Jump to content

Kuranda zina (insanı 2 dünyada da yakar)


Guest majisyen
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

nur suresi 3. ayette der ki (diyanet melalinden )

 

 

"Zina eden erkek ancak, zina eden veya Allah’a ortak koşan bir kadınla evlenir. Zina eden bir kadınla da ancak zina eden veya Allah’a ortak koşan bir erkek evlenir. Bu mü’minlere haram kılınmıştır."

 

yani siz zina etti iseniz eşiniz ya inançsız ya da zina eden biri olacak.. "kadın vw erkekler birbirleri için elbise gibidirler." der bi ayette de yani sanmayın ki bu sadece ahirette görülecek hesabı bazı günahlar 2 dünya da da uzantısı var.! gelmek istediğim nokta su gercekten zina asırı yogun sekilde bu gun dünyamızda var öle ki normal hale bile geldi.. "

eğer zina yapmıssanız mutlaka esinizde bu iki olayan biri olmus ya da olacaktır kaçısınız YOK!

ta ki tövbe etmezseniz

 

nur suresi 5. ayette der ki!

 

"

 

Nûr(*) Sûresi

 

"Ancak tövbe edip bundan sonra ıslah olanlar müstesna. Çünkü Allah, çok bağışlayandır, çok merhamet edendir. "

 

ek olarak zina edenleri taşlayıp öldürmek kesinlikle islama aykırıdır. neye dayanarak söylüyorum

 

nur suresi 2. ayet.

"Zina eden kadın ve zina eden erkekten her birine yüzer değnek vurun. Allah’a ve ahiret gününe inanıyorsanız, Allah’ın dini(nin koymuş olduğu hükmü uygulama) konusunda onlara acıyacağınız tutmasın. Mü’minlerden bir topluluk da onların cezalandırılmasına şahit olsun."

 

yani öldürün demiyor 100 deynek vurun diyor! kuranın arapcasını mutlaya oykuyun (farkı bir keyif veriyor) hatta mutlaka arapcayı anlamayı öğrenin ama türkçesini de ölmeden önce okuyun cünki ancak onu anlamak için sizi günahlardan korur.. bir sure de der ki kuranda "atalarınız babalarınızın dedelerinizin bildikleri ile gelmeyin. ya onlarda kurtulusa eremediyse ?"

 

 

.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hatta yanlış hatırlamıyorsam hz yusuftu vucuduna kurt düşen ve eşi tarafından bakılan yanlışsam düzeltin llütfen çünkü olayı hatırlıyorum bir tek eşi çalıştığı için ve göz zinası olur diye 100 değnek vuracak gücüde olmadığı için çalı süpürgesinin bir parçasıyla parmaklarını kullanarak vurmuştur 100 değneği sırf cezasını bu dünyad alsınki öteki tarafa borçlu gitmesin ve kendide vurmamı olarak gimesin diye benim bildiğim kadarıyla

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...