Jump to content

11 Aralık Haftası Tarot Yorumları


Guest Îکє†
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

KOÇ

KUPA 4- KUPA PRENSİ-PARA PRENSİ

Hafta sonunda her şeye karşı genel bir isteksizlik hali benliğinizi saracak. Affetmemekten yanasınız ancak hafta ortasında barışı bulacaksınız. İç huzurunuzu yeniden kazanmak için affetmeli ve affedilmelisiniz. Para konusunda sezgilerinizi öne çıkartmanız gerekiyor. Kartlar sağduyulu davranışlarınızı onaylıyor. Görev değişikliği veya sektörel değişiklikler için henüz erken. Bu tür planlarınızı erteleyecek veya gerçekleştirmek üzere bir son tarih belirleyeceksiniz.

BOĞA

PARA 6- AY- GÜÇ

Yardımlaşma ve arkadaşlık duygusal yaşamınızda öne çıkan kavramlar. Bu hafta aşka değil erdemlere öncelik tanıyacaksınız. Partnerinizin dostça yaklaşımlarını içgüdüsel birlikteliğe tercih edeceksiniz. Hafta ortasında korkunun karanlık yolundan geçecek ve hiçbir şey olmadan aydınlığa çıkacaksınız. Korkularınızın üstüne gitmelisiniz. Böylece ne kadar yersiz olduğunu keşfedeceksiniz. Parasız kalma endişeniz size güç ve özgüven kazandıracak.

İKİZLER

KUPA 4- MAHKEME- AZİZ

Mutluluk içinde kutlamalar yapacaksınız. Ayaklarınız adeta yerden kesilmiş bile. Hafta sonunda nişan hafta ortasında nikah yapabilirsiniz. Hızınıza kimse yetişemez. Ödemelerinizi bitirip tamamen rahatlayacaksınız. Kurtuluşunuz özgürlük kazandıracak. Hafta sonu yaklaşırken iyi bir danışmanla görüşmelisiniz. Yöneticilerinizin önerilerini dikkate alın. Hafta boyunca ne işe yarayacağını bilemediğiniz cümleler duyacaksınız. Hafta sonunda o cümleler anlam kazanacak.

YENGEÇ

PARA KRALI- KADER ÇARKI- KILIÇ ASI

Güven ve sağlamlık duygusu bu haftada önceliğiniz. Partnerinizin size her anlamda güven vermesi, hayatı huzurlu bir alan olarak algılamak düşlerinizin en güzel kısmının gerçekleşmesi anlamına geliyor. Hafta ortasında büyük şansı bulacaksınız ve yaşamda bir kez karşınıza çıkabilecek bir fırsatla karşılaşacaksınız. Bu fırsatı değerlendirin. Hafta sonu yaklaşırken partnerinizle özel yaşamınıza dair önemli bir konuşma yapabilirsiniz. Aranızdaki soprunlar ve uyum cümlelere dökülmeli.

ASLAN

DEĞNEK 4- DEĞNEK 10- DEĞNEK 8

Heveslerinizin, isteklerinizin ve hırslarınızın peşinden gitmeniz gereken bir haftaya başlıyorsunuz. Partnerinize karşı aşk değil, hırs ve tutku hissedecek, duyguların sizi yönlendirmesine izin vereceksiniz. Hafta sonunda kıskançlık aranızdaki ilişkinin soğumasına, yalnız hissetmenize ve kendinizi gereksiz bir stresin ortasına itmenize sebep olacak. Hafta ortasında tepkileriniz en çok kendinizi rahatsız edecek. Hafta bitene dek partnerinizden haber alamazsanız üzülmeyin. Sonunda beklediğiniz haber size ulaşacak. Hafta boyunca hissettiklerinizi bir anda unutacaksınız. Mutlu sona yaklaşıyorsunuz.

BAŞAK

KILIÇ 8- KILIÇ 3- KILIÇ ŞÖVALYESİ

Kendinizi yalnız, çaresiz ve eli kolu bağlı hissedeceğiniz bir hafta sonuna hazırlanmalısınız. Kesin kararlar almak veya küçük bir operasyon kurtarıcı olacak. Ancak hafta ortasına ulaşmadan duyacağınız şok eden cümleler kalbinizi acıtabilir. Hafta sonu yaklaşırken tartışmaların ve gerilimin ortasında kalacaksınız. Öfkenizi kusarken dikkatli olun. Yöneticilerinizle aranızdaki gerilim tırmanıyor. Finansal konularda kararlı davranmayı öğrenmelisiniz.

