Jump to content

Merkür Düzeliyor Haftası 12-18 Aralık


Guest Îکє†
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Ay tutulması geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleşti ve etkisi hala devam ediyor. Tüm hafta boyunca dolunayın yarattığı gerginlik giderek azalacak ve tutulmanın getireceği sonuca ulaşma ve zenginleşme avantajlarından yararlanacağız.

Haftanın en önemli gökyüzü olayı Merkür gerilemesinin bitişi; 14 Aralık’da Merkür durağanlaşacak. Bu tehlikeli bir gün! Yanlışlıklarla, tartışmalarla dolu bir gün yaşanabilir. Dikkatli ve sakin olmakta yarar var.

15 Aralık’dan itibaren Merkür doğru yoluna ve hayat normal akışına dönecek. Geçtiğimiz 5 hafta boyunca yaptığımız yanlışların sonuçlarını düzeltmeye, telafi etmeye çalışmalıyız. Merkür Yay burcunda ilerleyecek. Ancak gelecek 15 gün boyunca yani 1 Ocak 2012’ye dek seyahat ve eğitim, hukuk ve inanışlar gibi alanlarda dikkatli olmayı sürdürmeliyiz.

Hafta boyunca Neptün, Dünyaya olumlu enerjiler gönderecek. Satürn ve Jüpiter’le kurduğu sevimli, iyiliksever, mutlu açılar şansınızı açacak sihirli değneğin dokunuşunu hatırlatacak. Mistik deneyimler yaşamak ve korkmadan, kendinizi kaybetmeden başka bir dünyanın kapısını aralamak isterseniz hafta boyunca fırsat bulacaksınız.

Hafta sonunda sevgi ve aşk ilişkilerimiz Venüs-Satürn arasındaki olumsuz açının kurbanı olmamalı. Yalnızlık ve sevgisizlik hisleri ile güvensizlik duyumsamak duygusal ilişkileri içine kapalı ve iletişimsiz bir hale getirebilir. Platonik aşkların artışı hafta sonuna denk gelecek. Derin içsel yaralar tekrar kanatılabilir. Yaş farkı, kültür farkı gibi etkenler ilişkilerin ayracı olacak. Hafta sonunda uzun süreli ve mutlu ilişkilere sıkı sarılmalı, olumsuz tavırları abartmamalı.

 

 

KOÇ: Ay tutulmasının etkisi sürüyor ve hala iletişim araçlarınızı yenilemeniz için şans veriyor. Merkür doğru yoluna hafta ortasında dönecek. İlerlemeye başladıktan sonra araba veya cep telefonu satın alabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla birlikte sosyal yardım kuruluşları adına yapılan kampanyalara katılabilirsiniz. Hafta boyunca iyilik yaparsanız iyilik bulacaksınız. Dostluk ve yardımlaşma aktiviteleriniz sırasında iş ortaklığı yapacağınız kişilerle tanışabilir veya danışmanlar edinebilirsiniz. Evlilik arzunuz varsa bu hafta res edilmesi zor bir teklif alabilirsiniz. Merkür seyahat ve eğitim alanınızdaki yanlışlarınıza odaklanmanızı hafta ortasından itibaren sağlayacak.

BOĞA: Finansal alanınızı tetikleyen Ay tutulması bu haftada sonlanmalar ve yeni başlangıçlar getirmeye devam edecek. Kimi işlerinizi teslim edip ödemesini alabilirsiniz. Yeni gelirlerinizin hesap hanenize girişi ile konfor ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Merkür vergi, sigorta, fatura, nafaka ödemelerinizdeki hatalarla ve aksaklıklarla ilgilenmenize engel oluyordu. Hafta ortasından itibaren hatalı ödemeleri düzeltmeye başlayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili hayalleriniz bir kez daha gerçekleşiyor. Bu konuda hafta boyunca şansınıza güvenebilirsiniz. Çalışkanlığınızın ödülünü bir kere daha alacaksınız.

İKİZLER: Ay tutulmasının etkisini bu haftada hissedeceksiniz. Görünüşünüzdeki değişimler devam ediyor. Yaşamınızı yenilemek, yeni bir yere taşınmak kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak.

Yöneticiniz Merkür nihayet doğru yoluna dönüyor. 14 Aralık en tehlikeli gününüz. Yanlış anlamaya ve aniden öfkelenmeye yatkın olacaksınız. Dikkatli olun günü sakin atlatın. Bir sonraki gün daha rahat ve özgür enerjiler altında olacaksınız. Partnerinizle birlikte taşınma, balayına çıkma planları yapabilirsiniz.

