Jump to content

"İddialara Karşılık Verecek..."


кυвiŁαу
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

[h=1]"İddialara karşılık verecek..."

[/h]Futbolda şike iddialarına ilişkin hazırlananiddianamede adı geçen Trabzonspor Kulübü'nden, konuya ilişkin bir açıklamayapıldı.. İşte, o açıklama..

 

 

 

 

 

sadriSener07-1.jpg

 

 

 

 

 

 

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yayımlanan açıklamada, ülkegündemini uzun süredir meşgul eden şike soruşturmasıyla ilgili Savcı Mehmet Berktarafından hazırlanan iddianamenin bugün itibariyle İstanbul 16. Ağır CezaMahkemesi'ne sunulmuş olduğunun öğrenildiği belirtilerek, ''Öncelikle,Trabzonspor Kulübü olarak sürecin başından bu yana ısrarla vurguladığımız gibibundan böyle de hukukun vereceği kararlara saygı duyacağımızın bilinmesiniisteriz. Trabzonspor her zaman hukuka saygılı bir kulüp olmuştur, bundan böyle deyoluna bu şekilde devam edecektir'' denildi.

 

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

''Söz konusu iddianamede kulübümüzle ilgili öne sürülen iddialarakarşılık verecek gerekli bilgi, belge ve izahatlarımız bulunmaktadır ve bunlarmahkeme aşamasında ilgili heyete sunulacaktır. Bu belge ve bilgiler ışığında,iddianame öncesinde olduğu gibi yargılama süresince de hakkımızda takipsizlikkararı verileceğine olan inancımız tamdır.

Camiamızdan beklentimiz, soruşturmanın başladığı ilk günden bugüne kadarsergiledikleri sağduyulu yaklaşımı korumaları ve kulübümüze verdikleri desteğisürdürmeleri yönündedir. Büyük Trabzonspor taraftarı, önümüzdeki dönemde de başıdik bir şekilde kulübümüzün arkasında durmaya ve yönetim kuruluna sahip çıkmayadevam edebilir. Konuyla ilgili görüşlerimizi bu şekliyle kamuoyunun bilgisinesaygıyla sunarız.''

 

Kaynak : Ajansspor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...