TERAZİ

PARA 10- KUPA 5- KUPA 6

Duygusal bir hafta geçirecek ve gereğinden fazla gerçekçi olmaya çalışacaksınız. Hafta sonunu ailenizle birlikte geçirmelisiniz. Onların yardım ve desteğini alacaksınız. Maddi konularda eksiklerinizle ilgilenecekler. Hafta ortası yaklaşırken bir ayrılık telaşı saracak. Üzüntü ve duygusallık giden bir aracın ardından bakakalma duygusu yaratacak. Özlem hafta sonu geldiğinde yakanıza yapışacak, dertli, efkarlı bir duygu olacak. Bir süre ayrılığa katlanmanız gerekiyor.

AKREP

DEĞNEK 3- PARA 4- ASILAN ADAM

Önce gemileri gönderdiniz, emek verdiniz, yatırım yaptınız, şimdi geri dönüşü ve yatırımın karşılığını bekliyorsunuz. Öyle sağlam bir zemin hazırlamışsınız ki aşkta yanılmanız şu sıralar söz konusu bile olamaz. Ancak takıntılı ruh haliniz hafta ortasında hem sizi hem başkalarını sıkacak. Bu arada finansal kontrolü sağlamalısınız. Hafta sonu yaklaşırken harcamalarınızı kısıtlamalısınız. Bu tür bir fedakarlık hoşunuza gitmese bile gerekli. Terfinizi bekliyorsanız bir süre gecikme ertelemelerle oyalanacağınızı bilmelisiniz. Buhranlı bir hastalıkla baş etmeye çalışmanız gerekecek.

YAY

ERMİŞ- KULE- KUPA 10

Yalnızlık süresince içinize dönüp, detaylı bir şekilde nasıl bir ilişki istediğinizi düşünmelisiniz. Kişiyi, genel özelliklerini, tanımlamalısınız. Belli biri hayatınızdaysa ve buna rağmen ilişkinizi tek başınıza yaşamak zorundaysanız biraz daha sabredin. Hafta ortasında her şey şok edici bir şekilde değişecek. Şimdiye kadar size güvensizlik veren olaylar güven vermeye başlayacak. Hafta sonu yaklaşırken mutluluğunuz sonsuz olacak. Partnerinize yenide kavuşmanızı kutlayacaksınız.

OĞLAK

KUPA ASI- AŞIKLAR- PARA 7

Yeni bir aşka başlamak, sevmek, sevilmek, güvenmek ve güven vermek bu hafta sonunda hissedeceğiniz mükemmel duygular. Hafta ortası yaklaşırken güvendiğiniz o kişiyle yeni bir ilişkiye başlayacak veya ilişkinizde daha yakın olmaya başlayacaksınız. Duygularınız karşılıklı. Haftanın en şanslı burcusunuz. Finansal konularda aklınızı değil duygularınızı öne çıkartmanız gerekiyor. Bir yol ayrımındasınız ve seçim yapmak zorundasınız. Seçimi kalbinizle yapın. Aşk ve finans alanlarında şanslı bir hafta geçireceksiniz. Ancak görevlerinizi tamamlamanız gerekirken çeşitli ertelemeler yaşayabilirsiniz. Bir yön değişikliği söz konusu olacak.

KOVA

DEĞNEK ASI- KUPA 7- KUPA KRALİÇESİ

Cesurca girişimleriniz, ilişkinizi sıcaklığınızla aydınlatacak ilginç buluşlarınızla hafta sonunu çok eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz. Ancak hafta ortasında hayalleriniz gerçekleşmeden bir balon gibi sönebilir. Hafta sonunda kendinizi duygulara ve içgüdülere teslim etmelisiniz. Finansal kararlarınızda gerçekçilik düzeyinizi yükseltmeniz gerekiyor. Kim ne söylerse inanmak yerine inceleyin, araştırın, birkaç insandan fikir alın. Görevlerinizi yerine getirirken sağduyulu davranın. Orijinal olanı bulmak için aklınızı değil duygularınızı kullanın.

