Jump to content

Kabul Et Ey Kalbim Biz Ayrıldık....


HaYaLGöZLüM
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

İçimde bir şeyler kopuyor, paramparça oluyorum. Aynı parçalar yeniden kopup bir daha parçalanıyor, sonu yokmuş gibi, garip bir yap-boz oyunu bu.. Gitti giden dönmeyecek, Kabul et kalbim ..

 

Asla seni sevmeyecek, Hayat ne zalim ..

Bağırmak istiyorum, haykırmak istiyorum ama kelimeler boğazıma düğümleniyor ve susuyorum. Susup sabrediyorum ve üstelik korkum daha da büyüyor. Aslında ummadığım bir yerde, ummadığım bir anda patlamaktan korkuyorum. Düşünüyorum da; sayılarını hatırlamadığım kadar çok olan "keşke"lerime bir yenisini daha eklemekten ve geri dönüşü olmayan bir yola girmekten korkuyorum aslında ..

 

Diğer yandan da; hayat kısa, bağır çağır, boşalt içini diyorum kendi kendime. Sonra da bu kısacık hayatı daha da çekilmez hale getirebileceğimi düşünüyorum. Çelişkiye düşüp yine susuyorum. Kendi içime haykırmaya devam ediyorum kimsenin duymadığından emin bir halde ..

 

Gözyaşlarımı içime akıtıyorum ve biliyorum ki kimse görmüyor, göremiyor ve "Sessiz Çığlığıma" ses vereceğin "o" günü bekliyorum....

Gönderilmemiş aşk mektupları/(arslan).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...