Jump to content

Abiye Gömlek Modelleri


asisedef06

Önerilen Mesajlar

AbiyeGC3B6mlekModelleri05-1.jpg

 

Hayatınızı kaplayan programlar, aktiviteler, eğlenceler ve toplantılar... Her gün taze ve canlı bir görünüme sahip olmanız gerekiyorsa, giyim konusunda da desteğe ihtiyacınız var demektir. Çalışma hayatı ve günlük hayatta rahatlığı yaşatan tek adres gömleklerdir. Her model ve renkte, istediğiniz rahatlıkta gömleklerle, harika kombinasyonlar yapıp cazibenizi arttırabilirsiniz. Görünüşleri ile dokunduğunuz anda rahatlık adapte edecek ve kimliğinizle örtüşecek tasarımlar...

 

Gömlek Modelleri

AbiyeGC3B6mlekModelleri07-1.jpg

 

Modayla beraber değişen temalarla, en yeni elbiseler, ilham kaynağı olacak rengarenk görünümler...

 

AbiyeGC3B6mlekModelleri06-1.jpg

 

Vücudunuzu saran ve ipeksi renklerin dansıyla cezbedici görünüm kazanabilirsiniz.

 

AbiyeGC3B6mlekModelleri04-1.jpg

 

Kışın sert doğasına baş kaldıran muhteşem renklerden biri beyazdır. Mükemmel kombinasyonlarla zekice şıklığınızı sergileyebilirsiniz.

 

AbiyeGC3B6mlekModelleri03-1.jpg

 

AbiyeGC3B6mlekModelleri02-1.jpg

 

İpek böceklerinin usta çalışmalarından ortaya çıkan, şahane eserlerin, sanatsal işlemlerle süzgeçten geçirilerek omuzlarınıza konacağı, pamuk ve ipek gömlekler ile bu tasarımlara minnettar olacaksınız.

 

AbiyeGC3B6mlekModelleri01-1.jpg

 

Abiye elbise ve ceketlerin hiçbir zaman sağlayamayacağı rahatlık ve konforu, ipek ve keten gömleklerle vücudunuzda hissedeceksiniz. Bu nazik dokunuşa hayran kalacaksınız.

 

AbiyeGC3B6mlekModelleri07-1.jpg

 

Gömleklerinize renklerle tat katacaksınız. Farklı renkler ve değişik dokuların birbirleriyle anlamlı buluşmasıyla ortaya çıkan harika tasarımları taşımaktan keyif alacaksınız. Bazen teninize yumuşacık bir dokunuş, bazense soyut gölgeler hissettirecek, birbirinden özel modeller.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...