BALIK

DEĞNEK ŞÖVALYESİ- YILDIZ- BÜYÜCÜ

Aceleci ve hırslı bir tavırla hafta sonunu geçirebilirsiniz. İlginç biri yaşamınıza bir anda girecek ve istediğiniz ilgiyi, yakınlığı size gösterecek. Çok önemli bir dileğiniz gerçekleşmek üzere. Hafta ortası gelmeden dileğiniz gerçekleşmiş olacak. Hafta sonu yaklaşırken partner adayınız gittikçe etkileyici olacak. Ondan başka bir şeyi düşünemeyeceksiniz. Hafta ortasında finansal konularda başarı grafiğiniz zirveye doğru yükselecek. Hafta sonunda yeni ve heyecan veren bir göreve talip olabilirsiniz.

 

 

su karakuş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BAŞAK

KILIÇ 8- KILIÇ 3- KILIÇ ŞÖVALYESİ

Kendinizi yalnız, çaresiz ve eli kolu bağlı hissedeceğiniz bir hafta sonuna hazırlanmalısınız. Kesin kararlar almak veya küçük bir operasyon kurtarıcı olacak. Ancak hafta ortasına ulaşmadan duyacağınız şok eden cümleler kalbinizi acıtabilir. Hafta sonu yaklaşırken tartışmaların ve gerilimin ortasında kalacaksınız. Öfkenizi kusarken dikkatli olun. Yöneticilerinizle aranızdaki gerilim tırmanıyor. Finansal konularda kararlı davranmayı öğrenmelisiniz.

bir kezde iyi bişey çıksa...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • 24 Aralık Haftası Tarot Yorumları

   KOÇ KILIÇ ASI-GÜNEŞ-DEĞNEK 5 Hafta sonunda partnerinizle aranızdaki sorunları konuşarak çözümleyecek ve geleceğe dair yeni planlar yapacaksınız. Ondan alacağınız güç ve destek hafta ortasında sorunsuz, sağlıklı bir ilişki biçimi yaratmanız anlamına gelecek. Hafta sonu yaklaşırken kıskançlık krizine kapılabilirsiniz. Finansal alanda aydınlanma ve bir şekilde ödemelerinizi yapabilme yeteneğine kavuşacaksınız. Rekabet dolu bir düzende iş arkadaşlarınızın önüne geçebilirsiniz. BOĞA KILIÇ 9- DEĞ

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • 18 Aralık Haftası Tarot Yorumları

   KOÇ TAROT KARTLARINIZ: AY-KILIÇ 7’LİSİ-KUPA 3’LÜSÜ Korku ve yalnız kalma endişesi hafta sonu boyunca en büyük düşmanınız olacak sevgili Koç. Kartlarınız korku yolunun karanlık olduğunu ama bu yolun sizi aydınlığa çıkaracağını anlatıyor. Bu olumsuz duygu isteksiz bir ruh hali yaratıyor. Duygu durumunuzu korkulara teslim etmemelisiniz. Partnerinizle hafta ortasına dek buluşmayın. Hafta sonu yaklaşırken katılmayı düşündüğünüz eğlence ertelenebilir. Çalışmak konusunda hafta boyunca hevesli olmayac

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • 2 Aralık Haftası Tarot Yorumları

   KOÇ   AY- PARA ŞÖVALYESİ- KUPA KRALI Korkular hafta sonu yanınızdan ayrılmayacak. Kaybetme korkusu, yalnız kalma korkusu derken güvenliğinizin sarsılması korkusuyla hafta sonunuzu ziyan edebilirsiniz. Oysa korkularınızın üzerine gitmeniz gerektiğini kartlarınız anlatıyor. Hafta ortasında sağlam bir zeminde durduğunuzu fark edeceksiniz. Ne ilişkiniz, ne güvenliğiniz ne de geleceğiniz tehdit altında değil. Hafta sonu yaklaşırken sezgileriniz tam bir yol gösterici olacak. Kırgın olduğunu

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

×
×
 • Yeni Oluştur...