YENGEÇ: Kötü alışkanlıklarınızla bu haftada mücadele etmelisiniz. Arkadaşlarınız hemen her konuda yardımlarını esirgemeyecek ve para kazanmanız, kariyerinizde ilerlemeniz için ellerinden geleni yapacaklar.

Merkür iş alanınızda geriliyor ve hafta ortasında duracak. İşlerinizdeki telafisi zor hatalar günü kriz atmosferine dönüştürebilir. Son derece dikkatli olun. Hafta sonu yaklaşırken işinize yeniden odaklanacak, ortamı yeniden seveceksiniz. Partnerinizle ailenizin arasında soğuk rüzgarlar esebilir ve sizinde duygularınız soğuyabilir. Güven duygunuzu kaybetmeniz olası. Miras, nafaka gibi gelirleriniz artıyor.

ASLAN: Arkadaşlıklarınızın bir kısmı sona eriyor ve ister istemez üzülüyorsunuz. Bu ayrılıklar yeni dostluklar kurmanızı da sağlayacak. Tanıştığınız kişilere gülümseyin. Merkür gerilemesi aşk alanınızı bloke etmiş ve belki de partnerinizle yolları ayırma kararı almıştınız. Hafta ortasında aşk ilişkinizde, çocuklarınızla aranızda veya projelerinizle ilgili çalışmalarda büyük tartışmalar oluşabilir. Merkür son gününde tehlikeli olacak. Hafta sonu yaklaşırken ortam sakinleşecek.

Aşk ve iş yaşamınız güvensizliklerden nasibini alıyor. Şimdiye kadar kuşku duyduğunuz bir çok konuyu yeniden gündeme getireceksiniz ve hoş karşılanmayacaksınız. Tepkilerinizde kontrollü olun.

BAŞAK: Kariyerinizi yükselecek sorumlulukları tamamlayıp teslim etmeniz bu hafta boyunca devam edecek. Bitirilen her iş size zenginlik olarak yansıyacak. Merkür yönetici gezegeniniz ve bu haftada ev, aile konularında engel yaratmaya devam edecek. 14 Aralıkda duracak ve evinizle ilgili ciddi sorunlar ortaya çıkaracak. Eşya yenilemek, taşınmak gibi planlarınızı hafta sonuna erteleyin. 15 Aralıkdan itibaren hayatın akışı daha düzenli ve daha kolay olacak.

Uzun dönemli ödemelere çocuklarınız veya partneriniz nedeniyle evet diyebilirsiniz ancak doğru zaman değil! Bu hafta uzun dönemli borçlanmalar kendinize güveninizi kaybetmenize sebep olabilir. İşinize ve kazanmaya yönelin.

TERAZİ: Aileniz ve yuvanız bu hafta yaşamda güven duymanın anlamsızlığını düşündürecek. Yöneticiniz Venüs’ün geçici bir açısı içinize karamsarlık, sevgisizlik tohumları ekebilir. Merkür yakın çevre, reklam ve tanıtım, sunum çalışmalarınızı engelliyordu. 15 Aralıkdan itibaren net bir engeliniz kalmayacak. Yinede Ocak ayına dek dikkatli olmalısınız ve reklam çalışmalarınıza hız vermemelisiniz.

Partnerinizle aranızda anlamlı ve kalıcı bir ilişki oluşuyor. Evlenmeyi düşünebilirsiniz ancak kesin söz vermeyin. Hafta sonu düşünceleriniz daha net olacak.

AKREP: Başkalarının kaynaklarından yararlandınız ve geri ödemeniz bitti. Veya bu hafta bitişi, kurtulmayı kutlayabilirsiniz. Miras ya da nafaka talebiniz varsa sonuçlanabilir. Merkür parayla ilişkinizde ciddi krizlere neden olmuştu. Hafta ortasında iyiden iyiye hata yapmanıza sebep olacak. Özgüveniniz sarsılabilir. Hafta sonuna dek ne kazanırken hırslı olun ne harcarken aşırıya kaçın.

Eviniz, aileniz, yuvanız bu hafta mutluluk kaynağınız olacak. Aile büyüklerinden birini sizinle birlikte yaşamaya ikna edebilirsiniz. Buna sevineceksiniz.

