Jump to content

Büyüden Kendi Yapabileceğimiz Yöntemlerle Denenmiş Temizlenme Yolları


ıspanaknamık

Önerilen Mesajlar

ıspanaknamık

evet arkadaşlar forumda daha öncede bahsetmiştim.

büyüye maruz kaldım ve bu yöntemleri uygulayarak büyük ölçüde rahatladım.

bu konuda bana yardım eden hayatını büyü çözmeye ve büyücülerle mücadele etmeye adamış bir abimizle beraber .

maddeler halinde yazacağım

 

1.önce namaz abdesti alınır .asla cünüp olmamak gerek bunu biliyorsunuzdur ama yinede belirteyim.ikindiden evvel bir yada iki avuç yemek tuzuna sırasıyla besmele çekerek ve büyü nazar bozulması için niyer ederek

41 vedduha suresi,41 ayetel kursi, 41 kafirun,41 ihlas suresi okunur.her sabah ve akşam aç karnına parmak banmak suretiyle ağızdan alınır.

aynı uygulama başka bir tuza yine yapılır ve tüm ev halkına yemeklere bir miktar karılarak yedirilir bitene dek.bir hafta zaman geçtikten sonra tekrar edilmelidir.

2.besmele çekilir niyet edilir Allahım üzerimde büyü nazar vesaire tüm kötülüklerden beni muhafaza etle diyerek . bir kovaya su doldurulur içine şu bildiğimiz marketlerde satılan boyd ayaklaşık yarım kg. elma sirkesi konur ve kırk gün kırk günün her günü bununla duş alınır .

yıkanıldıktan sonra durulanmadan evvel kullanılabilir .sirkeyle yıkandıktan sonra tekrar durulanılır ama sabun şampuan gibi maddeler kullanmamalı sonrasında .sadece suyla durulanmalı .

3.her akşam ve sabah ayetel kursi,amenerrasulü,3 felak ,3 nas ,fatiha ve 3 adet ihlas suresi okunmalıdır .

4.korunma yöntemleri adlı konudad abahsettiğim gibi ev temizlenirken kapı ,pencere ,yerler vesaire son durulama suyuna sirke katılmalıdır.

5.tuz lambası kullanmalı gece gündüz uyuduğunuz odada açık olmalıdır .tüm negatifliği alır.

6.bilindiği gibi bayanların ayın belli günlerinde hayız hali görmeleri söz konusudur.bu esnada namaz kılama z,oruç tutamaz ve ayet okuyamazlar.bu yüzden hayız halinden evvel bir yada iki litre temiz içme suyuna 7 ayetek kürsi,7 amenarrasulu ,7felak ,7nas,7fatiha,7 ihlas suresi okunur ve hayız halinde koruma için içilir .

 

7.peygamber efendnimiz büyü nazar gibi etkilere karşı bunları yapardı.

11ihlas,11felak,11nas okuyarak avuç içine üfleyip tüm vücuduna sürerdi.ayrıca yine 3 salavat ,7ayetel kursi,7 kafirun,7 ihlas ,7 nas ,7 fatiha,1 elif lam mim sabah akşam okumaya devam edilirse Allahın izniyle kurtulunur.

8.evde sesli bir şekilde özellikle bakara suresi okunmalıdır .yada okunamıyorsa cd den bilgisayardan sesi evde duyulacak şekilde açılır sabah ve akşam

 

son olarak musallata uğramış bu yöntemler denenmiş ve başarıya tam ulaşılamamış ağır büyü altında kalmış kimselere yapılacak yöntem şudur.

kuranı kerimi okumayı çok iyi bilen mümkünse hafız beş kişi yada üç kişi hastaya nefes vermek suretiyle 7 yasin ,7 tebareke ,7 amme,7 uhuye,700 ihlas ,700 felak,700 nas,700 fatiha okunduğunda Allahın izni ile ne kötülük varsa yanar kül olur .

 

Allah bizleri kötülerden ve şerlerinden korusun

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
ıspanaknamık
Rabbim böyle kötülüklerden korusun bizleri, Esmalar varken neden büyüye başvururlar anlamış değilim

sizlerden de Allah razı olsun .arkadaşım o bahsettiğin esmalarda zaten büyü yapmak için kullanılıyor :)hemde birebir

