Jump to content

Büyüden Kendi Yapabileceğimiz Yöntemlerle Denenmiş Temizlenme Yolları


ıspanaknamık
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

evet arkadaşlar forumda daha öncede bahsetmiştim.

büyüye maruz kaldım ve bu yöntemleri uygulayarak büyük ölçüde rahatladım.

bu konuda bana yardım eden hayatını büyü çözmeye ve büyücülerle mücadele etmeye adamış bir abimizle beraber .

maddeler halinde yazacağım

 

1.önce namaz abdesti alınır .asla cünüp olmamak gerek bunu biliyorsunuzdur ama yinede belirteyim.ikindiden evvel bir yada iki avuç yemek tuzuna sırasıyla besmele çekerek ve büyü nazar bozulması için niyer ederek

41 vedduha suresi,41 ayetel kursi, 41 kafirun,41 ihlas suresi okunur.her sabah ve akşam aç karnına parmak banmak suretiyle ağızdan alınır.

aynı uygulama başka bir tuza yine yapılır ve tüm ev halkına yemeklere bir miktar karılarak yedirilir bitene dek.bir hafta zaman geçtikten sonra tekrar edilmelidir.

2.besmele çekilir niyet edilir Allahım üzerimde büyü nazar vesaire tüm kötülüklerden beni muhafaza etle diyerek . bir kovaya su doldurulur içine şu bildiğimiz marketlerde satılan boyd ayaklaşık yarım kg. elma sirkesi konur ve kırk gün kırk günün her günü bununla duş alınır .

yıkanıldıktan sonra durulanmadan evvel kullanılabilir .sirkeyle yıkandıktan sonra tekrar durulanılır ama sabun şampuan gibi maddeler kullanmamalı sonrasında .sadece suyla durulanmalı .

3.her akşam ve sabah ayetel kursi,amenerrasulü,3 felak ,3 nas ,fatiha ve 3 adet ihlas suresi okunmalıdır .

4.korunma yöntemleri adlı konudad abahsettiğim gibi ev temizlenirken kapı ,pencere ,yerler vesaire son durulama suyuna sirke katılmalıdır.

5.tuz lambası kullanmalı gece gündüz uyuduğunuz odada açık olmalıdır .tüm negatifliği alır.

6.bilindiği gibi bayanların ayın belli günlerinde hayız hali görmeleri söz konusudur.bu esnada namaz kılama z,oruç tutamaz ve ayet okuyamazlar.bu yüzden hayız halinden evvel bir yada iki litre temiz içme suyuna 7 ayetek kürsi,7 amenarrasulu ,7felak ,7nas,7fatiha,7 ihlas suresi okunur ve hayız halinde koruma için içilir .

 

7.peygamber efendnimiz büyü nazar gibi etkilere karşı bunları yapardı.

11ihlas,11felak,11nas okuyarak avuç içine üfleyip tüm vücuduna sürerdi.ayrıca yine 3 salavat ,7ayetel kursi,7 kafirun,7 ihlas ,7 nas ,7 fatiha,1 elif lam mim sabah akşam okumaya devam edilirse Allahın izniyle kurtulunur.

8.evde sesli bir şekilde özellikle bakara suresi okunmalıdır .yada okunamıyorsa cd den bilgisayardan sesi evde duyulacak şekilde açılır sabah ve akşam

 

son olarak musallata uğramış bu yöntemler denenmiş ve başarıya tam ulaşılamamış ağır büyü altında kalmış kimselere yapılacak yöntem şudur.

kuranı kerimi okumayı çok iyi bilen mümkünse hafız beş kişi yada üç kişi hastaya nefes vermek suretiyle 7 yasin ,7 tebareke ,7 amme,7 uhuye,700 ihlas ,700 felak,700 nas,700 fatiha okunduğunda Allahın izni ile ne kötülük varsa yanar kül olur .

 

Allah bizleri kötülerden ve şerlerinden korusun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rabbim böyle kötülüklerden korusun bizleri, Esmalar varken neden büyüye başvururlar anlamış değilim

sizlerden de Allah razı olsun .arkadaşım o bahsettiğin esmalarda zaten büyü yapmak için kullanılıyor :)hemde birebir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sizlerden de Allah razı olsun .arkadaşım o bahsettiğin esmalarda zaten büyü yapmak için kullanılıyor :)hemde birebir

dediğiniz gibi esmaları da okumak okuma şekline göre büyüye girebiliyor yani niyete bakıyor herşey. kasdettiğim sıkıntılıysan her sıkıntıya bi esma var o esmayı okur onun hürmetini hayırlısını nasip eyle ya da bu durumdar kurtar diye dua etmekte varken neden büyü tercih edilir:)

ama insan nefsi herşeyi hemen olsun diyor ve bazen at gözlüğüyle bakıyoruz herşeye :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sadece okumak olsa bir sürü çeşidi var esmalarla yapılan büyünün.Allah lanet etsin onlara ki etmiş zaten .esmaları fazla okumak dah afarklı etkilere yol açabiliyor.çok dikkatli olmak gerek çok zorda kalmadıkça tesbih şeklinde tekrar ederek yani zikir gibi okunmasına taraftar değilim.sadece aşırıya kaçmadan mesela 50 yi aşmadan yapılabilir .

o nefis evet heleki insan zorda kaldığında şeytanla beraber zorluyo bayağı insanı.ama buda bir imtihan işte .inançlı bir insanın kendine hakim olması gerek .lanet ettiğin şeyi kendin yaparsan ondan ne farkın kalır .hem bu dünyan hem ahiretin yanar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...