YAY: Merkür burcunuzda geriliyor ve gerçekten tehlikeli olacağı gün 14 Aralık. O gün hayatınızın her alanında söz vermeyin, imza atmayın ve tartışmaların içine çekilmeyin. Kontrolü elinizde tutun. Aldığınız her evrak kontrolden geçmeli. Dalgınlık büyük hatalara sebep olacak. Özellikle trafik kazalarına yatkın görüneceksiniz. Dolunayın etkisi bu haftada sürecek ve evlilik ilişkinizi gözden geçirecek, öfkeli tartışmalar yapmak isteyeceksiniz. Gelecek hafta yenileyen enerjilere açılacaksınız. Mümkünse ilişkinizi gelecek hafta masaya yatırın. Bununla birlikte yalnızsanız evlilik tekliflerine sıcak bakabilirsiniz.

Maddi konularda güvensiz ve anlayışsız bir tutum sergileyebilirsiniz. Yakın çevrenizden destek isteyin. Hem dostlarınız, hem yakın çevreniz, moral ve motivasyon kaynağınız olacak. İş yaşamınızda her şey mükemmel gelişiyor. Kendinizi çalışmaya adayın.

OĞLAK: Ay tutulması iş ve sağlık yaşamınızı etkilemeyi sürdürüyor. İşlerinizi bitirip teslim edebilirsiniz, diyetinize son verebilirsiniz veya gerçekten sağlıklı kalmanızı mümkün kılan harika bir rejim programı uygulamaya başlayabilirsiniz. Merkür gerilemesi iç dünyanızı etkiliyor. Geçmişe ait yanlış düşünceler, bunalımlar hafta sonuna doğru sona erecek.

Burcunuzda yol alan Venüs yöneticilerinize karşı olumsuz hisler içine girmenize sebep olacak. Genel olarak sevgisiz ve suratsız bir hafta geçirebilirsiniz. Yalnızlık duygularıyla baş etmelisiniz. Finansal alanda her şey gayet güzel. Hayallerinizi yöneticileriniz gerçekleştirecek onlara güvenin.

KOVA: Uzaklara taşınmak, yerleşmek, medya sektörüne geçiş yapmak gibi bir niyetiniz varsa veya yeniden eğitim sıralarına dönmek çeşitli hobi kurslarından sertifika almak istiyorsanız hafta boyunca fırsatlar yakalayacaksınız. Bunun yanı sıra ev almak, taşınmak gibi arzularınız, dekorasyon yenileme isteğiniz tam hayal ettiğiniz nitelikte bir biçimde gerçekleşecek. Şans sizden yana. Evde çalışacak elemanlar bulabilirsiniz.

Merkür arkadaşlıklarınıza ve dileklerinizi gerçekleştirmenize engel oldu. 14 Aralıkda arkadaşlarınızı kırmamaya çalışın. 15 Aralıkdan itibaren kendinizi daha iyi ifade edecek yeniden davetlerinin aranan kişisi olacaksınız.

BALIK: Evinizle ilgili tamamlanması gereken tüm işler bu hafta boyunca çözüme ulaşacak. Ancak Merkür gerilediği için alım-satım, söz vermek yapmamanız gerekenler. Hafta ortasında Merkür düzelecek, imza atmanızda sakınca kalmayacak. Hafta sonunda istediğiniz nitelikte bir ev bulmanız mümkün. Reklam çalışmalarınızı kıymetlendirecek fırsatlar hafta boyunca kapınızı çalacak. Sezgileriniz prim yapmaya başlıyor.

Arkadaşlarınızla aranızdaki yüzleşme nitelikli konuşmalar hem onlara olan güveninizi sarsabilir hem de sizi geri dönüşü olmayan uzun süreli kırgınlıklara sürükleyebilir. Biraz sabredin. Eteğinizdeki taşları dökme fırsatı bulacaksınız.

 

 

 

su karakuş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ASLAN: Arkadaşlıklarınızın bir kısmı sona eriyor ve ister istemez üzülüyorsunuz. Bu ayrılıklar yeni dostluklar kurmanızı da sağlayacak. Tanıştığınız kişilere gülümseyin. Merkür gerilemesi aşk alanınızı bloke etmiş ve belki de partnerinizle yolları ayırma kararı almıştınız. Hafta ortasında aşk ilişkinizde, çocuklarınızla aranızda veya projelerinizle ilgili çalışmalarda büyük tartışmalar oluşabilir. Merkür son gününde tehlikeli olacak. Hafta sonu yaklaşırken ortam sakinleşecek.

Aşk ve iş yaşamınız güvensizliklerden nasibini alıyor. Şimdiye kadar kuşku duyduğunuz bir çok konuyu yeniden gündeme getireceksiniz ve hoş karşılanmayacaksınız. Tepkilerinizde kontrollü olun.

amanın :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...