli sohbetlerin yapıldığı program Yazı Mutfağı, İbrahim Baran'ın sunumu ile Perşembe günleri canlı olarak saat 16.00'da ekrana geliyor.

 

"Konuştukça" Dini Meseleleri ve fıkhi Konuları titizlikle Ele Alıyor

 

Dini meseleleri, fıkhi konuları, kafa karıştıran soruları Ali Sözer ve Hüseyin Okur ilmi bir titizlikle Konuştukça'da ele alıyor.

 

Konu ile ilgili röportajların da ekrana geleceği programda, konuştukça öğreneceğimiz, konuştukça idrak edeceğimiz pek çok önemli mesele işleniyor.

 

Konuştukça, Ali Sözer ve Hüseyin Okur'un sohbeti ile Cuma günleri saat 16.00'da canlı yayın ile ekrana geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...