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
sizlerden de Allah razı olsun .arkadaşım o bahsettiğin esmalarda zaten büyü yapmak için kullanılıyor :)hemde birebir

dediğiniz gibi esmaları da okumak okuma şekline göre büyüye girebiliyor yani niyete bakıyor herşey. kasdettiğim sıkıntılıysan her sıkıntıya bi esma var o esmayı okur onun hürmetini hayırlısını nasip eyle ya da bu durumdar kurtar diye dua etmekte varken neden büyü tercih edilir:)

ama insan nefsi herşeyi hemen olsun diyor ve bazen at gözlüğüyle bakıyoruz herşeye :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
ıspanaknamık

sadece okumak olsa bir sürü çeşidi var esmalarla yapılan büyünün.Allah lanet etsin onlara ki etmiş zaten .esmaları fazla okumak dah afarklı etkilere yol açabiliyor.çok dikkatli olmak gerek çok zorda kalmadıkça tesbih şeklinde tekrar ederek yani zikir gibi okunmasına taraftar değilim.sadece aşırıya kaçmadan mesela 50 yi aşmadan yapılabilir .

o nefis evet heleki insan zorda kaldığında şeytanla beraber zorluyo bayağı insanı.ama buda bir imtihan işte .inançlı bir insanın kendine hakim olması gerek .lanet ettiğin şeyi kendin yaparsan ondan ne farkın kalır .hem bu dünyan hem ahiretin yanar

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Benzer Konular

  • Kendi Denediğim ve Kabul Olan Dua Formülü

   2004 yılı içinde maddi durumum son derece bozulmuştu.kredi kartlarına borcum sekiz bin yeni türk lirası kadar olmuştu.kış ayı içinde evimdeki kömürü satacak kadar zor duruma düşmüştüm.umutsuzluktan borç para ile loto.toto sayısal ne varsa oynuyor vede onları oynadıktan sonrada kuponların üstüne okuyordum.bir gün bir dua formülü öğrendim .son derece umutsuzca uygulamaya başladım .üstelik o sıralarda cuma namazına bile gitmeyen bir müslümandım(!) ve inanılmayacak bir şey oldu tüm borçlarım bitti.d

   , Yer: Dilek Duaları

  • Denenmiş Bir Duadadır Mutlaka Okuyun...

   Arkadaşlar geçen hafta bi akrabamın eşiyle arası açılmış adam kadını götürüp babasının evine bırakmış zor durumdaydı..eşimle barışmamda bana yardım eden hocayı önerdim o kadar parayı bulamam dedi..bende ona o zaman dua et dedim tamam ama ne okuyayım adamın gözü dönmüş buna bişey fayda etmez dedi..ona aynen şu şekilde dua et deyip anlattım inanın daha 3. gününde eşi aramış Ya Bize Noldu Fatoş Hiç Yok Yere Boşanacaktık Hazırlan Gelip Alıcam Seni demiş güzel dimi şimdi gelelim dualara...     önc

   , Yer: Sevgi ve Muhabbet için Dualar

  • Denenmiş Dil Bağlama Duası

   Herkese merhaba, Deneyip sonuca ulaşmış arkadaşlarımdan yardım rica ediyorum. Bir anda sinirlenip karşısındakine hakaret eden, kalp kıran, agresif tavırlarından vazgeçmeyen kinci insanlar için bildiğiniz uygulayıp sonucunu aldığınız dualarınız var mı? Çok kırılıyorum anlatamam arkadaşlar lütfen varsa uygulama istiyorum sizlerden?

   , Yer: Sevgi ve Muhabbet için Dualar

  • 101 Düğüm Duası (Zor Zamanlarda Hızır Gibi Yetişen Denenmiş)

   Merhaba arkadaşlar sizinle paylaşacağım bu dua benim hayatımı 4 kez kurtardı rabbimin izniyle elbette.. Bunun gibi bir tane duam daha war ama ilk önce bunu paylaşmak istedim sizinle..   101 düğüm duası ilk önce gusül abdesti alıyoruz sonra 2 rekat allah rızası için namaz kılıyoruz namaz sonunda 7 tane fatiha suresini okuyup niyetleniyoruz.. Pamuk ipliğine (yorgan ipliği ve eskiden biber kurutulan ip) 2 ayrı ipe 101 er tane çözümü kolay düğüm atıyoruz. Önümüze bir şişe su alıyoruz ilk düğümlü

   , Yer: Büyü ve Nazar İçin Dualar

  • Karşındaki İnsana Kendi İstediğini Yaptırmak İçin

   Bu Bi Buyu Degildir Diyerekten Anlatayim.... Mesela Bi Sevgilinize Bisey Yaptirmak Istiyosunuz Ve Ikna Ekmek Icin Zorlaniyosunuz. Bunu Ona Yaptirmak Icin Karsinizdakinin Gozune Bakara Icinizden "allahümme Ya Vedüd"yani (agzini Bagla Dilini Tut) Denilir Bikac Kes Bunu Soluyosunuz Sevginizin Gozlerine Bakarak Yada Karsinizdeki Birine Saygilarimla

   , Yer: Havas & Hüddam

×
×
 • Yeni Oluştur...